PokerStars kasiino arvustus

 • PokerStars on üks parimaid pokkerimängude pakkujaid tänu professionaalsele pokkeritarkvarale ja rohketele boonustele.
 • Lisaks õpetatakse ka algajaid pokkerisõpru õpetlike juhendvideote abil, mis kinnitavad brändi staatust ühe tunnustatuima pokkeripakkujana.
Makseviisid
 • Rohkelt pokkeriturniire ja pokkeriboonuseid
 • Pole telefoni teel töötavat kliendituge

Sissejuhatus

PokerStars on üks Eesti tuntumaid pokkerimängude korraldajaid, mille puhul on kahtlemata tegemist kõige mitmekesisema pokkerikohaga kogu riigis. PokerStars kasiino on tuntud oma professionaalse tarkvara poolest, mida ilustavad kümned netipokkeri turniirid, kiired deposiidid ja väljamaksed ning auhinnatud pokkeritarkvara.

Oma rikkaliku pokkerivaliku poolest on PokerStars iga professionaalse pokkerimängija sihtkoht, kuid tänu koolitustele ja õpetustele on mängukoht muutunud kuulsaks ka algajate seas, kes soovivad pisut tutvuda pokkerimängu nüanssidega.

PokerStarsi nimi ei ilusta sugugi kasiino pakutavat üleliia, kuna netipokkeri pakkujal on profimängurite tiim, lisaks korraldab mängukoht igal hooajal suurejoonelisi professionaalsel tasemel pokkeriturniire.

Mida täpsemalt aga PokerStars endast kujutab, millised mänguvõimalused on lehel saadaval, milliseid boonuseid võid oodata ning kuidas toimub registreerumine, seda kõike saad teada alljärgneva arvustuse abil, kus heidame lähemalt pilgu peale PokerStarsi erinevatele tähtsatele omadustele.

Tervitusboonus

Iga uus PokerStars kasiino klient saab võimaluse endale krabada mängukoha pakutava tervitusboonuse, mis aitab pokkerimängudele hoo sisse anda.

PokerStarsi tervitusboonus on 100% deposiidiboonus, mis tähendab seda, et boonuse saamiseks tuleb teha pärast registreerumist ka oma esimene sissemakse. Tervitusboonus ulatub 500 euroni, võimaldades maksimaalselt kasiinokontole juurde saada 500 eurot.

Boonuse muudab eriliseks asjaolu, et boonuse summa rakendub maksimaalsel määral 60 päeva jooksul. Teisisõnu, kui soovid, võid teha esimese sissemaksena 100 eurot ning teha 30 päeva pärast kanda veel 100 eurot oma kasiinokontole ning saad mõlema sissemakse puhul sama summa juurde boonuse näol, kuna sissemaksed jäid alla boonuse maksimaalse määra. Boonus rakendub kahe kuu jooksul kolmele sissemaksele, seega on sissemaksete tegemisel rohkem valikuid.

Nagu pokkeriboonuste puhul tavaline, vabaneb PokerStarsi tervitusboonus väikeste osade kaupa seda rohkem, mida rohkem sa mängid PokerStars pärisraha laudade ümber. Mängides teenid sa VIP-punkte – enamasti on võimalik saada 5.5 punkti iga 1 dollari suuruse reigi eest. Kui kokku on kogutud 100 VIP-punkti, lisatakse su kontole 10 dollari väärtuses boonust, mis on võrdne enam-vähem 27%-ga iga kulutatud dollari kohta.

Niiviisi vabaneb boonus järgneva 4 kuu jooksul, teisisõnu on aega boonust läbi mängida selle vabastamiseks tervelt neli kuud järjest. Boonuse aega pole küll võimalik pikendada, kuid antud aeg peaks olema piisav summa vabastamiseks – tegemist on ühe pikima läbimängimisperioodiga, mida võib üldse kasiinodes kohata, arvestades, et tavaline läbimängimise aeg on maksimaalselt ühe kuu pikkune.

Pakkumised

Tervitusboonus pole aga ainus kampaania, millest saab PokerStarsiga liitudes osa. Mängukoht korraldab regulaarselt erinevaid pakkumisi ja kampaaniaid, mille raames on võimalik kas võita boonusraha, turniiripääsmeid või pärisraha, konkureerides teiste pokkerimängijatega.

PokerStarsist võib leida kahte liiki boonuseid: igakuiselt või teatud aja tagant vahetuvaid boonuseid, mis on tihti seotud mõne saabuva turniiriga ja püsikampaaniaid, millest saab osa pikema aja vältel.

Üks olulisimaid püsikampaaniaid kannab nime Stars Rewards ning tegemist on sisuliselt lojaalsusprogrammiga. Süsteem on lihtne: iga kord, kui mängid ükskõik millise PokerStars laua taga, teenid auhinnapunkte. Mida rohkem punkte teenid, seda kõrgemale tõused arenguribal ning kui see riba saab teatud punktide kokku kogumisel täis, saad sa auhinnalaeka.

