Tuntud eestimaine kasiino laiendas valikut Yggdrasili mängudega

chanz ja yggdrasil koostöö

Tuntud eestimaine kasiino laiendas valikut Yggdrasili mängudega

Written by Viktoria Kask
jaanuar 15, 2019
1120
0
Eesti mängijate seas tuntud sotsiaalne kasiino Chanz teavitas hiljuti rõõmusõnumist: mängulehe valikusse lisandus 40 uut mängu tänu värskele koostööle rahvusvaheliselt tuntud mängutootjaga Yggdrasil Gaming. Mängude hulgas on kõik tootja populaarsemad slotikad, nende seas näiteks Vikings go to Hell, Holmes and the Stolen Stones, Lucha Maniacs ja tootja üks uusimaid mänge Baron Samedi.

Kasiino on juba paljudele mängijatele muljet avaldanud oma mitmekülgse slotivaliku poolest, mille hulgas on ka näiteks Pragmaticu, Net Entertainmenti ja Thunderkicki slotid.

Koostöö Norra mütoloogia järgi nimetatud mängutootjaga tõotab panna internetikasiino veelgi tugevamale positsioonile Eesti mängumaastikul.

Koostöö lüüakse käima suure kampaaniaga

Koostöö algus on ajastatud heale ajale, kuna parasjagu oli käima löödud ka Yggdrasili üks võrgustikuülestest kampaaniatest, mis on juba paljudele kasiinosõpradele tuntud suurejooneliste auhindade poolest. Kuna kasiino liitus nüüd mängutootja võrgustikuga, saavad ka kõik mängijad kasutada võimalust kampaanias osaleda.

Kuni 6. jaanuarini on võimalik teenida kasiinos Yggdrasili mängude mängimisel loosipileteid. Loosimine toimub juba 7. jaanuaril, andes kümnele õnnelikule ahvatleva auhinna raha või tasuta spinnide näol.

See kampaania on vaid üks väike osa Yggdrasili suurejoonelisemast kampaaniast, mille viimane osa kestab samuti 6. jaanuarini. Tootja on auhinnafondina välja pannud 100 000 eurot ja peaauhinnaks on võimalik võita mõnus puhkusereis Maldiividel.

Kvalifitseerumiseks tuleb täita mõningad ülesanded, mis on seotud mängutootja erinevate loomingutega: näiteks tuleb Baron Samedi slotikas leida üles 30 asendussümbolit.

Kampaanias osalemiseks tuleb liituda kasiinoga ning läbida isikusamasuse tuvastuse protsess, mille sooritamine on portaalis tehtud väga lihtsaks, võttes vaid paar minutit aega.

Noor, aga tunnustatud

Kui tootjad nagu Net Entertainment ja Microgaming on juba Eesti mängijatele tuttavad tänu mitmetele Eesti online kasiinodele, kes vahendavad eelkõige nende kahe slotimänge, siis Yggdrasil on mõnevõrra noorem tootja, olles alguse saanud 2013. aastal – ajal, mil internetikasiinod Eestis olid juba alguse saanud.

Tänaseks on mängutootja kasvanud austusväärseks ettevõtteks, kes on pälvinud ka mitmeid tunnustusi oma tegevuse eest, sealhulgas olles võitnud 2018. aasta International Gaming Awards võistlusel aasta uuendaja tiitli.

2015. aastal lõi Yggdrasil esmakordselt võrgustikuülese kampaania, mis raputas kogu tööstust oma olemuse ja auhindade poolest. Sarnasel moel üllatati mängijaid ka tänavuse kampaaniaga, mille kogu auhinnafond küündis 400 000 euroni.

Seejuures on ettevõte litsentseeritud nii Maltal, Suurbritannias kui ka Rumeenias.

Viie aasta jooksul on välja antud pea 50 mängu ehk üks mäng peaaegu iga kuu. Suurem osa nendest mängudest on saadaval ka Eesti esimeses sotsiaalses kasiinos, kus võib iga mänguhuviline konto avada, et Yggdrasili mänge mängida või hoopis katsetada slotikaid demoversioonis, et uurida lähemalt tootja stiili ning võiduvõimalusi.