Quickspin kasiino

Vanad tegijad, hoidke alt! Kui nii mõnedki juhtivad online kasiinode jaoks mõeldud mängude tootjad on vanad hiiud, siis Quickspin on nendega võrreldes alles nooruke. Nimelt asutati see kompanii alles 2011. aastal Rootsi pealinnas Stockholmis. Tänaseks on neil ka mitmed kontorid Maltal, kuna sealne ettevõtluskliima on väga soodne hasartmängude tootmisega tegelevatele firmadele. Nad on algusest peale võtnud enda deviisiks: “Mängijad tulevad esimesena ja arendajad teisena” ning nende tunnuslause on “Me armastame slotte!”. Mida sellest kõigest siis järeldada?

Kasiinod koos Quickspin mängudega

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Põhiline on see, et Quickspin toodab slotimänge, mis on pigem suunatud kasutajatele võimalikult mõnusa ja mugava mänguelamuse pakkumisele. Nad viitavad oma filosoofiaga sellele, et pahatihti ei uuri arendajad, mida ikkagi mängijad reaalselt tähtsaks peavad. Selle tulemusel toodetakse mänge, mis näevad küll ilusad välja, ent võivad kasutajakogemuse seisukohast võrdlemisi kehvad olla. Kusjuures 2016. aastal sai nende emafirmaks Playtech, mis on omaette suur mänge tootev ettevõte. Sellegipoolest pole nad kamandatud teenri rolli, vaid saavad vabalt iseseisva mänguarendusega edasi tegeleda.

Quickspin mänge kasutavad kasiinod

Slotifännid armastavad Quickspin toodangut, ent nii mõnedki teistsuguse maitsega kasiinihaid hoiavad firmast eemale. Nimelt polegi nad tootnud mitte midagi peale slotikate. Eesti online kasiinode hulgast pakuvad Quickspin’i mänge näiteks Betsafe ja Tonybet. Kusjuures Betsafe’is on korraldatud ka slotiturniiri, mille fookus on olnud ainult selle firma mängudel. Edetabelis liikumiseks pidi teenima Scatter sümboleid või saama ligipääsu tasuta spinnide tasemesse.

Quickspin kasiino tarkvara

Kaasahaaravus on vaieldamatult nende toodetud tarkvara üks tugevamaid külgi ja see ilmneb paljude mängude liidestes. Achievement Awards on süsteem, mis võimaldab mängijatel teenida slotikate keerutamise eest boonuseid. Neid boonuseid saab kasutada uute mängude lunastamiseks. Ja mängijate rõõmuks saab kasutada neid boonuseid ükskõik millises Quickspin mängus, millele on see funktsioon antud. Seega, võid teenida boonust ühes slotikat ja lunastada seda teises! Firma on teada andnud, et nad tahaksid seda süsteemi kasutada kõikides mängudes, ent tänaseks pole seda veel juhtunud.

Nutiseadmetega mängijate ootuseid pole Quickspin toodangu puhul kindlasti petetud. Kõik mängud on üle viidud HTML5 toele, mistõttu saab neid vabalt mängida tänapäevastes brauseritega. Lisaks sellele kohalduvad slotikad enim levinud operatsioonisüsteemidega nagu Android, iOS ja Windows Phone. Kuna Quickspini tarkvara kasutavad kaasaegse lahendusega Eesti netikasiinod, näiteks Tonybet, siis ei valmista ka kõige kummalisema resolutsiooniga seadmed mängimisele suhtes ühtki takistust.

 Quickspin online slotimängud

Kui tuletada meelde nende tunnushüüdu, siis võib eeldada, et nad on oma slotimängudesse kõvasti aega ja energiat alla pannud. See on täiesti tõsi, kuna nende toodang on väga mänguline ning pigem animafilmide stiilis ja karikatuurne. Nende kõige menukamate mängude hulka kuuluvad Gold Lab, Wins of Fortune, Second Strike ja Sakura’s Quest. Paadunumad slotifännid on kõrgelt hinnanud nende lähenemist: Quickspin ei tegele üldiselt kloonimisega, vaid alati võetakse ikkagi ette üsna uus kontseptsioon.

See aga ei tähenda nagu poleks slotimängude puhul teatavaid ühiseid jooni. Teadupärast on suuremate firmade mängudel ikkagi ettevõtte põhiselt mängumootoris mingeid seaduspärasid. Quickspin on tuntud pigem selle poolest, et nende mängudel võib olla järjestikuste strike’de hulk üllatavalt suur. Tegu pole suurt varieeruvust kandva loogikasüsteemiga, mistõttu võib oodata üsna hasartset, ent siiski rahuldust pakkuvat mängukogemust. Kui mängu süsteemi on sisse kirjutatud väga kaootiline tulemuste varieeruvus, siis võib mängimine võrdlemisi väsitavaks ja tüütuks muutuda.

Quickspin online kasiinodes

Eesti kasiinodes on Quickspin üsna kenasti esindatud. Kui registreerud näiteks Unibet, Maria Casino või Tonybeti liikmeks, saad ligipääsu mõnusatele Rootsis valmis kodeeritud slotikatele. Samuti on huvitav see, et mitmetes kodumaistes online kasiinodes korraldatakse turniire, mille käigus jagatakse edetabeli põhjal raha ainult Quickspin slotimängude keerutajatele. Kuigi leidub veel netikasiinosid, mis pole sisse ostnud Quickspin mänge, siis arvatavasti jääb neid aina vähemaks. Tegu on kompaniiga, mis astub teravalt kandadele vanadele olijatele ning võib vähemalt slotimängude nišis saada aja jooksul turuliidrite osaks.