Betsofti uus slotimäng toob talvised võlud kasiinosse

Betsofti uus slotimäng toob talvised võlud kasiinosse

Betsofti uus slotimäng toob talvised võlud kasiinosse

Written by Viktoria Kask
jaanuar 27, 2019
1387
0
Rahvusvaheliselt tuntud kasiinomängude tootjat Betsoft Gaming tuli enne jõulupühade algust välja uue slotimänguga, mille temaatika sobib täiuslikult kargesse talveilma. Uus looming kannab nime „Yak, Yeti & Roll“ ning tegemist on talvise slotimänguga, mille tegevus toimub tundras.

Betsofti uus slotimäng järgib mitmete varasemate mängude mehhaanikat, mille poolest on Betsofti slotikad tuntud. Slotimängul on küll 5×3 mänguväli, kuid erinevalt teistest slotitootjatest töötab mäng nö „rullumismehhanismi“ baasil ehk teisisõnu, pärast võidukombinatsiooni tabamist hakkab mäng liikuma erisümbolite suunas, rulludes aina edasi mida rohkem tuleb järjest võidukombinatsioone.

„Yak, Yeti & Roll“ slotika peategelaseks on ekstsentriline leiutaja, kes reisib Arktikas ringi oma usaldusväärse jeti-semuga. Üheskoos reisides satub nende kelgule tee peale igasuguseid põnevaid asju: mitmeid boonuseid ja palju põnevat. Mängust ei puudu traditsioonilised boonussümbolid, kuid nende kõrval vürtsitavad mängukogemust temaatilised sümbolid nagu iglud ja jetid.

Betsofti slotikate tuntud rullumismehhaanika käivitub siis, kui tekib sobiv võidukombinatsioon. Sel puhul hakkab seiklejapaari kelk lumel edasi liikuma ning järjest leitakse huvitavaid jäiseid auhindu. Nende auhindade hulka võivad kuuluda muuhulgas näiteks võidu kordistajad ja muu taoline.

Nagu talvisele slotikale kohane, võib mängu võidusüsteem vahepeal tunduda toimivat justkui lumepalliefekti baasil: tasuta spinnide saamisel võivad rakenduda ka kordistajad ja muud boonused, mis muudavad mõne tasuta keerutuse võidulaviiniks.

Boonus: 200% Kuni 555€
Mängi kohe
14. detsembril avaldatud slotikal on 20 võiduliini ning hinnanguliselt 95.93%-ne teoreetiline tasuvus, mis paigutab slotika üsna keskmisele võidutasandile. Nii mobiilil kui arvutis saadaval olev slotikas pakub maksimaalseks võiduks 92 750 münti ning peidab oma maheda välimuse taga mitmeid erifunktsioone, nende hulgas näiteks:

  • auhindade rada – mängu käigus on võimalik iga keerutusega liigutada peategelaste kelku edasi, aktiveerides oma teel erinevaid üllatusi, alates tasuta spinnidest kuni mündivõitudeni;
  • üksteisele juurde lisanduvad kordistajad – keset arktika madalaid temperatuure külmuvad kordistajad ja lisanduvad üksteisele juurde, moodustades potentsiaalselt suuri võite;
  • tasuta spinnid – tasuta spinnide voorus võib tekkida lumepalliefekt, kus kordistajad liituvad ning võidetakse uusi tasuta keerutusi.

Mängu peamine võlu on eelkõige selle omapärane mehhaanika, mistõttu võib olla lisavõitude aktiveerimine väga lihtne, kuid sellele lisaks on ka mängu graafika võluv. Tänu oma põnevale olemusele on „Yak, Yeti & Roll“ meelelahutuslik slotikas, mis sobib hästi mängimiseks keset eestimaist külma talve.

Betsoft Gaming uus slotikas võib olla peatselt saadaval kasiinodes, mis teevad Betsoftiga koostööd – Eestis on selleks näiteks Kingswin kasiino, kus on täna juba saadaval ligi 20 Betsoft Gaming slotikat, nende seas Viking Age ja Sugar Pop.