Banana Rock

Highlights

 • Slot type: Video Slot
 • Rullid: 5
 • Scatter: Jah
 • Teema : null
 • Lines: 10
 • Boonusmäng : Jah
 • Tasuta Spinnid : Jah
 • Tarkvara : playngo

Kas oled valmis rokkima? Banana Rock on Play’n GO lõbus slotimäng, mille põhiteemaks on – nagu slotika nimigi viitab – vallatud ahvipärdikud, kes mängivad rokkbändis. Ära lase end aga peibutada nende lõbusal olekul, kuna banaaniansambel võtab oma tööd väga tõsiselt ning sestap on ka mängijal võimalik ahvibändi kontserdi nautimise ajal võita kobedalt.

Kui mängu heatujuline atmosfäär on juba piisavalt lummav, et mängida seda slotikat ajaviiteks, siis veelgi veenvam põhjus peitub slotika rohketes boonusringidest, milles domineerivad Wild-sümbolid. Banana Rock boonusfunktsioonid Rock’n’Rollin Wild ja Encore Spins panevad südame kiiremini põksuma igal mängijal.

Banana Rock on saadaval kasiinodes, kes teevad koostööd Play’n GO slotikaga. Eesti mängijad saavad seda lõbusat slotikat nautida näiteks kasiinodes Betsafe ja Paf, mis on mõlemad Eestis litsentseeritud mängukohad.

Kuidas mängida

Enne, kui saad ahvikestega rokkima hakata, tuleks paika panna oma panuse suurus. Seda saab teha mängu kõige alumises ääres oleva plussi ja miinuse nupu abil. Nende kahe nupu vahele jäävad erinevad panuse suurused, mis indikeerivad panuse täpset suurust. Soovi korral võid lihtsalt klõpsata vastaval numbril või kasutada plussi ja miinuse nuppe, et liikuda panuse suurustega edasi-tagasi. Minimaalne võimalik panus on 0.20 eurot, kõrgeim 100 eurot.

Kui panuse suurus on valitud, tasuks üle vaadata ka automaatse keerutamise režiim, juhul, kui soovid pisut käevaeva vähendada. Selle jaoks tuleb klõpsata paremal all nurgas olevale väikesele nupule, mis avab eraldi aknas automaatrežiimi sätted. Sätetes saab valida, kui mitu keerutust soovid automaatselt teha ning millal režiim peatub. Kui soovid aga käsitsi keerutada, tuleb vajutada suurele rohelisele nupule ning siis hakkabki kogu lõbu pihta.

Oma olemuselt on Banana Rock 10 võiduliini ja 5 rullikuga videoslot, mille rullikutel tiirlevad erinevad vahvad temaatilised sümbolid nagu näiteks:

 • Jokkerid – mängus on kaks nö jokkerisümbolit, ühte neist on kujutatud kuldse vinüülplaadina ning teisel on rokkarist ahv. Need sümbolid täidavad ühtlasi erifunktsiooni rolli.
 • Banana Rock sümbol – särav banaanidega sümbol, millel on kiri „Banana Rock“, aktiveerib tasuta spinnide vooru.
 • Bändiliikmete sümbolid – mängus on 5 pildisümbolit, igaüks neist pisut erinevat värvi ning igaühel kujutletud mõnda instrumenti mängivat ahvi. Need sümbolid on mängu kõige tulusamad; ühtlasi avaneb mängu avaekraanil vaade, kus esimesena asjana näebki iga bändiliikme sümbolit kogu rulliku ulatuses.
 • Tähesümbolid – need on nö madalama taseme sümbolid, mille väärtused on kordades väiksemad pildisümbolitest.

Banana Rock on üsna kiire tempoga slotikas, kus rullikud tiirlevad kiirelt isegi käsitsi keerutades. Võidukombinatsiooni korral on ekraanil näha erklillasid sähvatusi, ühtlasi näidatakse mängu keskel allääres oleval tablool täpset võidusummat iga võidukombinatsiooni saamise korral.

