3 rullikuga slotid

Pea kõik Eesti online kasiinod pakuvad sadu slotikaid, mille hulgas on ka üks eriline kategooria pühendatud 3 rullikuga slottidele. Sellist tüüpi online slotid on eriti sobivad mängijatele, kes otsivad lihtsakoelisemaid ja lihtsamaid mänguautomaate.

Ehkki kolme rulliga slotid võivad olla lihtsakoelised, ei tähenda see sugugi, et mängurõõm oleks kuidagi väiksem. Ka sellistes klassikalistes slottides on mitmeid variatsioone ja funktsioone, mis muudavad kasiinos mängimise lõbusamaks.

Kõigele lisaks on suur hulk kolme rullikuga slottidest saadaval ka mobiilseadme kaudu, andes võimaluse panustada kas või käigupealt.

Kui kasiinomaailm on sinu jaoks võõras ning tahad täpsemalt teada, mida 3 rullikuga slotid endast kujutavad, räägime alljärgnevas kiires juhendis täpsemalt nende slotikate omadustest, boonustest ja võiduvõimalustest.

Mis on 3 rullikuga slotid?

Laias laastus jagatakse slotimasinaid kaheks: kolme ja viie rullikuga slottideks. Rulliku all mõeldakse vertikaalset sektorit, mis on kaunistatud erinevate sümbolitega ning mis hakkab ringlema pärast nupu vajutamist. Olemuselt on kolme rullikuga slotid täpselt nagu füüsilised mänguautomaadid, kus on ekraanil kolm sektorit, mis hakkavad kangi tõmbamise järel pöörlema.

Ka online kasiinos olevad kolme rullikuga slotid näevad analoogsed välja. Sellise mänguautomaadi puhul näed ekraani, kus on kolm sektorit, igal sektoril teatud sümbol. Võidu saamiseks tuleb saada kokku teatud kombinatsioon, enamasti peavad kõik kolm sümbolit olema samasugused.

3 rullikuga slotid on peenete videoslottide eelkäijad ja ühtlasi kõige lihtsamad slotid maailmas. Kuna ekraan on väike ning koosneb vaid kolmest sektorist, ei ole keerutuse ajal nii palju toimumas, mistõttu ei kisu silme ees kirjuks. Moodsad viie või enama rullikuga slotid võivad küll välja näha lahedad, kuid kõik slotimängijad ei eelista niivõrd keerukaid mänge, mistõttu on ka kolme rullikuga slotid au sees.

Klassikalise mehhaanikaga slotid on ka lihtsamate teemadega. Enamasti on 3 rullikuga slotid tavalised puuviljaslotid, kus rullikutel keerlevad erinevad puuviljasümbolid ning klassikalised kasiinosümbolid nagu kuldsed kellukesed ja muu taoline.

3 rullikuga slotid

Miks mängida 3 rullikuga slotte 5 rullikuga mängude asemel?

Kuigi võiks arvata, et nüansirohked viie rullikuga videoslotid domineerivad kasiinosõprade eelistustes, on tegelikult ka 3 rullikuga slottidel pakkuda palju põnevat. Kui sa pole veel täiesti veendunud selles, miks võivad 3 rullikuga slotid olla paremad kui nende moodsamad sõsarad, võivad su meelt mõjutada järgnevad kolm olulist põhjust, miks on taolised slotikad tegelikult samamoodi auväärsed.

Väga lihtsad, seega sobivad paremini algajatele

3 reel

moodsate slotikate valikurohkus ning panustamisvõimalused ja boonusfunktsioonid võivad algaja mängija üsna segadusse ajada. 3 rullikuga slotid on niivõrd lihtsad, et nende taha võib istuda ka inimene, kes pole kunagi oma elus mänguautomaatidega kokku puutunud. Mängus puuduvad kõrgtehnoloogilised animatsioonid, mistõttu on slotikas kiirema tempoga ning lihtsam ja sobib hästi neile, kes otsivad lihtsama visuaalse lahendusega mängu.

suured kasiinofännid eelistavad 3 rullikuga slotte eelkõige nende mängude kõrgete väljamaksete tõttu. Väheste võiduliinide tõttu ei pruugi sellised slotid loosida võite välja nii tihti kui viie rullikuga slotid, kuid seda suuremad on ka väljamaksed. 3 rullikuga slotid on legendaarsed oma märkimisväärsete võidusummade poolest.

Lihtsam järgida eelarvet

kuna panustamisvalikuid ei ole nii palju, on väga lihtne järgida isegi piiratud mängueelarvet. See tähendab, et kasiinos mängimine on parema kontrolli all ning on väiksem võimalus minna mängimisega üle piiri.

