Tasuta spinnid

Tasuta spinnid kõlavad nagu midagi täiesti teiselt planeedilt – kuidas on võimalik, et kasiino annab täiesti tasuta mänguvõimaluse?

Lehekülje navigeerimine

Sellest sektsioonist leiad:

 • Tasuta spinnide boonused
 • Mis on tasuta spinnid
 • Mängi tasuta spinnidega esimest korda
 • Kuidas võita tasuta spinne

Vaata meie parimaid tasuta spinnide pakkumisi

See on aga täiesti võimalik. Tasuta spinnid annavad igale kasiinosõbrale võimaluse katsetada teatud slotimänge ning seega mängida valitud kasiinomänge riskivabalt, oma raha kulutamata.

Eestis on mitmeid kasiinosid, kes jagavad taoliseid boonuseid heldelt nii uutele mängijatele kui ka vanematele olijatele. Tihti on tasuta spinnid teatud kampaaniate osa, vahel saab neid lihtsalt registreerumise eest. Ühes võid olla aga kindel: Eestis on rohkelt kasiinosid, kus kingitakse just selliseid riskivabu tasuta keerutusi.

Kui sa pole varem tasuta spinnide boonustega kokku puutunud, siis on selge, et esmapilgul võib see näida segasena. Seepärast panime kokku alljärgneva kiire juhendi, kus selgitame, mida täpselt tasuta spinnid endast kujutavad ning kust ja kuidas leida endale kõige sobivamad keerutused.

Mis on tasuta spinnid?

Tasuta spinnid ehk keerutused pakuvad online kasiinode külastajatele ohtralt variante, kuidas oma rahaga riskeerimata hea õnne korral täiendavaid summasid võita. Kui võtta ette netikasiinode poolt pakutavad boonused, siis priilt kätte antud spinnid on kasutajate üks lemmikuid promotsioone. Saadud keerutused muudab atraktiivseks tõik, et neid on võimalik koguda mitmel erineval moel: registreerudes, uut mängu proovides, deposiiti tehes jt.

Kuigi tasuta keerutuste kohta liigub ringi erinevaid müüte, siis arvesta alati sellega, et iga tasuta spinn võrdub tarkvara seisukohast vaadates makstud keerutusega. Võiduvõimalus on alati sama suur! Lisaks on tasuta spinnid hea viis, kuidas proovida kätt mõne uue slotimänguga, kui puudub soov kohe suuremalt pärisraha alla panna. Üldiselt on tegu üsna universaalse boonuse pakkumisega, nii et tasuta spinnide leidmiseks pole vaja otsida üles “just seda ühte või kahte kasiinot”.

Kõik juhtivad veebikasiinod pakuvad ühel või teisel moel tasuta keerutusi. Erinevused on peamiselt spinnide saamise tingimustes ja konkreetses koguses, mida on võimalik ühe promotsiooni käigus kasutajal tasku pista. Tasub meeles pidada sedagi, et mõned spinnid aeguvad ja teiste kasutamisõigus jääb pikemaks ajaks. Iga kampaania või pakkumise käigus kontrolli alati konkreetsed tingimused üle, et hiljem mitte ebameeldivaid üllatusi avastada!

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Kuidas esimest korda tasuta spinnidega mängida

Kui sa oled alles slotimängudega sõprust tegemas, siis on meil mitmeid soovitusi, et mängud sujuvamalt läheksid. Üldiselt kasutavad kõik slotikad juhuslike numbrite generaatorit. See tähendab, et iga üksik keerutus on eraldiseisev “sündmus”, mis ei sõltu eelmisest ega järgnevast keerutusest. Mõned algajad kohkuvad, kui nende lemmikmängul kujuneb järjepidevalt kehv tulemus. Hea mainega ja kontrollitud kasiinodes ei tähenda taoline olukord, et oleksid sattunud “kaotuslainele”. Teist mängu valides ei tõsta sa otseselt võitmise tõenäosust.

Tasuta spinnide saadavus oleneb konkreetse online kasiino promotegevusest. Kasuta kõik kasiino boonused julgelt ära, sest need annavad võimaluse testida erinevaid slotikaid ja näha enda raha panustamata, millised mängud istuvad teistega võrreldes sulle rohkem. Nii mõnedki õpetuslehed soovitavad alati valida maksimaalsete panuste tegemise. Ole sellega ettevaatlik! “Max bet” korral on mitmete võidujoonte korral suured võidusummad, ent võitmise tõenäosus jääb alati samaks. Seda garanteerivad eelpool mainitud juhuslike numbrite generaatorite olemasolu.

