Sissemakseta boonus

Paljud inimesed unistavad suurest lotovõidust ning otsustavad seetõttu mängida online kasiinos, kus on valikus sadu õnnemänge. Ka Eestis on kümmekond kasiinot, kus saab iga õnnejahtija proovile panna oma õnne ning pöidlad pihus oodata kasiinovõitu.

Ärge võtke deposiit kasiinode üle

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Kuna kasiinoturul on väga tihe konkurents, peavad kasiinod pidevalt välja mõtlema uusi viise, kuidas enda juurde meelitada selliseid õnneotsijaid – enam ei piisa lihtsalt kasutajasõbralikust kodulehest ega suurest mänguvalikust. Üks viise, millega paljud mängukohad üritavad kliente endale napsata, on sissemakseta boonused, mida pakutakse uutele klientidele.

Mängukohti on aga palju ning ka boonuste tingimused ja reeglid võivad ajada segadusse, mistõttu panime kokku alljärgneva juhendi sissemakseta boonuste kohta. Juhendiga üheskoos leiad ka nimekirja parimatest Eesti kasiinodest, kus on valikus sissemakseta boonus igale uuele mängijale – valiku tegemiseks vaata alljärgnevat nimekirja.

Mis on sissemakseta boonus

Kui oled lähemalt uurinud online kasiinoportaale, oled ilmselt märganud pakkumiste või kampaaniate kategooriat, kus on erinevad boonused.

Üks kõige intrigeerivamaid boonuseid on sissemakseta boonus, mis kujutab endast täpselt seda, mida selle nimi ütleb: see on boonus, mille saamiseks pole vaja teha sissemakset.

Sissemakseta boonused on peaaegu alati mõeldud ainult äsja registreerunud mängijatele, kellel pole varem selles kasiinos kontot olnud. Boonuse eesmärk on kutsuda mängima uusi inimesi ning selle jaoks antakse mängijatele boonus, mille puhul pole vaja üldse riskida oma rahaga. Sissemakse nõudeta boonuse puhul saab mängija katsetada valitud kasiinomänge ning saab nö maitse suhu, kuid ei pea muretsema raha pärast.

Tänu sellisele boonusele on võimalik seega täiesti riskivabalt näha, mida kasiino endast kujutab. Juhul, kui pärast boonuse kasutamist pole soovi rohkem kasiinos mängida, ei pea seda tegema ning võib sama hästi oma konto ära unustada – boonuse võtmine ei sea kasutajat mingi kohustusega, see on mõeldud üksnes turundustaktikaks, mis aitab kasiinol leida uusi mängijaid.

Seega on sissemakseta boonus ühtaegu kasulik mõlemale: mängukohale, kes leiab uusi potentsiaalseid kliente ning mängijale, kes saab näha, mida kasiino endast kujutab.

Milliseid sissemakseta boonuseid olemas on

Teadupärast pakuvad internetikasiinod sadu erinevaid mänge, mistõttu on ka boonuste valik väga mitmekesine: niiviisi üritatakse pakkuda midagi igale maitsele.

Ka sissemakseta boonuseid on mitu erinevat. Kõige levinumalt on võimalik ilma eelnevalt deposiiti tegemata saada boonusraha või tasuta keerutusi.

Sissemakseta boonusraha

Üks kõige populaarsemaid sissemakseta boonuseid on boonusraha, mis tähendab, et kasiino annab sissemakset nõudmata mängijale pisut mänguraha, mille eest kasiinos mängida. Sellise boonusrahaga saab tavaliselt mängida ükskõik milliseid mänge ning võita pärisraha – tegemist on siiski reaalse mängurahaga, mille korral saab võita kasiinos nii nagu oma raha eest mängides.

Sellise helde boonuse ainus piirang on selle suurus. Kuna kasiino ei saa sisuliselt boonuse andmise eest vastu mitte midagi, on sissemakseta boonusraha tavaliselt kõige rohkem kümne euro suurune.

Sissemakseta tasuta keerutused

Teine levinud sissemakseta boonus on tasuta keerutused, mis on mõeldud mänguautomaatidel mängimiseks. Sellise boonusega antakse tasuta mänguvoorud mõne kindla slotika mängimiseks, seega on boonus mõnevõrra piiratum kui boonusraha, sest mängida ei saa päris iga suvalist mängu.

Sarnaselt boonusrahale ei pruugi ka tasuta keerutusi korraga saada rohkem kui 5-10. Olenevalt kasiinost võivad siiski ka need mõned keerutused osutuda väga tulusateks, kuna on mängukohti, kus tasuta keerutused on mõeldud mõne progressiivse jackpotisloti mängimiseks.

Sissemakseta tasuta keerutustel on alati kindlaks määratud väärtus, seega ei saa neid kasutades ise panuse suurust määrata. Kõige tavalisemalt on ühe keerutuse väärtus 0.20 senti, kuid see oleneb konkreetsest mängust, mille jaoks keerutused antakse.

Mõned mängulehed võivad lisaks nendele boonustele anda sissemakseta boonuseid ka spordipanuste ja bingomängude mängimiseks.

Esimese puhul võidakse anda riskivabu panuseid või tavapäraseid tasuta panuseid, mille eest teha spordipanus vabalt valitud spordisündmusele ning saada spordiennustuste maitse suhu. Teise korral antakse tasuta bingopileteid – need sarnanevad rohkem tasuta keerutustele, kuna bingopiletitel on tavaliselt kindlaks määratud suurus.

