Tiger’s Glory

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 6
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 1
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : quikspan

Tiger’s Glory on Quickspini loodud videoslot, mis on igas mõttes eriline: alates oma graafikast ja temaatikast kuni boonusfunktsioonide ja võiduvõimalusteni. Mängu keskmes on raevukas tiiger, kes võitleb gladiaatoritega ning võib tuua lisanduvaid võite iga kord, kui võidab võitluse gladiaatoriga. See ajalooline ja tõsise temaatikaga slotikas viib mängija vanasse aega, sobides igaühele, kes naudib ajaloolise teemaga mänge.

Mängu tõeline võlu seisneb boonusfunktsioonis nimega Enraged Tiger Battle, mis on seotud tasuta spinnidega. Selles mängus loodab mängija kohe kindlasti, et majesteetlik tiiger võidab alati!

Tiger’s Glory mängu ja selle möirgavaid võite saab nautida mitmetes kasiinodes, kus on esindatud Quickspin mängud. Nende hulgas on näiteks Eestis armastatud Unibet ja Maria Casino.

Kuidas mängida

Kui oled harjunud klassikaliste videoslottidega, siis võib Tiger’s Glory olla väga üllatuslik, kuna mängul on väga suur mänguväli: rullikuid on 6, ridasid on 4 ning võiduliine on suisa 4096!

Tiigri võitlustele kaasaelamiseks tuleb esmalt tutvuda mängu põhilise mehhaanikaga. Panustamiseks tuleb tegutseda järgnevalt:

 • Pane paika panuse suurus „Total bet“ välja juures olevate noolenuppude kaudu. Minimaalne võimalik panus on 0.20 eurot, suurim 100 eurot. Kuna panuseliine on nii palju, pole võimalik valida spetsiifilisi liine, seega on panus suunatud kõikidele võimalikele võiduliinidele.
 • Tähelepanu tasub pöörata halli taustaga tabloodele. Vasakul servas on kirjas rahakotis olev mündikogus, suurele tabloole märgitakse aga võidusumma.
 • Kui panus on paigas, tuleb keerutamiseks vajutada paremas nurgas olevat oranži nuppu, millele on märgitud ringjas noolemärk.
 • Soovi korral saab kasutada ka automaatrežiimi, mille avamiseks tuleb vajutada keerutamisnupu kõrval olevale väikesele ümara ikooniga nupule. Rullikuid saab automaatselt keerutada kas või 1000 korda.

Mängu rullikutel on ka mitu erilist sümbolit, mille ilmumine võib tähendada mängija jaoks eriti häid võite:

 • Tiigri sümbol – see sümbol võib tuua suurejoonelisi võite üksnes tasuta spinnide boonusvooru käigus;
 • Raevuka tiigri sümbol – see ilmub samuti üksnes tasuta spinnide vooru käigus. Sümbol võitleb gladiaatoriga ning võib tekitada paremaid võite;
 • Boonus Scatter sümbol – see sümbol aktiveerib tasuta spinnide vooru;
 • Wild-sümbol – see sümbol ilmub üksnes põhimängus ning toimib tavalise asendussümbolina.

Tiger’s Glory kõige väärtuslikum sümbol on mõistagi tiigri sümbol, mis võib tasustada kuue sümboli korral 1000-eurose võiduga. Pildisümboleid on veel lisaks neli, igaühel neist on kujutatud ühte gladiaatorit. Lisaks on olemas madalama väärtusega tähesümbolid, mis annavad võitval panusereal võiduks maksimaalselt 200-300 eurot.

Erilised funktsioonid

Tiger’s Glory slot õigustab hästi oma nime, sisaldades erilist boonusmängu, mis seisneb täielikult tiigri võidukas võitlemises. Sellele funktsioonile lisaks on olemas ka tavapärane Wild-sümbol, mis asendab teisi sümboleid, võimalusega anda suuremaid võite. Tiigriboonus on aga vaieldamatult mängu kõige erilisem lisafunktsioon.

Enraged Tiger tasuta spinnide boonus

Tiger’s Glory slotikas on boonusmäng ja tasuta spinnid omavahel seotud, kuna boonussümbol on ühtlasi tasuta spinnide sümbol. Kui rullikutele ilmub vähemalt 3 boonussümbolit, on auhinnaks Enraged Tiger tasuta spinnide boonus. Kolme sümboli korral aktiveeritakse funktsioon 7 tasuta spinniga, kuid kui käsi on eriti õnnelik ning rullikule satub 6 sellist sümbolit, on auhinnaks 20 tasuta spinni.

Enraged Tiger boonusvoor on üsna eriline. Nimelt asub Enraged Tiger sümbol võitlema gladiaatoriga ning kui tiiger võidab, jääb sümbol oma kohale paigale kuni kogu tasuta spinnide voor lõppeb.

Sellele lisaks võib saada lisanduvaid tasuta keerutusi iga kord, kui iga rulliku esimene Enraged Tiger võidab võitluse. Kokku võib saada lausa 6 lisakeerutust.

Selle vooru käigus on tiigrisümbolid üleüldiselt võidukad: kui tasuta spinnide vooru käigus asuvad tiigrisümbolid ükskõik millistel rullikutel, on igal juhul tulemuseks võit ehk teisisõnu, tiigrisümbolid ei pea asetsema võidukombinatsiooni loomiseks kõrvuti olevatel rullikutel.

Kas Tiger’s Glory on saadaval mobiilil?

Tiger’s Glory on üks slotikatest, mis töötab sama laitmatult nutiseadmetel kui see töötab täisversioonis. Ainus vahe, mis on Tiger’s Glory täisversioonil ja mobiilsel versioonil, on kontrollnuppude mõningane erinevus: mobiilseadmel on kontrollnupud pisut rohkem ära pakitud ning panuse saab seadistada siis, kui avada vastav nupuke kontrollnuppude paneeli kaudu.

Kõige olulisem on aga see, et Tiger’s Glory slotika mängimine on nutiseadmel sama mugav kui igal seadmel. Seejuures pole vaja alla laadida ühtegi äppi, sest mäng on saadaval üksnes veebibrauseri vahendusel, töötades laitmatult kiiresti.

Mobiilsed slotikad võivad olla kohati kasutajasõbralikumad ja mugavamad kui nende täisversioonidest sõsarad, kuna keerutamine läheb eriti kiirelt. Tänu mobiilsetele online kasiinodele saab Tiger’s Glory slotikat nautida igal ajal – kas või poe järjekorras seistes.

Kokkuvõte

Tiger’s Glory on üks Quickspini revolutsioonilisematest slotikatest, mille peamine võlu seisneb omapärases mänguväljas: 6×4 mänguväli on slotikate puhul haruldane, kuid selle mängu puhul vajalik, kuna slotikal on üle 4000 võiduliini. Niiviisi on võimalik igal mängijal koju viia ka rohkem võite, isegi, kui need võidud on väikesed. Mängu teoreetiline tasuvus on 95%, sarnaselt paljudele teistele Quickspini slottidele.

Tiger’s Glory slotikas eristub lisaks oma põnevale mehhaanikale ka omapärase boonusmänguga, mis ühendab endaga tasuta spinnide vooru. Lihtsakoeline boonusmängude struktuur on mugav ka uuematele kasiinosõpradele, rääkimata veel sellest, et mäng on väga meelelahutuslik tänu oma ajaloolisele temaatikale.