Tasuta online kasiino

Lehekülje navigeerimine

Kui mõelda kasiinomängudele, ei tule tavaliselt pähe sõnapaar tasuta kasiino. Hasartmängude puhul tuleb tavaliselt siiski panustada eelkõige oma rahaga.

Kuna kasiinoturg on väga konkurentsitihe, mõtlevad kasiinod pidevalt välja uusi kampaaniaid, millega enda poolele meelitada uusi mängijaid. Selliste boonuspakkumiste kaudu on tihti võimalik tutvuda kasiino pakutavate mängudega täiesti riskivabalt, muutes kasiinos mängimise sisuliselt tasuta kogemuseks. Mõned boonused võivad nõuda küll esmast sissemakset, kuid on ka boonuseid, mille puhul pole mingit sissemakset vaja ning tuleb vaid avada kasiinos konto.

Valige tasuta kasiino parimad valikud 2019

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Kui sa pole varem kasiinos mänginud, võib selline kontseptsioon kõlada segaselt. Selles kirjatükis selgitame aga põhjalikult, kuidas saab mängida tasuta kasiinos ning milliseid boonuseid võivad kasiinod mängijatele pakkuda selleks, et avada tasuta mängukogemus.

Tasuta boonused

Tasuta kasiino kogemus on saadaval eelkõige tänu erinevatele boonustele. Suur osa sellistest boonustest on mõeldud uute mängijate tervituseks – boonuse saad siis, kui registreerud kasiinos ja teed esimese sissemakse.

Kuigi sissemakseboonus ei kõla küll tasuta saadud võimalusena, on see sisuliselt ikkagi tasuta kasiino raha. Kui sissemakseboonusena antakse näiteks 100% boonust 100 euroni ja sa teed 100-eurose sissemakse, annab kasiino sulle lihtsalt sissemakse tegemise eest juurde 100 eurot. Selle raha saad endale pärisrahas välja kanda kord, kui oled täitnud läbimängimise nõude.

Boonuseid on mitmeid erinevaid ning neid saavad nautida ka juba kasiinos registreerunud kliendid. Paljud mängukohad korraldavad kampaaniaid regulaarselt, et pakkuda mängurõõmu ka lojaalsetele mängijatele, seega laieneb tasuta kogemus pikemale ajaperioodile.

Ainus, mida tuleb tasuta mängimise puhul silmas pidada, on erinevad tingimused. Nagu mainitud, siis kasiinoboonusel võib olla läbimängimise nõue, mis tuleb täita teatud määral, teatud mängude mängimisel ja teatud ajaperioodi jooksul.

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Kui järgida tublisti boonusega kaasas käivaid tingimusi, on aga võimalik saada endale kasiinos mängimiseks tasuta lisaraha, mida sul varem ei olnud – niimoodi ongi võimalik mängida hasartmänge tasuta.

Teine viis, kuidas sinu jaoks avanevad tasuta kasiinomängud, on mängude demoversioonid. Suurt osa kasiinomänge saab katsetada prooviversioonis, milles saab näha mängu välimust ja funktsioone ilma, et peaksid üldse pärisrahaga panustama.

Muidugi ei ole niiviisi võimalik ühtegi summat endale välja kanda, kuid prooviversioon annab võimaluse lähemalt näha mänge enne, kui otsustad üldse teha sissemakse. Prooviversioonis on saadaval suurem osa mängudest, kuid paljud jackpotimängud ei ole sellise võimalusega, samuti ei pruugi kõik boonusmängud ja -funktsioonid olla demoversioonis aktiveeritud. Seetõttu annab kõige autentsema kogemuse siiski see, kui kasutada boonuseid, olgu need sissemakse nõudega või ilma sissemakseta.

Tasuta kasiinod mobiilil

blackjack

Nutiseadmed on Eestis muutunud aina populaarsemateks ning tänasel päeval teevad enamus internetikasutajaid oma igapäevatoiminguid nutitelefoni kaudu. Selle trendiga peab kaasas käima ka iga online casino, kes tahab tagada jätkusuutliku ja mitmekesise kogemuse. Kui sa oled üks nutiseadme kasutajatest, on hea uudis see, et kõik tasuta kasiino mängud on saadaval nii nutitelefoni kui ka tahvelarvuti vahendusel. Kasiinos mängimiseks saab kasutada oma seadme brauserit, just nagu arvuti kaudu mängides. Mobiilses kasiinos mängides võib olla mänguvalik küll mõnevõrra piiratud, kuna kõik mängud ei ole veel kohandatud ümber mobiilseadmetele. Suurem osa pea iga Eesti kasiino valikust on aga kenasti kohandatud väiksele ekraanile, seega mitmekesisusega ei tohiks tekkida probleeme. Rääkides tasuta kasiinodest, siis on tasuta mängud saadaval ka nutiseadme kaudu. Ka siis, kui näpus on mobiil, saab kasutada tasuta kogemuse jaoks kahte viisi: boonuseid või mängude demoversioone. Mitmed kasiinod pakuvad spetsiaalseid boonuseid mobiili vahendusel mängimiseks, andes boonusraha või tasuta keerutusi neile, kelle eelistatud seade on nutitelefon. Kui soovid lunastada sissemakseboonuse kasiinoraha saamiseks, saab ka seda teha otsast lõpuni telefoni kaudu. Sissemakseid saab teha peaaegu kõikides kasiinodes krediitkaardi, pangaülekande või e-rahakoti vahendusel, mis on kõik saadaval ka telefoni vahendusel, enamasti mugavate äppide kaudu. Tänu sellistele tehnoloogilistele uuendustele ei ole enam vaja olla aheldatud arvutiekraani taha, kuna tasuta kasiinomängud on saadaval igal ajal ja igas kohas, otse nutitelefoni kaudu. Selleks, et mobiili kaudu lunastada pakkumisi, tuleks aga kindlasti tutvuda ka boonuse tingimustega, kuna kõik boonused pole telefoni kaudu saadaval ning samuti tasub esmalt uurida, kas soovitud mängud on nutiseadme vahendusel saadaval..