Nagu öeldakse, siis lihtsuses peitub võlu. Kui sinu jaoks on tähtsamad võiduvõimalused ning sa ei hooli väga animatsioonidest või väga peenetest graafilistest lahendustest või soovid saada klassikalise kasiinokogemuse osaliseks, on kolme rullikuga slotid just need, mille poole tuleks vaadata.

3 rullikuga slottide boonusfunktsioonid

Kuigi mõndades 3 rullikuga slotikates on ka boonusmängud, ei ole enamikes sellistes mänguautomaatides boonusmänge ega -funktsioone. Selle asemel on mängides võimalik lihtsalt aktiveerida väike hulk võiduliine, et reguleerida oma võiduvõimalusi, kuid boonused kui sellised on taolistes mängudes harv nähtus.

See aga ei tähenda, et boonusfunktsioone poleks 3 rullikuga slottides üldse. Kõige levinum boonus kolmerullilistes slotikates on õnneratta keerutamise boonusmäng. Kui selline funktsioon aktiveerub, näidatakse sulle boonusratast, mille keerutamise järgselt võid saada teatud rahalise võidu. Taoline funktsioon on levinud progressiivsete jackpottidega slotikates, kus on võimalik mündivõidu asemel saada hoopis suur jackpotivõit!

Mitmetes kolme rullikuga slotikates saad sa lisaboonusena võimaluse duubeldada oma võidusummat, tehes teatud hetkel valiku: kas duubeldada ja keerutada uuesti, võtta raha välja või panna mängu vaid pool summast. Tulemuseks on võimalus oma võidusummat kasvatada või see hoopis kaotada – nii on mäng aga ka märksa interaktiivsem.

Nagu võid aimata, ei ole tasuta keerutused ja asendussümbolid kolme rullikuga slottides tavapärased, kuigi pole välistatud, et mängu on kaasatud ka Scatter-sümbol, millega loositakse välja tasuta spinnid. Siiski on sellised funktsioonid pigem erandlikud ning keskmises kolme rullikuga mänguautomaadis taolist funktsiooni ei kohta.

Reeglina on võimalik boonusmäng aktiveerida siis, kui oled panustanud teatud hulga münte või mängid teatud panuse suurusega. Seetõttu tuleks alati lugeda mängureegleid, veendumaks, et sa ei panusta liiga väikese summaga, millega ei olegi võimalik boonust aktiveerida.

reel slot

3 rullikuga mänguautomaatide võiduvõimalused

Kui oled harjunud mängima viie rullikuga videoslotte, võib tunduda, et 3 rullikuga slotid ei ole nii tulusad, kuna väljamakseid toimub harvemini. Kuigi tavaliselt ei tule tõesti 3 rullikuga slottides võite ette nii tihti, kipuvad väljamaksed olema kordades suuremad. Viie rullikuga mängudes on väga reaalne võita korraga vaid paarkümmend senti või isegi paar senti, kui panustad paarikümne sendi kaupa. Kolme rullikuga slottides pole aga välistatud võita mitu eurot kuni mitukümmend eurot paarikümnesendise panuse järel.

Kõik online slotid töötavad juhuslike numbrite generaatori ehk RNG baasil, mis määrab selle, milline on mängu võiduprotsent. Isegi, kui kolme rullikuga slotil on vähe võiduliine ja mäng ei tundu nii tulus, on pikas perspektiivis võiduprotsent siiski enam-vähem see, mis on märgitud selle teoreetiliseks tasuvuseks. Ka kolme rullikuga slottide seas on lausa 97%-se tasuvusprotsendiga mänge, mis tähendab, et laias laastus on maja eelis vaid kolm protsenti.

Kui tahad veenduda kolme rullikuga slotika tulususes, tasub hoida silm peal just teoreetilise tasuvuse protsendil, kuid reeglina on need slotid oma võiduvõimalustelt võrdväärsed viie rullikuga slottidele.

Kokkuvõte

Kolme rullikuga slotid ei pruugi olla enam nii populaarsed internetikasiinodes ning videoslotid on suuresti teatepulga üle võtnud, kuid peaaegu kõik Eesti online kasiinod pakuvad ka klassikalisi puuviljaslotte ja 3 rullikuga mänguautomaate, mis pakuvad kõiki ülalmainitud eeliseid.

Kui sa eelistad lihtsust ning ei soovi mängida ülemäära kirevat mänguautomaati, vaid soovid nautida klassikalist kogemust, on kolme rullikuga slotid parim valik, tagades traditsioonilise kogemuse. Vali lihtsalt oma lemmikkasiino ning ava kolme rullikuga slotid kas või oma mobiiltelefoni kaudu, et mängida lahedaid slotikaid igal ajal, igal pool.