Wild Bazaar

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: No
 • Teema : null
 • Lines: 26
 • Boonusmäng : Ei
 • Tasuta Spinnid : No
 • Tarkvara : netent

 • Slotika liik: videoslot
 • Jackpoti liik: pole
 • Boonusmäng: olemas
 • Scatter: pole

Wild Bazaar on Net Entertainmenti lõbusa temaatikaga videoslot, mille teema keerleb idamaise turu ümber, kus käib elav kauplemine. Moodsa graafikaga animeeritud slotikas on küll lihtsa teemaga, kuid tänu mitmele erinevale Wild-funktsioonile õigustab mäng igati oma nime – see on tõesti metsikuid sümboleid täis slotikas.

Wild Bazaar on võluv eelkõige tänu oma värvikale graafikale, mis muudab helgemaks ka kõige hallima sügispäeva. Kes soovib vähegi leida slotimängu, mis eristub oma kauni graafika poolest, võib Wild Bazaar olla hea valik.

Slotikas on saadaval enamikes kasiinodes, kes edastavad NetEnt mänge, nende seas on ka näiteks Paf ja Betsafe kasiino.

Kuidas mängida

Kes on varem Net Entertainment slotikaid mänginud, on ilmselt tuttav mängu peamiste kontrollnuppudega. Isegi, kui oled aga algaja, on slotika mängimine väga lihtne:

 • Esmalt tuleb paika panna panuse suurus. Selle jaoks saab kasutada kahte nuppu: paremas alumises nurgas on „Coin value“ nupp, mille vahendusel saab paika panna, kui suure mündi väärtusega on soov mängida. Valikus on mündid väärtusega 0.01 kuni 2. Teise valikuna tuleb paika panna panuse tasand, valides ühe tasandi kümne tasandi skaalal.
 • Panuse paikapanemise saab teha lihtsamaks, kui panna paika üksnes mündi väärtus ning vajutada „Max bet“ nupul – seejärel läheb panus automaatselt kõrgeimale tasandile. Seda valikut tasub aga kasutada üksnes siis, kui ongi mõttes panustada kõrgeimal tasandil.
 • Keerutada saab ka automaatrežiimil, mis võimaldab rullikuid keerutada sinu poolt sätestatud panuse suuruse juures nii palju kordi kui soovid.
 • Kui soovid käsitsi jätkata pärast panuse paikapanemist, tuleb vajutada keskel asuvale lillakasroosale nupule, misjärel hakkavadki kõik viis rullikut ja nendel olevad sümbolid keerlema.

Lisaks nendele nuppudele on kummaski mängu nurgas ka väike number. Parempoolne viitab sellele, kui palju münte on sul hetkel panustamiseks saadaval valitud mündi väärtuse juures ning vasakpoolne viitab panustamisel olevate müntide kogusele.

Mängu viie rulliku kohal on neli erinevat mõõdikut: Stacked, Colossal, Linked ja x2. Need ei ole seal sugugi niisama ilu pärast, vaid viitavad hoopis mängu peamistele boonusfunktsioonidele: Wild-boonustele. Need boonused on mängu põhilsied võiduvõimaluste tekitajad, mis võivad osutuda üsna tulusateks. Boonusfunktsioone kannavad endas erinevat värvi kirstud, igaüks erineva boonusega.

Nende sümbolite kõrval on olemas ka tavaline Wild-sümbol, mis võib tuua oma asendusfunktsiooni tõttu paremaid võidukombinatsioone: sümbol asub kõikide teiste sümbolite asemele.

Erilised funktsioonid

Wild Bazaar keskendub oma boonusfunktsioonidega üksnes Wild-sümbolitele, sellest on pärit ka mängu nimi. See tähendab, et mäng sisaldab üksnes erinevaid Wild-sümbolitega seonduvaid funktsioone, kuid puuduvad näiteks Scatter-sümbolid ja boonussümbolid.

Wild Spins boonusfunktsioonid

Kollane W-täht esindab Wild-funktsiooni, mis on olemuselt klassikaline asendussümbol, asendades kõiki teisi sümboleid. Samas kannab sümbol ka ise väärtust – viie sümboli korral on tulemuseks 150x võit.

See asendussümbol ei ole aga ainus, mis vahva teemaga mängus leidub. Kui vähemalt 3 samasugust kastikest satuvad aktiivsele võiduliinile, antakse auhinnaks üks neljast Wild Spins boonusfunktsioonist:

 • Stacked Wild – see funktsioon aktiveerub punaste kastide korral. Funktsiooni käigus katavad Wild-sümbolid terve rulliku.
 • Colossal Wild – roheliste kastidega avanenud boonusfunktsiooni käigus ilmuvad Wild-sümbolid suure 2×2 ruudustikuna, tekitades kahtlemata suurema võiduvõimaluse.
 • Linked Wilds – roosade kastide puhul aktiveerub eriti põnev boonusfunktsioon. Selle käigus tegutsevad kaks kõige äärmist Wild-sümbolit ning muudavad kõik üksteise vahel olevad sümbolid samuti Wild-sümboliteks.
 • X2 Multiplier Wilds – siniste kastide korral antakse auhinnaks kahekordne kordistaja kõikidele kombinatsioonidele, mis sisaldavad vähemalt ühte Wild-sümbolit.

Wild Bazaar võib üllatada ka pisut suurema mänguvälja ja kõrge teoreetilise tasuvusega: mängul on küll viis rullikut, kuid 4 rida, tasuvusprotsent on suisa 96.15%. Boonusfunktsioonide vähesus kui selline ei tohiks olla sugugi heidutav, sest tasuvusprotsent ja rohked Wild-funktsioonid teevad selle kahtlemata tasa.

Kas Wild Bazaar on saadaval ka mobiilil?

NetEnt ertainment on üks mängutootjatest, kelle puhul on peaaegu võimatu leida slotikat, mis ei oleks sobiv mobiilsetele seadmetele. NetEnt kasutab revolutsioonilist Touch-tehnoloogiat, mis muudab tootja slotimängud suurepäraselt sobivaks kõikidele seadmetele, olgu kasutusel Android, Apple või Windows seade. Slotikad on loodud uuenduslikule HTML5 raamistikule, mis muudab slotikad kiireteks ja mugavalt mängitavateks – see tehnoloogia on ka põhjus, miks Wild Bazaar töötab nutiseadmetel suurepäraselt.

Wild Bazaar slotika mängimiseks tuleb vaid suunduda eelistatud online kasiinosse oma nutiseadme veebibrauseri vahendusel. Just nii saabki mängida seda lõbusat mängu, sest slotikas töötab veebibrauseris – eraldi rakendusi pole vaja. Niiviisi on võimalik mäng avada vaid paari hetkega ning seda hoolimata sellest, kus parasjagu viibid.

Kokkuvõte

Wild Bazaar on värvikas videoslot, mille omapärane teema aitab eemale peletada argielu muresid. Välimus ei ole aga sugugi ainus, mille poolest on Wild Bazaar eriline, kuna värvilise välimuse ja toredate animatsioonide kõrval on mängul pakkuda mitmeid boonusfunktsioone. Mängu nimele kohaselt on boonusfunktsioonid seotud Wild-sümbolitega, kuid pole sugugi liialdus öelda, et tegemist on ühe kõige omapärasema boonusstruktuuriga, mida võib slotimängus leida.

Wild Bazaar on üsna uus mäng, kuid on leidnud juba rohkelt poolehoidjaid tänu oma mitmele Wild-funktsioonile. Kes soovib vürtsitada halli argipäeva, võib avastada Wild Bazaar näol ühe ääretult toreda mängu.