Halloween Jack

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 20
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : netent

Halloween Jack on Net Entertainmenti loodud Halloweeniteemaline slotikas, mille kaunis graafika ja realistlikud heliefektid meelitavad iga mängijat, pannes lausa unustama, et tegemist on videoslotiga. Mängu graafika on seotud Halloweeniteemaga, ent iga väike detail ja animatsioon aitab luua kõheda atmosfääri, sobides täiuslikult temaatikaga.

Lisaks imekaunile graafikale, mis paneb rullikute keerutamise ajal lausa ihukarvad püsti tõusma, sisaldab Halloween Jack mitmeid boonusfunktsioone, nende hulgas näiteks eriline Jack’o’Lector, mis võib aktiveerida mitmeid erilisi boonuseid. NetEntile tavaliselt on Halloween Jack boonusterohke mäng, mille graafika pole kaugeltki ainus põhjus, miks mängu mängida.

See lummav slotikas on saadaval mitmetes Eesti online kasiinodes, nende hulgas näiteks Paf ja Betsafe.

Kuidas mängida

Kui oled valmis mängima midagi tõeliselt judisemaajavat, pead esmalt panema paika panuse suuruse. Enne keerutamise alustamist tuleks kindlasti panuse suurus üle vaadata, sättides sobiva panuse vastavalt oma eelarvele. Seda saab teha järgnevalt:

 • Kasuta plussi ja miinuse nuppu „Coin value“ juures – selle abil saad panna paika mündi väärtuse vahemikus 0.01 kuni 0.50. Vasakul servas asub „Level“ sektsioon samasuguste väikeste plussi ja miinuse nuppudega – selle abil saad valida panuse tasandi skaalal ühest kümneni. Kui need valikud on tehtud, näed vasakust nurgast oma täpset panuse suurust.
 • Kui vajutad „Max bet“ nupule, pannakse koheselt panuse suurus paika suurimale panuse tasandile, ent mündi väärtus jääb samaks.
 • Kui oled panuse suurusega rahul, vajuta keskel olevale ümarale nupule, mis paneb rullikud keerlema.
 • Kui sa ei viitsi käsitsi rullikuid keerutada, võid kasutada „Autoplay“ funktsiooni, mille kaudu saad valida, mitu korda soovid rullikuid keerutada ning seejärel hakkavad rullikud ise keerlema.

Mängu 20 võiduliinil on võimalik võidukombinatsioone ja boonusfunktsioone aktiveerida järgnevate sümbolitega:

 • Kuldne aardekirst – see sümbol viitab tasuta spinnide funktsioonile;
 • Põlev kõrvits – see sümbol täidab Wild-sümboli rolli, tuues kaasa ka muid võiduvõimalusi;
 • Pildisümbolid – mängu viiel rullikul tiirleb 5 pildisümbolit, mis lisaks oma kaunilt disainitud välimusele võivad tuua ka võite maksimaalses vahemikus 125x kuni 1000x.
 • Tähesümbolid – need on madalama tasandi sümbolid, mille võidud on pildisümbolitest kordades madalamad, vahemikus 30x kuni 100x.

Võidukombinatsiooni korral löövad kombinatsiooni tekitavad sümbolid oranžikalt põlema, tulles hästi esile tumedates toonides disainitud slotimängu keskel. Täpset võidusummat saab näha kontrollnuppude kohal oleva tabloo vahendusel, kus on kirjas nii konkreetse keerutuse võit kui ka võit, mis on seotud taaskeerutustest tulnud mitme mänguvooruga.

Erilised funktsioonid

Halloween Jack on üks mängudest, mida võiks mängida ka puhtalt selle kauni ja kõhedusttekitava välimuse pärast, kuid sellest ei ole sugugi puudu mitmed boonusfunktsioonid, mis võivad olla võidurohked ning ka üsna unikaalsed.

Wild-sümboli boonus

Kui ekraanile ilmub põlev kõrvits, on see väga hea uudis, kuna tegemist on Walking Wild sümboliga. Boonusfunktsioon on niiviisi nimetatud, kuna Wild-sümboli ilmumisel antakse mängijale üks taaskeerutus, mille ajal liigub Wild-sümbol ühe koha võrra vasakule. Taaskeerutusi antakse muudkui uuesti seni, kuni sümbol kaob mänguväljalt, mis tähendab, et sümboli ilmumine võib tähendada isegi nelja taaskeerutust.

Sümbol on sedavõrd erilisem, kuna kõik Wild-sümboliga saadud võidud on kolmekordsed. Funktsioon võib aktiveeruda nii põhimängus kui tasuta spinnide voorus ja asendab kõiki sümboleid peale boonussümbolite.

Tasuta spinnid

Kui ükskõik millistele rullikutele ilmub vähemalt 3 aardekirstu sümbolit, on tulemuseks 10 tasuta spinni. Tasuta spinne võib saada veelgi rohkem juba aktiveerunud funktsiooni käigus: 3 sümbolit annavad vooru käigus 5 lisaspinni.

Tasuta spinnide voor on aga eriline ühe boonusfunktsiooni tõttu: selleks on Jack’o’Lector. Tasuta spinnide käigus on võimalik viiendal rullikul leida laternasümboleid, mis tuleb kokku koguda selleks, et aktiveerida teatud Wild-funktsioon.

Mängus on 3 erinevat Wild-boonusfunktsiooni, esimese aktiveerimiseks on vaja leida vähemalt 3 laternat. Selle tulemusena antakse auhinnaks Stacked Hell Hound Wild, mis esindab suurt asendussümbolit. Maksimaalselt on võimalik koguda 9 laternat, misjärel aktiveerub Expanding Death Reaper Wild, andes mängijale laieneva Wild-sümboli.

Unustada ei saa ka fakti, et tavaline liikuv Wild-sümbol on samuti tasuta spinnide voorus olemas, mistõttu on võiduvõimalused veelgi suuremad.

Kas Halloween Jack on saadaval ka mobiilil?

Halloween Jack on üks Net Entertainmenti uuematest slotimängudest, millele võib viitada juba ainuüksi mängu põnev graafika. NetEnt on üks tootjatest, kes on juba pikemat aega võimaldanud oma mänge kasutada ka nutiseadmetel ja Halloween Jack pole kuidagi erinev, olles mugavalt kättesaadav kõikidel seadmetel.

Mängu nautimine on eriti lihtne, kuna rullikute keerutamiseks pole vaja laadida alla rakendusi. Piisab vaid internetiühendusega seadmest: avada tuleb vaid brauseripõhine internetikasiino, kus Halloween Jack on juba ootamas kõikide oma põnevate funktsioonidega.

Kokkuvõte

Halloween Jack on üks slotimängudest, mis tõestab taaskord, kuivõrd kvaliteetsed võivad olla online slotimängud. See slotikas särab juba ainuüksi oma graafika poolest, milles on kombineeritud tänapäevaste 3D videoslottide omadused nagu animatsioonid ja muud peened nüansid ning vanemas stiilis elemendid. Tulemuseks on visuaalselt ahvatlev mäng, mis paneb unustama, et tegemist on slotikaga.

Samal ajal hurmab mäng aga ka oma võiduvõimalustega. Slotika teoreetiline tasuvus on 96.2%, mis ilmneb hästi tänu Wild-sümbolitele ja võimsatele tasuta spinnide vooru boonusfunktsioonidele. Halloween Jack on kahtlemata mäng, mida naudivad nii uued kui vanemad kasiinosõbrad.