Tervitusboonus

Üks 21. sajandi suurimaid innovatsioone internetimängude maastikul on olnud online kasiinode avamine.Need internetipõhised mängukohad on muutunud järk-järgult aina populaarsemateks ning tänapäevases Eestis leidub vähe inimesi, kes poleks eales kuulnud ühestki kasiinost. Veelgi enam: Eestis tegutseb ka täiesti kodumaiseid hasartmängukorraldajaid.

Parimateks teretulnud boonusteks jaanuaril 2019

Populaarsuse kasv on aga tähendanud kasiinode jaoks ka konkurentsi kasvu. Nii on jõudnud mängulehed olukorda, kus pakutakse üksteise võidu mängijatele aina paremaid boonuseid ja pakkumisi, sest ainuüksi võimas mänguvalik ei pruugi peibutada.

Ühed sellistest boonustest, mis on loodud uute mängijate leidmiseks, on tervitusboonused, mis ongi mõeldud konkreetselt uutele mängijatele.

Käesolevas ülevaates tutvustame tervitusboonuste liike, tingimusi ja anname ülevaate ka parimatest tervitusboonustest, mis leiduvad Eesti mängijate jaoks – nii saad ühest kohast kiirelt kogu info, mida vajad enne tervitusboonuse kasutamist.

Mis on tervitusboonus

Tervitusboonused on erilised kasiinoboonused, mis on mõeldud ainult uutele klientidele. Uute klientide all mõeldakse inimesi, kes registreeruvad kasiino lehel teatud aja jooksul ning teevad ka esimese sissemakse, kuigi vahel antakse tervitusboonuseid ka lihtsalt registreerumise eest.

Siinkohal võid küsida, miks annab kasiino raha ära kellelegi niisama registreerumise eest. Põhjus on lihtne: tervitusboonused toimivad põhimõtteliselt nagu reklaampakkumised, mille eesmärk on tutvustada uutele inimestele kasiino olemust ja teenuseid.

Mängukohad usuvad, et boonus on hea võimalus mängija jaoks tutvuda kasiinoga riskivabamalt ning juhul, kui kogemus on positiivne, on ka võimalik, et mängija soovib edaspidi mängida enda raha eest.

Tervitusboonused on tänapäevases kasiinotööstuses niivõrd tavalised, et ei leidu ühtegi kasiinot, kes sellist boonust ei pakuks. Erinevused peituvad eelkõige boonuse suuruses ja tingimuste paindlikkuses, kuid on peaaegu kindel, et iga mängukoht annab tervituseks mõne boonuse.

Ehkki võib tunduda nagu selline lahke pakkumine on üksnes trikk inimeste meelitamiseks, siis tasub mõelda ka mündi teisele küljele: boonus annab võimaluse tutvuda kasiinoga ilma, et peaksid oma rahakotti kergendama. Isegi, kui tegemist on boonusega, mille saab pärast esimese sissemakse tegemist, saad sa mängimiseks juurde raha, mida sul varem ei olnud. Seega tegelikult on tervitusboonused kasulikud mõlema poole jaoks, eelkõige aga mängija jaoks.

Tervitusboonuste liigid

Suur hulk kasiinodest pakuvad oma mänguvalikus ka palju muud peale slotikate või klassikaliste kasiinomängude, mida oled võib olla harjunud nägema maapealses kasiinos. Lisaks kasiinomängude kategooriale pakutakse tihti ka bingot, pokkerit ja spordiennustusi, mistõttu võib ühes kvaliteetses kasiinos näha tervitusboonuseid igale mängukategooriale.

Seepärast võib tervitusboonused jagada sisuliselt neljaks liigiks, vastavalt sellele, millise mängukategooria jaoks on boonus mõeldud.

Kasiino tervitusboonused

Kuna kasiinomänge on kõige suuremas valikus, on ka boonuseid selles kategoorias saadaval kõige rohkem. Kasiinomängude mängimiseks antakse tavaliselt uutele mängijatele tervituseks boonusraha ja tasuta keerutusi – viimased neist on mõeldud slotikate mängimiseks, samas boonusraha saab üldiselt kasutada kõikide mängude jaoks.

