tervitab uut mänguloojat Booming Games

booming games

tervitab uut mänguloojat Booming Games

Written by Viktoria Kask
veebruar 10, 2019
1143
0

aasta algus tõi murrangulise uudise fännidele ja ka laiemalt slotikate kodumaistele austajatele. Malta peakorteriga Booming Games on populaarne kasiinopelide looja, kellega hiljuti Paf käed lõi. Tulemuseks on tervelt üle neljakümne uue slotika lisandumine netikasiino slotimängude valikusse. Kõik need uued mängud on HTML5 toega. Teisisõnu tähendab see, et saad vabalt slotikaid keerutada sõltumata konkreetse seadme eripäradest. Need mängud ühilduvad tõrgeteta kõikvõimalike tänapäevaste digitaalsete seadmetega.

Mida kujutab endast Booming Gamesi toodang?

Booming Games toodang baseerub kergelt retrohõnguliste mängude loomisel, seejuures mitte päris kaheksakümnedatesse kinni jäädes. Leidub vaid paar Booming Games poolt toodetud slotikat, mille kasutamiskogemusest puuduks tasuta keerutuste tasand. Kusjuures tasute spinnide puhul säilib võiduvõimalus nii paremalt vasakule kui ka vastupidises suunas. Suur osa slotikaid on juba tavaks kujunenud mänguväljaga, mis laiuvad 3×5 parameetrite alusel. Kui võtame näiteks Booming Bananas slotika, siis selles on esindatud Scatter ja Wild funktsioonid, mis lisavad küllaga mängulusti. Üks põnevamaid võimalusi on aga Major Symbols. Selle tasuta keerutuste taseme peale komistades on võimalik hea õnne korral päris kena kopika teenida.

Mängutootja puhul on tegemist pigem uue tegijaga, sest nad alustasid mängude loomist viis aastat tagasi, 2014. aastal. Kuigi nende põhikontor asub Maltal, siis neil on veel harusid mitmetes riikides, näiteks Suurbritannias, Saksamaal, Hiinas ja Poolas. Kuigi tehti kokkulepe veidi üle neljakümne slotika kasutamiseks, siis kokku on nende repertuaaris üle kuuekümne slotimängu. Samuti on nad valmistanud mõningad kraapekaartide lahendused. Seejuures saab mõningate slotimängude boonusraundide käigus erinevaid kraapekaarte katsetada. Üsna innovatiivne lahendus!

Uute mängude repertuaar Paf online kasiinos

Millised konkreetsed mängud siis repertuaaris esindatud on? Esialgu on võetud mängude valikusse mõõdukas arv slotikaid. Nad ei taha koheselt online kasiinot uute mängudega üle ujutada, pigem on võetud konservatiivne lähenemine ja perioodiliselt lisatakse kokku lepitud mängudest mõni uus juurde. Hetkeseisuga saab nautida selliseid mänguteoseid nagu Booming Bananas, Sugar Skulls, Show Me The Mummy ja Cheeky Monkeys.

Show Me The Mummy on värviline slotikas, mis viib sind Egiptuse aardejahtijate radadele. Spinnides tervitavad sind vaaraode muumiad, müstilised portselanist potid ja vaprad aardeotsijad. Cheeky Monkeys on aga tõeline troopiline maiuspala. Ananassid, katki löödud kookospähklid ja ahvatlevad banaanikobarad kohtuvad maailmas, kus võimu omavad lõbusad ahvid. Kui Show Me The Mummy näol on tegu kuiva ja liivase kõrbemaailmaga, siis Cheeky Monkeys lausa pakatab niiskest ja kuumast vihmametsade õhust, taustaks häälitsemas ülemeelikud pärdikud. Tulevikus lisanduvad siia nimekirja kindlasti Booming Seven Deluxe, Boomshakalaka ja VIP Filthy Riches slotimängud.