Mega Moolah

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 25
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : microgaming

Proovige tasuta

 

 

 

 

 

Mega Moolah  on Microgamingu kuulus progressiivse jackpotiga videoslot, mis peibutab mängijaid eelkõige ühel põhjusel: slotika jackpot on hiiglaslik, ulatudes tihtipeale kümnete miljonite eurodeni. Ühe vanima progressiivse slotimänguna on Mega Moolah olnud teerajaja – mäng, mis on korduvalt tõestanud online kasiinode võiduvõimalusi.

Mega Moolah on lihtsakoelise välimusega mäng, kus peategelasteks on erinevad džungliloomad. Oma vanakoelisest välimusest hoolimata on slotikas aga jätkuvalt üks populaarsemaid pea igas internetikasiinos.

Eesti mängijad saavad nautida Mega Moolah võlusid paljudes kasiinodes, nende hulgas näiteks Paf, Optibet ja Betsafe. Kõigis neis on võimalik osa saada mängu suurejoonelisest jackpotist, mis võib küündida miljoniteni.

Kuidas mängida

Mega Moolah slotika mängimine on väga lihtne ning ei nõua erilist varasemat kogemust. Sümbolid on sätitud 3×5 ruudustikule, rullikute kõrval on reas numbrid, mis viitavad erinevatele võiduliinidele – nii saad enne mängima asumist väga hõlpsalt tuvastada, milliseid võidukombinatsioone on vaja. Mis puudutab võiduliine, siis neid on mängus kokku 25.

Viiel rullikul tiirleb 2 erisümbolit, 5 lisanduvat pildisümbolit ning 5 madalama tasandi tähesümbolit. Kõrgeima väärtusega on Wild-sümboli rolli täitev lõvisümbol, mis võib tasustada viie sümboliga võiduliini korral suisa 15 000-mündise võiduga. Samuti on olemas ka Scatter-sümbol, mis võib kinkida tasuta spinne. Juhuslikul hetkel võib aktiveeruda ka boonusring, mis koosneb boonusrattast – see sisaldabki mängu peavõite.

Enne rullikute keerutamist tuleks aga paika panna ka oma panuse suurus. Selle jaoks tuleb tähelepanu pöörata järgnevatele nuppudele:

 • „Select lines“ – vajutades sellele nupule saad paika panna selle, mitmele panuseliinile täpselt sinu panus mõeldud on. Mida rohkem on panuseliine, seda suurem on ka võiduvõimalus, ent võidu suurus võib olla jällegi väiksem.
 • „Select coins“ – selle valiku abil saab paika panna selle, mitu münti ühe keerutusega mängu panna. Minimaalselt saab keerutada 1 mündiga, maksimaalselt viiega.
 • „Bet max“ – sellele nupule vajutades keerutatakse antud mündiväärtuse juures kõrgeimal panuse tasandil.

Ekraani vasakus alumises nurgas on näha seda, palju sul veel rahakotis krediiti alles on. Rullikute keerutamiseks tuleb vajutada paremas nurgas olevale nupule „Spin“. Võidukombinatsiooni saamisel näidatakse selle nupu kohal olevas tabloos sinu võidu täpset suurust.

Tähelepanu tasub pöörata ka rullikute kohal olevatele tabloodele, kus on kirjas Mega Moolah nelja jackpoti täpsed suurused.

Mängus puudub automaatmängu režiim, mis tähendab, et iga keerutus tuleb teha käsitsi sinu poolt. Samas sobib see aga hästi neile, kes soovivad oma mängutempot ise sättida.

Erilised funktsioonid

Mega Moolah kõige suurem eelis seisneb vaieldamatult selle väga erilistes boonusfunktsioonides, mis meelitavad mängima ka neid, kes muidu pole suured slotisõbrad. Alljärgnevalt selgitame neid funktsioone lähemalt.

Mega Moolah boonusfunktsioonid

Mega Moolah slotikas on kokku 3 peamist boonusfunktsiooni:

 • Wild-sümbol
 • Scatter-sümbol
 • Boonusmäng

Esimene neist on üks kõige tulusamaid: ainuüksi Wild-sümboli enda ilmumine 5 kohal võiduliinil tähendab 15 000 mündi suurust võitu. Veelgi erilisema võimalusena duubeldab Wild-sümbol kõik võidud, milles sümbol parasjagu osaleb. Lõvisümbol astub kõikide teiste sümbolite asemele, välja arvatud Scatterid, mis aktiveerivad allpool selgitatud tasuta spinnide vooru.