Sissemakseta boonus

Lisaks prooviversioonidele ja sissemakseboonustele on olemas veel üks viis, mille kaudu saab täiesti tasuta kasiino kogemuse, ilma sissemakset tegemata ning võimalusega võita pärisraha. Selleks võimaluseks on sissemakse nõudeta boonused.Paljud kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervituseks väikeseid boonuseid, mille saab kätte üksnes kasiinos esmakordselt registreerumisel – ainus boonuse saamise tingimus on registreerumine, sissemakset selle boonuse puhul ei küsita.

Hoiusepakkumisi pole

Kuna sellised pakkumised on mõistagi väga ahvatlevad, on need ka mõnevõrra piiratud. Esiteks, sissemakseta boonused on tavaliselt üsna väiksed ning jäävad paarikümne euro piiresse. Teiseks, boonuse väljamaksmiseks tuleb täita läbimängimise nõue. Näiteks kui sa saad 10 eurot sissemakseta boonust 35-kordse läbimängimise nõudega, tuleb kasiinos panustada 350 euro eest enne, kui saad tasuta boonuse enda pangakontole kanda.

Registreerumisel tuleb enamasti sooritada ka isikusamasuse tuvastamine ning tuleb veenduda, et samast leibkonnast ehk sinu IP-aadressi kaudu poleks juba keegi varasemalt kasiinos registreerunud. Kuna sissemakseta boonus on sisuliselt täiesti tasuta ära antud boonus, on kasiino reeglid ka sellise boonuse puhul pisut rangemad, vältimaks, et boonus satub petturite kätte.Kui oled kasiinos aga uus registreerunud kasutaja, annab sissemakseta boonus hea võimaluse katsetada mänge riskivabalt ning saada osa ka võiduvõimalustest, mida mängud pakuvad.

Tasuta keerutused

Teine boonuse liik, mis avab samuti tasuta mängukogemuse, on tasuta keerutused ehk tasuta spinnid. Selline boonus on mõeldud selleks, et mängida mänguautomaatidel ning tihti antakse keerutused selleks, et saaksid katsetada mõnda konkreetset automaati.

Vaata meie parimaid tasuta spinnide pakkumisi

Tasuta keerutused võivad olla osa nii tervitusboonusest, sissemakseboonusest kui ka sissemakseta boonusest. Mitmed kasiino tervituspaketid sisaldavad tasuta keerutusi lisaboonusena, kuna slotikad on igas kasiinos ühed kõige levinumad mängud ning on ka valdava enamuse kasiinomängijate eelistuseks, seega tuleb mänguportaal mängijate soovidele vastu, jagades tasuta mänguvoore.

Kui keerutused on osa sissemaksega boonusest, võivad keerutused aktiveeruda siis, kui kasiinokontole on kantud vastav rahasumma. Mitmed online kasiinod annavad tasuta keerutusi aga ka ilma igasuguse sissemakse nõudeta, sättides keerutused mängija kontole pärast seda, kui viimane on avanud mängulehel konto.

Sissemakseta tasuta keerutuste puhul saab mängija tavaliselt kuni paarkümmend keerutust, kuid sissemaksega boonuse puhul võidakse anda ka lausa mitusada tasuta spinni.

Tasuta keerutustel on omad piirangud, millest kõige levinumad on järgnevad:

  • igal keerutusel on fikseeritud väärtus, mis tähendab, et panuse suurust ei saa mängija ise määrata;
  • keerutustel võib olla läbimängimise nõue, mis tähendab, et kõik tasuta spinnidega võidetud summad tuleb teatud arvu kordi läbi mängida;
  • keerutused on tihti mõeldud teatud spetsiifilise mängu mängimiseks, seega ei ole keerutused saadaval kõikidele mängudele;
  • spinnid kehtivad teatud aja jooksul, enamasti kaotavad need oma kehtivuse nädala jooksul;
  • vahel ei ole võimalik tasuta mänguvoorudega osa saada jackpotimängudest, mis kuuluvad mõne slotika juurde.

 

Tasuta keerutused on saadaval pea igas internetikasiinos ning neid saavad nautida ka mängijad, kellel on juba kasiinos avatud konto – mitmed mängukohad jagavad tasuta keerutusi regulaarselt, eriti siis, kui valikusse on lisandunud mõni uus mäng, mida soovitakse promoda.

Kokkuvõte

Kuigi tasuta kasiinos mängimine võib kõlada müütiliselt, on see täiesti võimalik, kasutades erinevaid kasiinoboonuseid või katsetades mänge prooviversioonide kaudu.

Iga mängukoht pakub boonuseid, seda nii uutele kui vanadele olijatele, eesmärgiga suurendada mängurõõmu ning panna mängijaid avastama uusi kasiinomänge. Sellised boonused võivad olla nii sissemakse nõudega kui ilma sissemakseta, kuid mõlemale juhul on tegemist niisama saadud rahaga, mida varem poleks kasiinokontol olnud.

Just niiviisi ongi võimalik mängida kasiinos tasuta ja võita isegi pärisraha, kui õnn naeratab mängimise käigus. Siiski tasub meeles pidada, et ka tasuta boonustel on omad piirangud, mida tuleb järgida selleks, et saada tasuta kasiinos mängimise kogemusest kätte kogu rõõm. Järgi alati boonuse reegleid, mis on kirjas iga boonuspakkumise info hulgas.