Book of Dead

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 10
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : playngo

Proovige tasuta

Book of Dead videosloti nimi viitab juba üsna hästi selle olemusele. Antiikaja aaretest ja mütoloogiast pajatav slotimäng viib mängija mitte üksnes adrenaliinirohkele aardejahile, vaid toob kasiinosõbrani ajaloolisest müstikast rõkkava loo.

Play’n GO poolt 2016. aastal loodud Book of Dead on muutunud kiirelt selle mängutootja üheks kõige populaarsemaks slotikaks. Slotika keerutamisel saab mängija kaasa elada Egiptuse mütoloogia uurijale Rich Wilde’le, kellega koos saab taga ajada meeletut aaret: surnute raamatut ennast. Lisaks võluvale graafikale ja kaasahaaravale teemale pakub slotikas kütkestavaid boonuseid, sealjuures on eriti märkimisväärne mängu Scatter-sümbol, mis toob eriti metsikuid võite.

Book of Dead slotikas on saadaval ka mitmetes Eesti kasiinodes, nende hulgas näiteks Paf ja Optibet.

Kuidas mängida

Book of Dead on põhiolemuselt väga lihtne 5 rullikuga slot, millel olevad sümbolid võivad moodustada võitvaid kombinatsioone 10 võiduliinil. 3×5 mänguväljal olevate sümbolite seas on mitmed põnevad boonusfunktsioonid ja võiduvõimalused:

 • Raamatu sümbol – kui ekraanile ilmub kuldne raamat, siis tead, et see ei sümboliseeri mitte lihtsalt mängu olemust, vaid esindab Scatter-sümboli rolli, tuues mängijale tasuta spinne;
 • Peategelase Rich Wilde sümbol – tegemist on mängu kõige tulusama pildisümboliga, mis tasustab viie sümboli korral suisa 5000x võiduga;
 • Pildisümbolid – lisaks peategelase sümbolile on rullikutel kolm pildisümbolit, millel on kujutletud Egiptuse mütoloogia elemente. Nende sümbolite väärtused on maksimaalselt väärtuses 750-2000;
 • Madalama tasandi sümbolid – mängija võib rullikutel tiirlemas näha ka tähesümboleid, mille väärtus jääb 100-150 vahemikku.

Enne sümbolite keerutamist tuleb aga paika panna sobiv panuse suurus. Selle jaoks tuleb tegutseda järgnevalt:

 • Kasuta noolenuppe, et valida sobiv mündi suurus „Coins“ tablool ning sobiv panuse tasand „Lines“ tablool. Need mõlemad asuvad mängu vasakpoolsel serval. Tänu panuseliinide valimise võimalusele saad sa ise valida, kas soovid oma mündid keerlema panna võimalusega tabada kõiki võiduliine või soovid mõne konkreetse liini välja valida. Kui soovid riskida, on võimalik „Bet max“ nupu abil automaatselt paika panna kõrgeim võimalik panus.
 • Kui soovid vähendada käevaeva, vajuta „Auto play“ nupule, mis asub parempoolses nurgas. Nende sätete kaudu saad valida, mitu tiiru sooviksid rullikuid keerutada automaatselt.
 • Kui kõik valikud on paika pandud, vajuta lihtsalt „Spin“ nupule – see on sinist värvi ning eristub hästi teiste nuppude hulgast.

Kui võidad oma panusega, on võimalik veelgi edasi otsustada, mida võidusummaga teha. Sulle antakse kaks valikut: kas võta oma võidusumma või riski sellega. Kui valid riskimise, näidatakse uut mängulehte, kus sa pead panustama sellele, kas kaart on punane või must või millist masti kaart peidus on. Õige valiku korral suureneb võidusumma veelgi.

Tänu sellele lisafunktsioonile kulgeb Book of Dead slot üsna aeglases tempos, kuid see-eest võib mäng olla märksa paremate võitudega kui keskmine slotimäng.

Erilised funktsioonid

Lisaks eelmainitud lisanduvale panustamisvõimalusele peidab Book of Dead oma müstilise välimuse taga mitut boonusfunktsiooni. Need on seotud mängu temaatikale kohase raamatusümboliga, mille ilmumisel võib mängija rõõmustada, kuna ees võib oodata kena võidusumma.

Tasuta spinnid

Book of Dead slotika ainus ja põhiline boonus on seotud Scatter-sümboliga. Kui ekraanile ilmub vähemalt 3 kuldset raamatusümbolit, saab mängija 10 tasuta spinni. Sama raamat käitub aga ka Wild-sümbolina, asendades kõiki teisi sümboleid ja tehes paremaid võidukombinatsioone. Haruldase funktsioonina on sellel sümbolil ka mündiväärtus, seega saab mängija igal juhul midagi head siis, kui raamatusümbol välja ilmub!

Tasuta spinnide vooru käigus võib juhuslikult aktiveeruda ka eriline laienev sümbol, mis muutub suuremaks ning tekitab seega paremaid võite.

Kas Book of Dead on saadaval mobiilil?

Book of Dead võib küll keskenduda vanemale ajale ning rääkida mütoloogilistest teemadest, kuid see ei tähenda, et slot ise oleks kinni jäänud vanasse aega. Slotikas on nimelt saadaval kõigile mobiilseadmetel, olgu kasutusel Android või iPhone. Mäng on kohandatud väiksematele ekraanidele, kuid näeb välja põhimõtteliselt täpselt samasugune ka mobiilil.

Parim osa Book of Dead mobiilse versiooni juures on selle kättesaadavus veebibrauseri vahendusel. Mängimiseks tuleb lihtsalt suunduda veebikasiinosse veebibrauseri vahendusel, tippida sisse slotika nimi ja see ongi kõik. Tänu brauseripõhistele online kasiinodele on Book of Dead slotika mängimine imelihtne kõigil seadmetel.

Book of Dead teised versioonid

Book of Dead on tegelikult üks slotikatest, mis kuulub peategelase Rich Wilde’i slotiseeriasse. Play’n GO on andnud välja mitu teist slotikat nagu näiteks Aztec Idols ja Pearls of India, kus on samuti peategelaseks Rich Wilde, kes uurib järjekordset põnevat ajaloolist kultuuri.

Aztec Idols on üpris erinev Book of Dead slotikast, sisaldades huvitavat boonusmängu, kus tuleb klõpsata erinevatel elementidel, lootusega võita endale mündikuhi. Pearls of India on samuti üsna erinev ning sisaldab lisaks Scatter- ja Wild-sümbolitele samuti ka boonusmängu. Sarnaselt Book of Dead slotikale on olemas aga lisanduv panustamisvoor, mille jooksul saab oma võite potentsiaalselt suurendada.

Kõigi kolme slotika ühine joon on aga mütoloogiline temaatika, mis sobib hästi seiklushimulistele mängijatele.

Kokkuvõte

Book of Dead on tänu oma panustamisvooru funktsioonile, mitmefunktsionaalsele boonussümbolile ja põnevale temaatikale leidnud kiirelt koha slotisõprade südametes. Pole liialdus öelda, et Book of Dead on Play’n GO üks edukamaid slotikaid, mis on leitav pidevalt ka online kasiinode populaarsete slotikate nimistu tipus.

Book of Dead sobib hästi seiklusjanulistele mängijatele, kes soovivad leida adrenaliinirohkeid slotikaid. See mäng pakatab sellest tänu oma panustamisvoorule, kus on võimalik potentsiaalselt oma võit mitmekordistada.