Kasiinomängude mängimiseks võidakse anda ka nii sissemaksega kui sissemakseta boonuseid. Sissemakse tegemisel saab alati hulga rohkem boonusvahendeid kui sissemakseta boonuste korral. Esimese deposiidi korral võidakse anda näiteks mitusada eurot boonusraha ja mitusada tasuta keerutust.

Pokkeri tervitusboonused

Pokker on üks Eesti populaarsemaid kaardimänge, mistõttu pole kuigi suur üllatus, et enamus kohalikest kasiinodest pakuvad eraldi tervitusboonuseid ka pokkeri mängimiseks.

Kui kasiino tervitusboonuse saab kätte kohe pärast registreerumist ja/või sissemakse tegemist, siis pokkeri tervitusboonused on pisut teistsugused. Peaaegu alati koosnevad sellised boonused erinevatest tasemetest, igal tasemel vabaneb teatud suuruses rahaline boonus.

Selleks, et tasemeni jõuda, peab mängija aga reaalselt pokkerit mängima, st boonus vabaneb seda rohkem, mida rohkem portaalis mängida.

Bingo tervitusboonused

Kes on tüdinud telebingost ja tahab õnne katsetada online kasiinos bingot mängides, saab kasutada registreerumisel ka bingo tervitusboonuseid, mida pakuvad mitmed kasiinod.

Bingo tervitusboonused sarnanevad kasiino boonustele – enamasti antakse bingomängijatele tervitusena kas boonusraha bingopiletite ostmiseks või antakse koguni tasuta bingopileteid, mida kasutada teatud bingotubades.

Spordipanuste tervitusboonused

Kui on üks kategooria, mis on peaaegu sama populaarne kui kasiinomängud, on selleks spordipanused. Seetõttu on uutele spordipanustajatele valikus ka eraldi spordipanused, mis annavad võimaluse teha spordipanuseid riskivabalt.

Spordipanuste tervitusboonused on samuti tavapäraselt sissemakseboonused – pärast sissemakse tegemist võidakse anda boonusraha või pakutakse hoopis riskivabasid või tasuta panuseid.

Kui on mõttes kasutada erikategooriale mõeldud boonuseid, tasub meeles hoida, et selline boonus on üldiselt ka mõeldud üksnes selle kategooria jaoks. Näiteks ei ole tavaliselt võimalik spordipanuse rahaboonust kasutada slotikate jaoks. Muidugi võib ka see kasiinoti erineda, mistõttu tasub alati lugeda läbi boonuse reeglid.

Sissemaksega vs sissemakseta boonused

Lisaks ülalmainitud liigitusele võib kasiino tervitusboonused laias laastus liigitada kaheks: sissemaksega ja sissemakseta boonusteks.

Sissemaksega boonused on taolised pakkumised, mille korral ei saa boonust enne esimese sissemakse tegemist. Boonuse lunastamiseks tuleb kasiinos avada konto ja seejärel teha sissemakse ning alles pärast sissemakse tegemist on boonus aktiveeritud.

Sellised boonused on alati kordades suuremad ja paremate tingimustega kui sissemakseta boonused, mida saab kasutada kohe pärast registreerumist ilma eelnevalt sissemakset tegemata. Sissemakseboonused sõltuvad enamasti sissemakse suurusest: näiteks võib boonuseks olla 100% boonusraha 100 euroni, mis tähendab, et kui kannad kasiinokontole 100 eurot, saad juurde veel 100 eurot, aga kui teed sissemaksena 50 eurot, saad jällegi sama palju juurde. Seega mida suurem sissemakse, seda suurem boonus.