Vali meie populaarsemaimate slotikate vahel

Soovitused, kuidas võita tasuta spinne

 • Tasuta spinnide saamiseks on lihtsaim viis registreeruda veebikasiinode liikmeks, millel on sloti- või ruletimängud. Esimest korda mängu avades pakuvad paljud kasiinod piiratud ajaks tasuta spinne. Seepärast haara neist kohe kinni, kuna need võivad aidata teisi boonuseid avada.
 • Võrdlemisi paljud online kasiinod pakuvad deposiidi tegemisel tasuta keerutusi. Enamjaolt on need spinnid jäädava väärtusega, nii et sa võid neid igal ajal vabalt kasutada.
 • Leidub promotsioone, mille käigus pakutakse kindlatel päevadel deposiidi tegemisel loteriipileteid. Loteriide käigus on võimalik auhindadena tasku pista tasuta keerutusi ja palju muid hüvesid.
 • Mõned netikasiinod pakuvad konkreetsete toimingute eest tasuta keerutusi. Näiteks ühendudes kasiinoga mobiiliäpi kaudu, pakub kasiino sulle proovimise eest viiskümmend keerutust vabalt valitud slotimängus.
 • Kindlasti tasub uurida, milliste mängude puhul saab lihtsalt mängimise eest tasuta spinne. Mõnikord on selleks kindel kombinatsioon, mille saamise korral on rahalise auhinna asemel ports keerutusi.

Tasuta spinnid on suurepärane viis nautimaks erinevaid sloti- ja ruletimänge ühe olulise boonusega: isiklikku raha alla panema ei pea! Mõned mängijad kasutavad seda uute mängude testimiseks, teised lihtsalt hasartseks meelelahutuseks. Online kasiinod jagavad tasuta keerutusi mitmel moel: registreerumisel, deposiidi tegemisel, mängimisel ja konkreetse kampaania käigus valitud tegevuste täitmisel.

Erinevalt levinud eksiarvamustest ei ole tasuta keerutused makstud spinnidega võrreldes vähem väärtuslikumad. Kõik kasiinomängud on ehitatud üles sarnasele vundamendile. Priilt saadud keerutused on lihtsalt kasiino turundustegevus, millest võivad kasutajad kasu lõigata. Mitmete kasiinomängude vahel valides uuri alati, millisel moel ja kui palju tasuta spinne on võimalik kasiino boonusena teenida. Uuri lähemalt meie slotimängude lehelt, millistes slotikates saad tasuta keerutusi kasutada!

Millised on tasuta keerutuste eelised

blackjack

Enamjaolt tulevad tasuta keerutustega kaasa tingimused, mis sätestavad, kuidas on võimalik spinnidega võidetud raha kätte saada. Nõuded puudutavad lõviosa veebikasiinodest, vaid mõnel online kasiinol on eriti sõbralikud tingimused. Näiteks tervitusboonuse raames antud tasuta spinnide puhul võivad täiendavad kitsendused puududa. Kui aga vaadata laiemalt kasiinopakkumiste maastikku, siis puutume paratamatult kokku terminiga läbimängimisnõue.

Läbimängimisnõue on kordaja, mis tähistab arvuliselt mitu korda sa pead boonuse läbi mängima enne võitude väljastamise võimalust. Praktikas tähendab see järgmist: saades 50 tasuta spinni ja võites nende abil kindla rahasumma, pead sa selle summa veel mitu korda läbi mängima, et võiksid raha lõplikult välja võtta ja oma kontole kanda.

Kui sa võidad 20 eurot ja läbimängimisnõue on 10-kordne, siis pead kasiinos erinevate (läbimängimisnõude poolt kinnitatud) mängudes panustama vähemalt 200 eurot. See reegel on mõeldud välja selleks, et inimesed ei tuleks lihtsalt kasiinosse selleks, et boonusraha ja tasuta keerutuste abil koheselt raha välja viia ning enam mitte kunagi tagasi tulla. Enamikes kasiinodes jääb keerutuste kordaja 20 ja 40 vahemikku, ent nagu eelnevalt mainitud, siis erandeid võib alati leiduda.

Erinevat liiki tasuta keerutuste boonused

Online kasiinodes tuntakse mitmesuguseid erinevaid tasuta spinnide liike. See tähendab, et kõik priilt jagatavad keerutused pole ühte masti ja sisulised erinevused võivad kasutaja jaoks olla üsna suured.