Nagu ka teised sissemakseta boonused on sellist tüüpi pakkumised tavaliselt väiksemad kui sissemakseboonused, kuid annavad täiesti riskivaba võimaluse katsetada valitud kasiinomänge.

Kuidas saada sissemakseta kasiinoboonus

Sissemakseta boonuse saamine on igas kasiinos väga lihtne ja võtab kõige rohkem mõne minuti. Kogu toimingu saab jagada järgnevateks sammudeks:

  1. Esimese sammuna võid vaadata ülalpool olevat nimekirja, et leida sissemakseta boonust pakkuv kasiino.
  2. Boonuse saamiseks tuleb valitud kasiinoportaalis endale avada konto – selle jaoks tuleb täita registreerumisankeet ja valida endale kasutajatunnus.
  3. Kui oled registreerimisankeedi täitnud, ongi boonus sinu jaoks aktiveeritud!

Registreerumise jaoks pole enamasti vaja muud kui telefoninumbrit, kuna mitmed Eesti kasiinod saadavad kinnitussõnumi, mis on vajalik konto turvalisuse tagamiseks. Sellega aga kogu toiming ka üldiselt piirdub – kuna sissemakse tegemine pole vajalik, ei ole vaja ka oodata raha laekumist või muud taolist ning boonus avatakse kontol automaatselt kohe pärast registreeringut.

Millele tuleks tähelepanu pöörata

Kuna sissemakseta boonus on põhimõtteliselt tasuta raha, mis antakse mängijatele igasuguse kohustuseta, on selge, et boonus on seotud mõningate piirangutega lisaks boonuse suurusele. See on vajalik vältimaks, et boonuseid ei kuritarvitata ning neid saavad kasutada üksnes ausad mängijad.

Sissemakseta boonus avab küll võimaluse võita pärisraha, kuid paljudel kasiinodel on piirang sellele, kui suure summa saab välja kanda enne sissemakse tegemist. Teisisõnu, kui kasiino piirab raha väljakandmist 500 euroga, tähendab see, et kui sa võidad tasuta boonusega 1000 eurot, saad sellest välja kanda üksnes 500, seda vähemalt enne sissemakse tegemist.

Oluline on ka veenduda, et sinu arvuti kaudu poleks varem mõni teine pereliige kasiinoga liitunud. Vältimaks pettuseid suhtuvad kasiinod väga rangelt sellesse, mitu korda ühest leibkonnast saab kasiinos registreeruda. Kui tuleb välja, et mõni teine sinu pereliige on kasiinoga liitunud juba varem, ei pruugi sa üldse boonust saada.

Viimaseks tuleks enne boonuse kasutamist lugeda läbi boonuse tingimused, mis sätestavad seda, kas boonusel on mingeid läbimängimise nõudeid ning kaua boonus kehtib. Sissemakseta boonused on alati teatud kehtivusajaga, seega kui boonust kohe ära ei kasuta, võib juhtuda, et see kaotab oma kehtivuse.

Kui soovid veenduda, et saad boonust kasutada probleemideta ning ei kohta hiljem ebameeldivaid üllatusi, on oluline esmajärjekorras lugeda läbi boonusega seotud tingimused.

Millised on panustamisnõuded

Seoses eelmises punktis mainitud piirangutega on peaaegu kõigil sissemakseta boonustel üks oluline piirang: panustamisnõue. Panustamisnõue ehk läbimängimise nõue tähendab seda, et boonuse summa ja kõik sellega võidetud summad tuleb teatud korrad läbi mängida enne, kui selle saab endale reaalselt välja kanda.

Võttes arvesse sissemakseta boonuste ahvatlevat olemust, on ka selge, miks selline piirang paika on pandud. Läbimängimise nõue jääb enamasti 30-35 korra lähedale, mis tähendab, et 30-kordse panustamisnõude korral tuleb näiteks 10-eurone boonuse puhul kasiinos panustad 300 eurot selleks, et summa kätte saada.

Lisaks panustamiskordade piirangule on boonusel ka ajapiirang. Kõik boonused tuleb teatud aja jooksul läbi mängida, vastasel korral kaotavad need oma kehtivuse. Ka see erineb kasiinoti, kuid levinult on ajapiirang 7-14 päeva vahemikus.

Enne läbimängimise alustamist tuleb pöörata tähelepanu sellele, kas ja millised mängud on läbimängimisest välistatud. Kõik mängud ei lähe nõude täitmisel arvesse, seega reeglite ignoreerimisel võib juhtuda, et mängid kogemata mängu, mis ei lähegi arvesse.

Kõige selle tõttu on äärmiselt oluline enne mängima hakkamist alati tutvuda boonuse reeglite ja tingimustega.

Kokkuvõte

Sissemakseta boonused on ühed kõige haruldasemad kasiinoboonused, võimaldades mängijatel tutvuda kasiinoga ilma, et oleks vaja omaenda raha tulle panna. Oma haruldase ja helde olemuse tõttu on boonus seotud ka mitmete piirangutega, alustades läbimängimise nõudest ja lõpetades ajapiirangutega.

Kõigest sellest hoolimata on tegemist lahke boonusega, mis on sama hea kui maast leitud raha. Ainus, mida pead kasiinomängijana meeles pidama, on boonuse tingimused. Enne boonuse kasutamist tuleks kindlasti tutvuda reeglitega, kuna ainult nii on võimalik vältida hilisemat pettumust.

Kui järgida boonuse reegleid, võib sissemakseta boonus olla väga viljakas ja lahke pakkumine, mis aitab rahuldada kasiinouudishimu ning annab ülevaate sellest, mis tunne on kasiinos mängida.