Unibeti kasiino arvustus

  • Unibet on spordiennustuste tegemise portaal, kus on spordifookusele lisaks väga suur mänguvalik tunnustatud tarkvaratootjatelt.
  • Hea mobiilne disain pakub mängurõõmu olenemata asukohast. Esmaregistreerujatele saadaval mitmesugused boonused!
Makseviisid
  • Suurepärane kasutajakogemus mobiilsetel seadmetel
  • Puudub püsikliendiprogramm lojaalsetele klientidele

Sissejuhatus

Unibet on tuntud spordiennustuste poolest, ent samaaegselt ei jäta see külmaks ühtki veebikasiino huvilist. Nimelt leiab hasartsete sporditegevuste kõrvalt väga suure mänguvaliku. Seepärast leidub Unibeti külastajate hulgas arvestatav hulk inimesi, kes käivad seal klassikalisi kasiinomänge nautimas. Loomulikult on esindatud nii rulett, pokker kui ka live-kasiinomängud. Kui keegi konkurentidest lähiajal ei kavatse Unibeti üle trumbata, siis võib jätkuvalt väita, et Eestis litsentsi saanud veebikasiinode hulgas on just nimelt Unibetil kõige suurem mängude arsenal.

Eraldi väljatoomist väärib Unibeti portaali hea disain, mis kandub üle mobiilsete seadmete kasutuskogemusele. Kui soov on harrastada netikasiinos aja veetmist ühistranspordis, ootesaalides või värskes õhus, siis Unibeti veebiportaali optimeeritus erinevate ekraanisuurustega seadmetele pakub selleks head võimalust. Lisaks eelnevale väärib mainimist, et tegu pole online kasiinoga, mis kuuluks boonuste osas koonerdajate sekka. Kõik uued mängijad saavad 100 eurot boonusraha koos viie tasuta keerutusega. Värsketele registreerunutele jagatakse ka 10 euro suuruse pokkeripileti, mida saab vastavas sektsioonis panuse vastu lunastada.

Tervitusboonus

Sarnaselt paljudele veebikasiinodele pakub Unibet online kasiino kõikidele uutele liitunud mängijatele mõnusaid tervitusboonuseid. Boonuste kasutamine aitab sujuvamalt erinevaid mänge proovida ja konkreetse kasiino iseloomu ning disainiga lähemalt tutvust teha. Kõik uued registreerunud saavad Unibet netikasiinos 100% sissemakseboonust kuni 100 euro ulatuses. Võrreldes teiste pakkumistega on tegu täiesti arvestatava summaga, mida uutele liitujatele jagada. Oluline on meeles pidada, et pärat boonuse registreerimist pead tegema sissemakse ühe päeva jooksul. Läbi mängida tuleb see summa 30 päeva jooksul! Seejuures on minimaalseks sissemakse hulgaks 10 eurot. Spordiennustuses ja kasiinos tuleb boonusraha 25-kordselt, live-kasiinos 30-kordselt ja bingos 4-kordselt läbi mängida. Konkreetset pakkumist pole pokkeris võimalik kasutada.

Spordiennustusi tehes arvestatakse läbimängu tehinguid vähemalt koefitsiendiga 1.40. Kombopanused lähevad arvesse! Viis priilt saadud keerutust saab mängida ainult Starburstis. Tasuta spinnide kasutamisel teenitud võidud lähevad taaskord boonusrahana kirja. See tähendab, et enne väljamakse tegemist tuleb rahasumma vähemalt 25-kordselt läbi mängida. Veelgi enam on kasulik teada, et keerutustega teenitud boonust saab läbi mängida ainult kindlatel NetEnt mängudel. Pokkeri 10-eurost Cash Game piletit saab kasutada, kui täidad nõuet vaadata vähemalt 750 floppi. Samuti kehtib Cash Game piletitele seitsmepäevane rulluv aegumisperiood. Jäta meelde seegi, et kui buy-in on laua minimaalsest väiksem, siis pileti väärtuse suurune summa vabastatakse automaatselt sularahakontole.