 • Sissemaksega tasuta spinnid on kõige levinum viis, kuidas sissemakse teinud kasutajaid kasiino poolt premeeritakse. Kui teed piisava suurusega sissemakse (konkreetsed summad varieeruvad kasiinost kasiinosse), siis võid saada tervelt mitusada tasuta keerutust. Küll aga peab meeles pidama, et need pole mõeldud vabalt valitud mängude jaoks. Samuti kaasneb spinnidega ajaline piirang.
 • Sissemakseta boonus tasuta keerutused tähistavad heldeid pakkumisi, mille käigus antakse esmaregistreerunutele paarkümmend tasuta spinni. Heldeks muudab pakkumise fakt, et kasutajad ei pea spinnide saamiseks ühtki sissemakset tegema. Samas on ajaline piirang üsna range ja keerutused kaotavad peatselt kehtivuse.
 • Sissemakse deposiidi boonusega kaasnevad tasuta spinnid moodustavad ühtse paketi, mille käigus annab online kasiino kasutajale korraga nii sissemakse boonusraha kui ka keerutusi.
 • Boonus- ja ekstra spinnid tähistavad tavaliselt keerutusi, mida on võimalik saada konkreetse mängu ajal. Loomulikult on neid sel juhul võimalik kasutada ainult samas mängus.
 • Kampaaniate ja uute mängude tutvustamise käigus võib netikasiino samuti kasutajatele spinne jagada. Peale selle on võimalik saada tasuta keerutusi kindlatel nädalapäevadel, ent täpsemad detailid sõltuvad juba iga kasiino promoplaanidest ja tegevuskavast.
Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Millised on vabade keeriste eelised

Järgnevalt vaatame lähemalt, millised on võimalikud online kasiinode poolt antavate tasuta spinnide kasutamise head küljed.

 • Tasuta spinnide eest pole vaja maksta! Eriti puudutab see keerutusi, mille saamisega ei kaasne sissemaksete tegemist. Siiski on sissemakse tegemisega saadavad spinnid sama kasulikud, kuna enamjaolt teevad kasutajad igal juhul sissemakseid ning kõik ülejäänu on mõnus boonus.
 • Tasuta keerutustega mängimine tähendab riskivabadust! Eriti kõrgelt hinnatakse riskivabadust mängude puhul, mida hakatakse esimest korda proovima. Kõik külastajad ei soovi koheselt panna spinnide ostmiseks pärisraha alla, mistõttu on vabalt jagatud keerutused suurepärane viis riskivabalt käe proovimiseks. Hiljem on võimalik otsustada, kas ikka tahad konkreetset slotikat pikemaajaliselt mängima hakata.
 • Võidusummad jäävad kätte! Kuigi keerutustega kaasneb läbimängimisnõue, siis tegu on täiesti standardse protseduuriga. Samamoodi peab läbi mängima ka boonusraha puhul. Kui õnn soosib mängijat, siis saab tasuta spinnidest saadud ja läbi mängitud raha pärast oma valitud kontole üle kanda.
 • Tasuta keerutused võrduvad makstud spinnidega! Kuigi kasiino annab keerutused sulle tasuta, ei tähenda see sugugi, et võiduvõimalus oleks mingil moel selle poolt mõjutatud. Ainsaks kitsenduseks ongi läbimängimisnõue sarnaselt teistele jagatavatele boonustele.

KKK

Loomulikult! Tasuta keerutused ei tähenda seda, et online kasiino seaks ühelgi moel sinu võite kahtluse alla. Kõik võidud on võrdsed tavapärase panustamisega. Küll aga pead arvestama, et kasiinod seavad läbimängimisnõude. Teisisõnu pead sa potentsiaalse võidu korral enne raha välja võtmist selle teatud arv kordi läbi mängima.
Eestlastele on saadaval mitmeid online kasiinosid, mille omanikud on otsustanud pakkuda sissemakse nõudeta tasuta spinne. Põhiliste soovitatud kasiinode hulka kuuluvad Maria Casino, Unibet, bet365, Optibet, Chanz ja Betsafe. Kõik eelpool loetletud online kasiinod pakuvad ühel või teisel moel sissemakseta tasuta keerutusi.
Otseselt võrduvad tasuta keerutused makstud variandiga, ent siiski võib mõjutada reaalseid võitude suuruseid paar asjaolu. Esiteks on mängude valik piiratud. Teiseks kuuluvad tasuta keerutused enamjaolt madalaima panusväärtusega klassi. Kolmandaks mõjutab võitude kätte saamist läbimängimisnõue.