EGT kasiino

Bränd nimega EGT ilmus veebipõhistesse kasiinodesse alles hiljuti. Küll aga paljud ei tea, et ettevõte on juba tükk aega tegutsenud. Nimelt asutati EGT ehk Euro Games Technology juba 2002. aastal. Tegu on ühega vähestest kasiinotarkvara tootjatest, mis on loodud Bulgaarias. Pärast aastatepikkust tööd on hakanud EGT poolt toodetavad mängud aina rohkem netikasiinodesse jõudma. Üllatav on see, et suur muutus leidis aset alles 2016. aastal ehk tervelt 14 aastat hiljem pärast esialgset kompanii loomist.

Kasiinod koos egt mängudega

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Üks firmapoolseid lahendusi oli üsna ennustatav. Kõige populaarsemaid füüsilise kestaga slotimasinaid “tõlgiti” ümber virtuaalsesse keelde. Teatud teemade ja mängu funktsioonide kombinatsioonid osutusid tavalistes kasiinodes vägagi populaarseks. Loomulik samm oli need mängud netimaailma tuua. Seejuures on laine jõudnud ka Eestisse: peamiselt kasutavad EGT online mänge Optibet ja Olybet veebikasiinod. Samuti on arvestatav hulk Bulgaaria ettevõtte toodangut Betsafe kasiino pelide nimekirjas. Viimasel ajal märgatav tõusutrend tuleneb usaldusväärsest tehnoloogiast, pilkupüüdvast disainist ja hoolikalt läbi mõeldud mängukogemusest.

EGT mänge kasutavad kasiinod

Võrreldes suurte tegijatega, näiteks Microgaming ja Novomatic, hõlmab tänasel päeval EGT tunduvalt väiksemat online kasiinode turuosa. Kusjuures arvestatav hulk kompanii tooteid kasutavatest kasiinodest asuvad Rumeenias ja Bulgaariast. Samas on see fakt hõlpsasti seletatav firma päritolu riigiga. Loomulikult liiguvad firmad esmalt naaberiikide turgudele ja seda isegi digitaalsel ajastul.

Vaatamata tugevamale esindatusele Kagu-Euroopas on jõudnud EGT brändiga mängud kodumaisele areenile. Arusaadav, et Optibet esindab EGT slotikaid jõudsalt. See netikasiino on Eestis tuntud laia valiku slotimängude poolest, mis pärinevad paljudelt tootjatelt. Samal ajal pole EGT mängudest suud puhtaks pühkinud ka Olybet, kelle sisuloojad ostsid sisse portsu slotikaid 2018. aasta teises pooles. Kolmanda tegijana Eesti turul kasutab seda huvitavat tarkvara Betsafe. Nende valikus on esindatud näiteks Rise of Ra, Oil Company II ja Secrets of Alchemy.

EGT kasiino tarkvara

Veebikasiinodele toodetud EGT mängud põhinevad Flash ja HTML5 platvormidel. Seejuures saab neid originaalversioonis mängida nii pärisrahaga kui lihtsalt lõbuks. Teisisõnu on võimalik kogenud kasiinohuntidel enne järgi proovida, kas mänguelamus ja üldine kasutajakogemus on vääriline rahaliste panuste tegemist. Lisaks on EGT tulnud välja progressiivsete jackpoti slotikatega. Mängijatel on võimalus võita kõikide kaardimastide progressiividega, kui nad saavad kokku kolm ühesugust boonusraundi käigus.

Nende tarkvara muudab konkurentsivõimaliseks sobivus paljude seadmetega. ETG mängude nautimist saab harrastada tahvelarvutis, pea igas sülearvutis ja suurel osal mobiilsetest seadmetest. Kindlasti on tugi olemas iPhone’i, Androidi ja Windows süsteemidele. Vähem tuntud, n-ö esoteerilistele, süsteemidele ei pruugi tuge olla, ent seejuures poleks EGT sugugi erand netikasiino tarkvarade hulgas. Kui kasutad EGT mänge Eesti veebikasiinodes (mängud olemas kasiinodes Olybet, Betsafe ja Optibet), siis võid kindel olla, et nutiseadmete kasutuse korral probleeme ette ei tule. Tehnoprobleemide ilmnemisel võta ühendust netikasiino esindajatega, sest järelikult on probleem pigem nende portaalis, mitte mängudes endis.

EGT online slotimängud

EGT on suuresti keskendunud kvaliteetsete slotikate loomisele. Kõige populaarsemate slotimängude hulgast võib leida Burning Hot, Flaming Hot, 40 Lucky King ja 20 Super Hot. Kõikide mängude disaini luues on kasutatud erksaid värve ja pilkupüüdvaid animatsioone. Mitmete disainivõtete koosmõju muudab EGT slotikate kerimise tõeliselt nauditavaks tegevuseks. Nagu võis juba sellest väikesest mängude pealkirjade valikust näha, siis “Hot” on üks läbivaid teemasid. See pole otseselt eraldiseisev sari, vaid pigem temaatika, mis paljusid EGT slotikaid läbib. Läbi aegade on need kuumad slotimängud saanud ka üheks kõige menukamaks valikuks mängijate hulgas.

EGT online kasiinodes

Nagu eelnevalt mainitud, siis EGT tegutseb juba tükk aega. Miks on alles nüüd EGT mänge võimalik online kasiinodest leida? Põhjus on selles, et eelnevalt keskendus firma peamiselt füüsilise asukohaga kasiinode teenindamisele. Neile loodi erinevaid mängupõhiseid tooteid, mida said reaalse asukohaga kasiinode külastajad proovida. Alles hiljuti otsustati, et aeg on küps veebimaailma sukeldumiseks. Nende otsus on igati arusaadav. Online kasiinode poolt toodetav käive ja mängurõõm kasvab aasta-aastalt. Julgele laienemisplaanile aitas kaasa netikasiinode avatus uute ja kvaliteetsete tarkvarade kasutamisele, näiteks Eesti näitel oli Olybet üks esimesi, kes otsustas bulgaarlaste mänge valikusse võtta.