Epic Joker

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 10
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : playngo

Epic Joker on Relax Gaming loodud klassikaline videoslot, mis on tänapäevaste peenelt disainitud animeeritud 3D slotikate kõrval tõeliselt värskendav: mäng on 3 rullikuga ja keskendub klassikalistele kasiinosümbolitele nagu puuviljad ja jokkerisümbol.

Kuigi mängu klassikaline olemus on juba niigi põnev, pakub mäng rohkelt elamusi tänu oma taaskeerutuste ja tasuta spinnide funktsioonidele, mis võivad mängijale kaasa tuua rohkelt võite. Selles mängus loodab iga mängija tabada 9 samasugust sümbolit ekraanil, mis toob kaasa erilise Super Mode funktsiooni.

Epic Joker slotikas on saadaval online kasiinodes, mis teevad koostööd Relax Gaminguga. Üheks nendest Eestis on Betsafe, kus saab seda slotikat mängida isegi demoversioonis, et näha mängu kõiki funktsioone enne pärisrahaga panustamist.

Kuidas mängida

Kui oled harjunud füüsilistes kasiinodes olevate mänguautomaatidega, on Epic Joker täiuslik üleminek online kasiinoslottidele. Tegemist on klassikalise 3×3 slotimänguga, kus on 5 võiduliini. Seejuures pole võimalik valida võiduliine ise, kuna 3 rullikut keerutatakse kogu aeg kõigil viiel liinil.

Lisaks slotika lihtsale välimusele on ka panuse paikapanemiseks vajalikud kontrollnupud ja infotablood väga hästi sätitud. Enne, kui hakkad panustama, tuleks kasutada vasakus ääres olevat nuppu, kus on märgitud number üheskoos plussi ja miinuse nuppudega. Selle nupu kaudu saad paika panna oma panuse suuruse, mis võib varieeruda vahemikus 0.50 kuni 200, viidates panuse suurusele eurodes. See on ainus nupp, mida on vaja kasutada panuse paikapanemiseks.

Paremas servas on kaks infotablood, millest üks viitab rahakotis olevale saldole ning teine võidusummale. Panustamise alustamiseks tuleb vajutada lihtsalt keskel olevale ümarale nupule.

Juhul, kui soovid muuta panustamist natuke mugavamaks, on võimalik kasutada ka automaatse keerutamise režiimi, vajutades keerutamise nupu kõrval olevale nupule. See avab uue menüü, mille kaudu saad valida, mitu korda soovid automaatselt keerutada.

Kuna Epic Joker on väga lihtsakoeline mäng, ei ole rullikutel keerlemas palju erinevaid sümboleid. Peamised, millele tuleks tähelepanu pöörata, on järgnevad:

 • Jokkeri sümbol – see sümbol kannab endaga boonusfunktsiooni;
 • Kuldne tähesümbol – see on mängu kõige väärtuslikum sümbol, tasustades 1600x võiduga;
 • Number 7 ja Bar-sümbol – need on väärtuselt teisel kohal, tasustades 800x ja 400x võiduga.

Nendele klassikalistele sümbolitele lisaks tiirlevad rullikutel ka 3 puuviljasümbolit, mille väärtused jäävad allapoole.

Arvestades mängu väheseid sümboleid ja lihtsat sätestamist sobib Epic Joker hästi neile mängijatele, kes igatsevad klassikalisi kasiinomänge või pole väga palju online kasiinoslottidega kokku puutunud. Tänu automaatrežiimile on võimalik muuta keerutamist ka väga kiireks.

Erilised funktsioonid

Epic Joker on üllatuslik juba ainuüksi oma klassikalise temaatika poolest, kuid mängijana võid veelgi rohkem üllatuda, kui ekraanile hüppavad jokkerid, kes tekitavad võidukombinatsioone. Slotikas pakub mitmeid boonusfunktsioone, mis võivad aidata parandada võidusummat ning kahtlemata tekitavad need funktsioonid võidurõõmu.

Jokkeri taaskeerutus

Nagu mängu nimele kohane, on üks boonusfunktsioone seotud jokkeri sümboliga. Kui jokkeri sümbol satub täies ulatuses ühele või kahele rullikule, saab mängija ühe tasuta taaskeerutuse, mille ajal jääb jokkeri sümbol paigale. Kui selle taaskeerutuse käigus peaks sattuma ekraanile veel üks jokkerite rida, saab veel ühe taaskeerutuse.

Kui peaks minema õnneks ning taaskeerutuse järel satub ekraanile veel üks jokkerite tulp ehk kolmas jokkeri rida, ei anta enam taaskeerutust, vaid hoopis 500x võit.

Jokkeri sümbol on olemuselt ka Wild-sümbol, mistõttu ongi oluline fakt, et taaskeerutuse ajaks jääb sümbolite rida paigale – see tähendab, et keerutuse järel võib tulemuseks olla suurem võit, sest Wild-sümbol asub teiste sümbolite asemele.

Kõige erilisem on asjaolu, et Wild-sümbol on ühtlasi mängu kõige väärtuslikum sümbol, andes võiduks 20 000x võidu.

Super Mode tasuta spinnid

Epic Joker mängust ei puudu ka tasuta spinnide voor. See kannab nime „Super Mode“ ning aktiveerub siis, kui kogu ekraan on täidetud ühe ja sama sümboliga, st ekraanil on 9 samasugust sümbolit. Selle tulemuseks on 5 tasuta keerutust, kusjuures Super Mode võib aktiveeruda täpselt samamoodi ka uuesti.

Tasuta spinnid aktiveeruvad siis, kui ekraan on täidetud põhisümbolitega, st jokkeri sümbol ei lähe arvesse.

Super Mode voor on eriline eelkõige oma kiiruse tõttu: voor aktiveerub koheselt pärast sümbolite kombinatsiooni.

Kas Epic Joker on saadaval mobiilil?

Epic Joker on loodud 2018. aastal, olles seega üks uuematest Relax Gaming portfoolio mängudest. Seda fakti teades pole ka üsna üllatav, et mäng töötab nutiseadmetel suurepäraselt. Mäng on kohandatud töötamaks nii nutitelefonidel kui ka tahvelarvutitel ning kuna online kasiinod töötavad veebibrauseri põhiselt, ei ole vaja Epic Joker mängimiseks alla laadida ka ühtegi rakendust, võimaldades sul säästa väärtuslikku mälumahtu.

Epic Joker näeb seejuures telefonil välja samasugune nagu täisversioonis – see on sama kasutajasõbralik ning kiire. Seetõttu sobib mäng suurepäraselt mängimiseks igal seadmel ning igal ajal, võimaldades ligipääsu klassikalisele slotikale hoolimata sellest, kas oled arvuti läheduses või mitte.

Kokkuvõte

Epic Joker on üks põnevamaid klassikalises stiilis slotikaid, mis on üllataval kombel väga uus. Slotikas hoiab elus klassikaliste kasiinoslottide võlu, olles sama tulus ja põnev kui füüsilistes kasiinodes olevad slotikad.

Slotika üks suurimaid võlusid on väga kõrge teoreetiline tasuvus: lausa 97%. See üheskoos lihtsa liidesega muudab Epic Joker slotika üheks parimaks valikuks neile, kes soovivad mängida lihtsat ja võidurohket slotikat.