Erilised funktsioonid

Arvestades Banana Rock slotika lõbusat meeleolu ei saakski arvata, et mängus puuduvad boonusfunktsioonid. Banana Rock slot pakub rikkalikult boonuseid, mis keerlevad Wild- ja Scatter-sümbolite ümber, tuues mängijale seega kas asendussümboli võite või tasuta keerutusi. Igal juhul on tegemist boonuserikka slotimänguga, mille niigi laheda teemaga atmosfääri vürtsitavad boonused.

Wild-sümbolite boonused

Banana Rock üks vingemaid boonuseid on seotud jokkerisümbolitega, mille põhifunktsioon on asendada teisi sümboleid. Kui rullikutele satub aga vähemalt kaks Rock’n’Roll jokkerit, saab mängija uue keerutuse, mille ajal jäävad need jokkerid oma kohale paigale. Mis aga veelgi lahedam: parempoolseim jokker liigub vasakpoolseima suunas ja ühendab ka kõik teised jokkerid omavahel. Kõik, mis sellele teekonnale ette jääb, muutub samuti jokkeriteks!

Tänu sellisele liikuvale Wild-sümbolile, mis toob endaga kaasa ka taaskeerutuse, võib Banana Rock olla väga tulus mäng.

Tasuta spinnid

Teine peamine boonusring on seotud Scatter-sümboliga, mis annab 10 tasuta keerutust kohe, kui sümbol ilmub esimesele ja viimasele rullikule. Pane tähele, et mujale see ei saagi ilmuda. Kui keerutuse käigus ilmub rullikule täies ulatuses bändiliikme sümbol, on tulemuseks võitude kordisti, mis võib ulatuda viieni, st võit võib olla viiekordne.

Kui vooru käigus ilmub ekraanile aga uus tasuta keerutuse sümbol, saab mängija veel ühe lisakeerutuse.

Lisaks peamisele tasuta keerutuse voorule on mängus ka lisalookeerutus ehk Encore Spins. Pärast tasuta keerutuste vooru antakse üks lisakeerutus, mille ajal liidetakse kokku kõik kordistajad, mis koguti kokku põhilises tasuta spinnide voorus ning see kordistaja pannakse külge võidule. Selle keerutuse käigus on ekraanil üksnes bändiliikmete sümbolid, st kõrgema tasandi sümbolid, seega on võit tõenäoliselt ka märksa suurem kui baasmängus.

Kas Banana Rock on saadaval ka mobiilis?

Banana Rock slotika lõbusat olemust saab nautida ka mobiilseadmetel, suundudes oma lemmiku online kasiino lehele. Slotikas on mobiilseadmete jaoks saadaval Touch-versioonis, mis muudab mänguelamuse mugavamaks ja käepärasemaks iga seadme jaoks.

Tänu nutiversioonile on Banana Rock seega saadaval igal ajal. Piisab vaid sellest, kui avad online kasiino veebipõhise versiooni – pole isegi vaja mobiilirakendust. Niiviisi saad rokkida üheskoos lõbusate muusikalembeste ahvipärdikutega igal ajal.

Kokkuvõte

Banana Rock slotikas võlub juba ainuüksi oma laheda temaatikaga, kuid slotisõbrad võivad avastada palju rõõmu ka faktist, et slotika teoreetiline tasuvus on suisa 96.6%. Ehkki üsna volatiilne slot, on Banana Rock meelelahutuslik mäng, mis sobib igale seadmele.

Slotika peamine võlu on lisaks vahvale graafikale ka Encore Spin funktsioon, mille käigus võib võidusumma ulatuda kuni 2500 korda üle sinu panustatud summa. Sellise võidusummaga võid juba püsti panna oma isikliku rokkbändi!

Banaaniklubi pesa leiate betsafe-kasiinost