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Promotsioonid (kestvad ja ajutised)

Unibeti keskkonnas on saadaval mitmesuguseid promotsioone. Üks populaarsemaid on sõprade soovitamise programm: kui soovitad sõbrale Unibeti ja ta registreerub korralikult kasutajaks ning teeb sissemakse, saad selle eest 50 eurot päris raha. Samuti võidabs sellest kutsutud sõber, kuna tema saab esimesele sissemaksele 100% juurde 50 euro ulatuses. Kokku on võimalik kutsuda tervelt 30 sõpra, mis tähendab rahasse ümber arvestatult 1500 euro suurust summat!

Spordiennustuste hulgas on saadaval 100 € suurune pentaltite kindlustus, mille puhul kehtib reegel: ennustuse rikkunud penalti korral saab 100 € ulatuses sularaha tagasi. Samuti on pakkumisel komboennustuse kasumivõimendus (võit võib kujuneda tervelt 30% suuremaks), väravate eest tasuta ennustuste saamine ning mobiili kaudu esimese ennustuse tegemine on 10 € suuruses riskivaba. Loomulikult ei jäeta unarusse tavalisi kasiinomänge. Näiteks paisatakse Unibeti netikasiinos Blackjacki laudadele tervelt kakssada kuldset rahakaarti. Nende kaartide koguväärtus on 3750 €. Neid on võimalik saada, kui mängid nädalavahetusel 16:00-02:00 (Eesti aeg) ajavahemikus live-kasiino Blackjacki. Kuldse kaardi saamisel kantakse 72 tunni jooksul sularahakontole vastav summa.

Viimased pakkumised

Järgnevalt leiad kõige uuemad pakkumised ja promotsioonid, mida Unibet online kasiino oma mängijatele pakub. Kõikvõimalikke promotsioone uuendatakse iganädalaselt, nii et võid pakkumiste värskuses kindel olla!

Mängude valikud

Unibeti mängude tarkvaraline pool on tagatud esmaklassiliste ettevõtete poolt. Kasiinos leiduvad mängud pärinevad muuhulgas tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Net Entertainment, Play’n GO ja Thunder Kick. Kui tehnilisem pool kõrvale jätta, siis väärib tunnustust Unibeti lai mängude valik. Slotikate hulgast leiab tervelt üle 560 erineva meelt lahutava mängu. Esindatud on populaarsed lemmikud nagu Starburst, Mega Fortune Dreams, Gonzo’s Quest jt. Live-kasiino rubriigist on esindatud mitu ruletimängu (vahemik 0,1 kuni 200 000 eurot). Samuti saab proovida kätt Blackjack Lobby’s (1 kuni 5000 eurot) ning isegi reaalajas kulgeval raharatta mängul.

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Kuidas ma registreeruda saan?

Unibeti registreerumine on lihtne, kuid sarnaselt teistele veebikasiinodele on mõned olulised andmed, milleta kasutajakontot ei looda. Sünnikuupäev, isikuandmed, elukohariik ja kehtiv e-posti aadress on kohustuslik info, mida uus liituja peab registreerudes Unibetile esitama. Valeandmete esitamise tuvastuse korral tühistab online kasiino liitumise. Kontoga liitudes kinnitab kasutaja, et ta ei ole ühegi spordiala, liiga ega võistluse elukutseline mängija, milles saab Unibetis panuseid panna.

Oluline on märkida, et Unibeti registreerumisel tohib korraga omada ainult ühte kontot. Sellel on mitmeid põhjuseid, kuid üks peamiseid on see, et vastasel juhul hakkaksid inimesed uue liituja boonuseid kuritarvitama.

Sisse- ja väljamaksed, limiidid ja tasud

Unibet toetab sisse- ja väljamaksete tegemiseks mitmeid krediitkaarte: VISA, Mastercard, Maestro ja VISA Electron. Peale selle on võimalik rakendada pangaülekannete võimalust või kasutada e-rahakotte Neteller ja Skrill. Siiski erinevalt mõnest konkurendist pole Unibetil tuge Eesti põhiliste pankade makselinkidele. Samuti on e-rahakotte nii mõnelgi teisel online kasiinol rohkem, kuid Neteller ja Skrill on igal juhul turuliidrite hulgas, mistõttu pole tegu olulise miinusega.