Sissemakseta boonused, nagu eelnevalt mainitud, aktiveeruvad kohe pärast registreerumist. Nende peamine miinus võrreldes sissemakseboonustega on piirangud: sellised boonused on tavaliselt väga väikesed ja ei ulatu väärtusega üle 10 euro ning samuti on neil mitmeid lisapiiranguid nagu karmid panustamisnõuded või väljamakse summa piirangud.

Mõlemad boonused on aga asendamatud nende jaoks, kes tahavad oma kasiinokontole juurde vahendeid ning soovivad tutvuda kasiinomängudega riskivabamalt. Sissemakseboonused on ja jäävad alati paremateks kui sissemakseta boonused, kuid mõlemad on omamoodi head ning sobivad erinevat tüüpi mängijatele.

Millised on panustamisnõuded

Ükskõik, kas jutt käib sissemakseboonusest, sissemakseta boonusest või eri mängukategooriale mõeldud boonusest, kõigil neist on omad piirangud ja tingimused. Kuna sisuliselt annab kasiino boonusega tasuta raha või tasuta mänguvoore, tuleb kehtestada piiranguid selleks, et vältida pettureid, kes on ainult tasuta raha jahil.

Kõige levinum tervitusboonuse piirang on läbimängimise nõue, mis on peaaegu igal boonusel hoolimata selle liigist. Läbimängimise nõude all mõeldakse seda, et saadud boonus üheskoos võidetud rahaga tuleb kõigepealt teatud summas läbi mängida ning alles siis võib selle endale välja maksta.

Näiteks: kui said tervituseks 100 eurot boonust ja selle läbimängimisnõue on 20-kordne, tuleb panustada mängimisel 2000 euro eest ning siis on võimalik raha välja kanda. See võib küll kõlada karmilt, kuid kuna mängu jooksul tuleb samuti ette võite, täitub läbimängimise nõue üsna kiirelt.

Ainus, mida läbimängimisega seoses peab meeles pidama, on välistatud mängud. Kõikide kasiinomängude puhul ei saa läbimängimisnõuet täita, kuid sellised välistused on alati boonuse tingimuste hulgas kirjas.

Teine piirang on seotud ajaga. Kõigil boonustel on kehtivusaeg, enamasti jääb see 7-30 päeva ringi. Kui boonust ei kasutata selle aja jooksul või ei mängita seda läbi, kaotab tervitusboonus oma kehtivuse ja seda ei saa enam kasutada ega välja kanda – see kaob kontolt.

Igal boonusel on erinevad tingimused ning kuigi ülalmainitud on levinud piirangud, võivad konkreetse boonuse puhul olla tingimused teistsugused. Seetõttu on tähtis alati tutvuda boonuse reeglitega.

Kokkuvõte

Tervitusboonused on ühed parimad viisid, kuidas uue mängijana tutvuda kasiino teenuste, mänguvaliku ja kõige muuga. Iga kasiino valikus on mitmeid tervitusboonuseid, mis sobivad erinevatele mängijatele: olgu sooviks mängida slotikaid, ruletti või pokkerit, boonused on olemas igale mängukategooriale.

Kes ei soovi tervitusboonust lunastada sissemaksega, saab kasutada ka täiesti riskivabasid sissemakseta tervitusboonuseid, mis on küll summa poolest väiksemad, kuid annavad võimaluse kasiinot katsetada ilma oma raha kulutamata.

Tervitusboonuste puhul tuleb silmas pidada mõningaid tingimusi ja piiranguid, mis on mõeldud selleks, et boonuseid ei kasutataks kurjalt ära. Tavaliselt on boonusel läbimängimise nõue ja ajapiirang, kuid kui mängida kasiinos mõistlikult ja jälgida selliseid piiranguid, ei tohiks lisatingimused valmistada peavalu.

Kui otsid parimat tervitusboonust, mis sobiks sinu ootustele ja eelarvele, vaata selle artikli ülaosas olevat tabelit, kus on reastatud parimad kasiinoboonused uutele klientidele. Enne boonuse kasutamist tutvu ka kasiino kehtestatud piirangutega, et nautida tervitusboonust ilma muredeta.