Tasuta spinnid

Vähemalt kolme Scatter-sümboli ilmumisel saab lisaks sümboli mündivõidule 15 tasuta spinni. Sellele lisaks on kõik tasuta spinnide vooru võidud kolmekordistatud, mistõttu on peaaegu kindel, et tasuta spinnide funktsioon lõppeb kena võidusummaga.

Tasuta spinnide saamiseks ei pea Scatter-sümbol aga sugugi ilmuma aktiivsele võiduliinile: piisab sellest, kui ekraanile ilmub lihtsalt vähemalt 3 sellist sümbolit. Aktiveeritud vooru käigus on võimalik saada tasuta keerutusi veel juurdegi, kui peaksid uuesti saama Scatter-sümboleid.

Jackpotivoor

Mega Moolah jackpot on selgelt kõige erilisem boonus, mida jahtida. Jackpoti boonusmäng aktiveerub juhuslikult. Mäng järgib aga põhimõtet: mida rohkem panustada, seda rohkem võid võita, seega on boonusmängu aktiveerumise võimalus suurem kõrgema panuse juures. Jackpoti boonusmängu käigus on võimalik võita üks neljast jackpotist, alates minijackpotist kuni lõpetades megajackpotini.

Boonusmängu keskmes on erivärviliste sektoritega õnneratas, mille igale sektorile on märgitud jackpot. Vastavalt sellele, millisel sektoril jääb ratas seisma, ongi tulemuseks jackpotivõit.

Kas Mega Moolah on saadaval mobiilil?

Mega Moolah on ka täiesti saadaval nutiseadmete vahendusel, andes võimaluse nautida mängu kõiki võimalusi otse mobiilseadme vahendusel. Kusjuures, Mega Moolah on tegelikult olnud mobiilseadmetel olemas juba 2012. aastast, olles seega ühtlasi üks vanimaid mobiilseid slotikaid. Kuna enamus internetikasiinosid toimivad internetibrauseri kaudu, pole Mega Moolah mängimiseks vaja alla laadida ühtegi lisarakendust.

Mobiili kaudu mängimine sobib hästi neile, kes ei soovi end aheldada arvuti külge ning liiguvad palju ringi. Miks mitte täita näiteks igavad hetked Mega Moolah slotikaga? Tänu mobiilsele versioonile on see täiesti võimalik.

Mega Moolah versioonid

Mega Moolah populaarsuse tõttu lõi Microgaming ka teise versiooni nimega Mega Moolah Isis. See versioon on sisuliselt peaaegu täpselt samasugune, kuid pisut täiendatud graafikaga ning teistsuguse temaatikaga. Mega Moolah Isis tegevus ei toimu mitte džunglis, vaid hoopis Vana-Egiptuses.

Ka boonusfunktsioonid on saanud Mega Moolah Isis versioonis väikese täienduse. Tasuta spinne võib saada 5 Scatteri puhul suisa 30 ning seda kuuekordse kordistajaga.

Mõlemad mänguversioonid on aga seotud sama jackpotiga, seega ei ole jackpoti suuruse ja võiduvõimaluse mõttes vahet, kumba sloti mängida. Peamine erinevus seisneb eelkõige mängu välimuses ja temaatikas, mis võib mõnele mängijale rohkem meeldida kui džungliteema.

Kokkuvõte

Mega Moolah pole küll kaugeltki ainus saadaval olev progressiivne videoslot, kuid see on vaieldamatult tänase päevani kõige kuulsam ja populaarsem. Slotika fenomen tuleneb suuresti mängu ajaloolistest võitudest: 2015. aastal võideti mängus näiteks peaaegu 18 miljonit eurot ning sellega läks Mega Moolah ühtlasi ka Guinnessi maailmarekordite raamatusse.

Mis aga kõige lahedam: igaüks saab selles slotikas oma õnne proovile panna. Boonusfunktsioon võib aktiveeruda iga hetk, kuid isegi selleta võib slot pakkuda korralike võite tänu oma põhiboonustele.