Väljamaksete kiirus on heal tasemel, kuid olenevalt ajahetkest ja süsteemsetest muutujatest võib minna mõnikord raha kätte saamisega mõni päev aega. Kõige kiiremad väljamaksed toimuvad Netelleri ja Skrilli kontodele, mis tähendab, et makse võib jõuda kohale minutite jooksul. Oluline on väljamaksete puhul märgata fakti, et Unibet keeldub tegemast 2000 eurot ületavat ülekannet ilma konto kasutaja isiku, vanuse ja elukoha täiendavat kontrolli. Kui soovid esimest korda suurema summa endale üle kanda, siis arvesta, et Unibeti poolt võib see tähendada lisanduvat ooteaega, mille käigus korraldatakse kontroll veendumaks sinu õiguspärases käitumises.

Mobiilne kasutus ja äpid

Unibet on panustanud jõudsalt mobiilikasutajate mugavusse. Seepärast on saadaval tervelt kaks erinevat äppi, mille abil saab portaali kasutuse mugavamaks muuta. Unibet Sports Betting äpp on saadaval nii iOS kui Android süsteemide kasutajatele. Tegu on spordiennustuste tegemise äppiga, millega saab mobiilses seadmed panustada sarnaselt veebiportaalile. Panuseid saab teha nii mängu toimumise käigus reaalajas kui ka ennustusi teha enne mängu tegelikku algust. Samuti on võimalike kasutusrakenduste hulgas spordiürituste striimi jälgimine.

Kasiinomängude poole pealt on saadaval Unibeti pokkerimängude äpp. Sarnaselt spordiennustuste rakendusele on see loodud nii iPhone’i, iPadi kui kõikvõimalike Androidi seadmete kasutajatele vabalt alla laadimiseks. Pokkeri äppi kasutades saad valida rohkem kui saja erineva avatari vahel ning muuta oma visuaalset identiteeti tervelt kolm korda ühe päeva jooksul. Pidevalt saab äpi vahendusel mängida kõiki tarkvaraga seotud lemmikmänge ning püsivalt toimuvatest “missioonidest” ja erikampaaniatest kasu lõigata.

Äppide kõrval on Unibet jõudsalt panustanud laiemasse mobiilikasutajatele lehe sõbralikuks tegemisse. Nimelt ei soovi kõik mängijaid ainult pokkerimaailma sukelduda või spordiennustusi teha, ent siiski tahaksid kasutada Unibeti võimalusi mobiilse seadme kaudu. Seepärast on tegu responsiivse lehega, mis teisisõnu kohandub kõikvõimalike erinevate seadmetega: nutitelefonid, tahvelarvutid jt. Erinevalt äppidest pole tavalehe avamisel erinevatest seadmetest oluline, et tegu peaks olema Androidi või iOSiga. Igasugune tänapäevasel tasemel olev brauser kohandab mängud ja online kasiino leheküljed vastavalt ekraani vajadustele.

Kasutajatugi

  • E-post: info@unibetsupport.ee
  • Vestlusaken: Jah, aga reaalsuses mitte alati
  • Kasutajatugi: Jah
  • Telefoninumber: Ei
  • KKK: Jah
  • Telefonitoe saadavus: Ei

Kokkuvõte

Unibet on peamiselt spordiennustustele keskenduv online kasiino, millel on muljetavaldavalt lai valik erinevaid mänge! Mugava mobiilse disainiga Unibet kasiino pakub häid boonuseid uutele tulijatele, kuid ei jäta regulaarsetest promotsioonidest kõrvale ka vanu olijaid. Lisaks mobiilides hõlpsasti kasutatavale lehele on Unibet loonud kaks äppi: üks pokkeri ja teine spordiennustuste jaoks. Sisse- ja väljamaksete tegemise üle ei ole vaja muretseda, kuna esindatud on kõik põhilised krediitkaardid ja kaks juhtivat e-rahakotti. Kõik mängud on loodud menukate ja turvaliste tarkvaraloojate poolt. Muuhulgas on esindatud Net Entertainment, Microgaming ja Thunder Kick.

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe