Novomatic kasiino

Kas kujutad ette, et üks tänapäeva online kasiinodes esindatud tarkvaratootjaid sai alguse juba 1980. aastal? See on täesti tõsi, ent fakti selgitab seegi, et firma alustas hoopiski füüsilise asukohaga kasiinode varustamisest mängudega. Alles hiljem mõistsid nad, et turuosa hoidmiseks ja laiendamiseks on vaja tehnoloogiliste uuendustega kaasa minna. Sealt sündiski eraldi fookus veebipõhiste kasiinomängude tootmisele, mis on tänaseks neile küllaga ära tasunud.

Kasiinod koos novomatic mängudega

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Tõsi, Novomaticu näol pole küll tegu niivõrd levinud brändiga nagu NetEnt või Microgaming. Vaatamata sellele on tegu soliidse tegijaga. Ka Eesti veebikasiinode maastikul leidub neid, kes pakuvad selle tootja mänge. Esimene ja ainus neist oli Optibet, kelle repertuaari kuulub paras ports Novomativu poolt toodetud mänge, sealhulgas Columbus Deluxe ja Sizzling Hot Deluxe. Seejärel astus Novomaticu toodangut kasutavate online kasiinode hulka Olybet, kes pani samuti välja kena valiku slotikaid.

Novomatic mänge kasutavad kasiinod

Kindlasti ei tohiks jääda muljet nagu vähene esindatud Eesti veebikasiinode hulgas teeks Novomaticust pisikese tegija. Austriast alguse saanud, ja tänaseks kontoritega üle 40 erinevas riigis, ettevõte peamine fookus on siiski füüsilise asukohaga kasiinodel. Nende mänguautomaate võib leida paljudest kasiinodest üle terve maailma, seejuures on nende toodang tunnustatud ohtrate hasartsete mängude fännide poolt. Pealegi aitab populaarsuse kasvule kaasa maapealsete kasiinode klientide liikumisest nutimaailma. Nimelt on nii mõnedki Novomaticu netipõhistest mängudest baseerumas reaalsetel mänguautomaatidel. Juba olemasolevate ja menukate mänguautomaatide sisu üle kandmine internetti on muutunud üsna tulusaks ärimudeliks.

Novomatic kasiino tarkvara

Üldiselt on Novomaticu tarkvaralised lahendused tasemel. Kuigi nii mõnegi mängu algne taust pärineb klassikalistest mänguautomaatidest, siis vaatamata sellele on graafikale, eriefektidele ja heli produktsioonile kenasti rõhku pandud. Nende tarkvara leiab paljudest juhtivatest kasiinodest üle terve maailma. Pealegi on nad saanud tunnustuse eCOGRA sertifikaadi näol: nende mängud vastavad turvalisuse ja ausa kasiinomängude tootmise standarditele. Usaldusväärsusega probleeme pole!

Novomaticu online kasiinode jaoks loodud mängudel on hea klappivus kõikide erinevate mobiilsete seadmetega. Kui mängid nutitelefoni või tahvelarvutiga, siis normaalse veebikasiino disaini puhul ei saa Novomaticu mängud mingiks takistuseks. Nimelt on tulnud kasiinohaidel ette olukordi, kus mõne online kasiino veebileht on suurepäraselt mobiiliga haakuv, ent osad tarkvarad ei kohaldu korralikult ekraaniga. Samuti on Novomaticu mängud vabalt ligipääsetavad enim levinud nutiseadmete operatsioonisüsteemidega; tugi on olemas iOS, Android, Windows Mobile ja isegi Blackberry süsteemidele.

Novomatic online slotimängud

Novomaticu üks põhilisi leivanumbreid on erinevad slotikad. Kõige menukamate slotimängude hulka kuuluvad Book of Ra, Rumpel Wildspins, Hoffmania ja Sizzling Hot. Kindlaks on tehtud, et nende slotimängud on timmitud järgnevalt: pigem saab kasutaja hea võitude seeria või kiire kaotuse, mitte vahepealseid halle alasid. Kas see on hea või halb omadus, see sõltub juba iga mängija enda isiklikest eelistustest ja tõekspidamistest.

Selle ettevõtte slotikatel on mitmeid plusskülgi. Mängude kvaliteet on kõrge, mistõttu ei pea ka kogenumad kasiinofännid pettuma. Üldiselt on nende reliaablus kõrge, suuremad probleemid on juba mängude testimise algfaasides korda tehtud, nii et need ei hakkaks kimbutama hilisemaid mängijaid. Nende slotte ei pea alla laadima, piisab vaid brauseri või äppi avamisest ning koheselt saabki mängulusti nautima hakata. Funktsionaalsuse kallal on samuti arendajad vaeva näinud. Nähtavasti on testitud ka kasutaja teekonda mängimise käigus: kõik nupud ja kangid näivad olevat just “õiges kohas”, muutes mängimise mugavaks ja sujuvaks

Novomatic online kasiinodes

Alates 2017. aasta lõpust saab mängida Novomatic slotimänge Optibet online kasiinos. Tegu oli ainsa litsentseeritud kodumaise veebikasiinoga, mis sai õiguse Novomaticu toodangut klientidele mängimiseks pakkuda. Erinevaid pelisid on kolmekümne ringis ja nende hulgast võib leida järgnevaid: Cleopatra Queen of Slots, Sexret Elixir, The Frog’s Fairy Tale ja Mayan Moons. Seejärel liitus klubiga Olybet, pakkudes samuti korraliku portsu Novomaticu mänge, millega koos vaba aega veeta. Hetkel on raske ennustada, milline Eesti online kasiino tuleb järgmisena Novomaticu slotikatega välja. Üsna kindel on aga see, et tiheda konkurentsi tingimustes võib vabalt keegi selle sammu juba peatselt teha.