Boonusprogrammis on kokku kuus eri astmega laegast, igaüks neist võib peita eriauhinda, mis on täiesti juhuslik ning mis võib iga mängija korral olla erinev. Eriauhinnaks võib olla ka näiteks turniiripääse või pärisraha, seega tasustab PokerStars üllatuslike auhindadega mängijaid pidevalt.

Korraga võib PokerStarsist leida kümmekond erinevat boonust, mistõttu ei tohiks igav hakata ühelgi mängijal, olgu tegemist professionaalse pokkerihai või algaja pokkerisõbraga.

Kui tahad olla alati kursis sellega, millised kampaaniad on parasjagu PokerStarsis saadaval, jälgi meie lehte, kuna lisame regulaarselt informatsiooni selle kohta, millised pakkumised on parasjagu mängulehel saadaval.

Mänguvalik

PokerStars kasiino on eriline ühe omaduse poolest: tegemist on sajaprotsendiliselt pokkerimängudele spetsialiseerunud kasiinoga, kus pole saadaval ühtegi muud mängu peale pokkeri, isegi mitte slotikaid ega muid lauamänge.

See on ühtlasi aga kasiino tugevus, kuna väga spetsiifiline mänguvalik on muutnud PokerStarsi iga pokkerimängija esmavalikuks. PokerStarsi pokkeritarkvara kaudu on saadaval kõik levinud pokkeriversioonid, nende hulgas live-pokker ehtsate krupjeedega ning kümned erinevad lauad, alates Hold’em, Omaha ja Stud pokkerist kuni muude versioonideni. Korraga võib PokerStarsi võrgustikust leida lausa mitu tuhat mängijat, mistõttu on laudade ümber tihe tegevus käimas pidevalt.

PokerStarsi mängulauad on loodud ei kellegi teise kui PokerStarsi enda poolt: tegemist on originaalse tarkvaraga. Selle poolest on ka kasiino tuntud, kuna on vähe mängulehti, kus pakutakse täiesti originaalset kodukootud tarkvara ja ei vahendata mõne teise mängutootja mänge.

Kuigi tarkvara on PokerStarsi enda loodud, ei tähenda see, et mängude legitiimsuses oleks põhjust kahelda. PokerStarsi pokkerilauad põhinevad juhuslike numbrite generaatoril, mis tagab, et kõik kaardid oleksid jagatud juhuslikult. See generaator on läbinud pika jada teste, mis on läbi viidud akrediteeritud kolmanda osapoole poolt, tagamaks, et kogu testiprotsess oli õiglane, eetiline ja aus.

Lisaks on tarkvara kaitstud TLS turvaprotokolliga, mis veendub, et kõik mängijate privaatsed andmed oleksid kaitstud. Kõige selle tõttu on PokerStars mitte üksnes kõige mitmekesisem pokkeritarkvara pakkuja Eestis, vaid ka üks kõige usaldusväärsemaid.

Kuidas avada konto?

PokerStarsi mängutubadest osasaamine pole sugugi keeruline. Alustamiseks tuleb järgida järgmisi samme:

 1. Laadi alla PokerStars tarkvara oma arvutisse või mobiiltelefoni. PokerStarsi pokkeritubadesse saab ligi pääseda üksnes allalaaditud programmi kaudu – niisama brauseri kaudu mängida pole võimalik. Arvutiversioon on saadaval ainult Windows operatsioonisüsteemile, kuid mobiilirakendus on olemas ka iOS süsteemi jaoks.
 2. Pärast tarkvara allalaadimist ja paigaldamist juhendatakse sind samm-sammult selleks, et saaksid avada konto. Mängutubadele ligi pääsemiseks pead alati kasutama oma kontot, sest just selle kaudu arvestatakse sinu boonuseid, sissemakseid ja muud taolist. Konto avamisel pea meeles ka valida turvaline salasõna.
 3. Kui konto on avatud, võid katsetada mänge mängurahaga mängides, kuid pärisrahaga mängimiseks pead tegema sissemakse kassa kaudu. Esmalt tuleb avada kassa ning sealtkaudu valida sobiv sissemakseviis.
 4. Kui sissemakse on tehtud ning summa on laekunud sinu kontole, pead PokerStars Lobby ehk ooteruumi mängude nimekirjast valima soovitud mängu ning kogu mängulõbu saabki alata.

Ehkki kogu toiming võib tunduda keeruline, võtab registreerumine aega kõige rohkem paar minutit.

Sisse- ja väljamaksete võimalused, limiidid ja lisatasud

Kuna sisse- ja väljamaksed on iga kasiino alustala, on PokerStars rakendanud mitmeid maksevõimalusi, et pakkuda võimalikult suurt mitmekesisust.

Esiteks, makseviisid erinevad vastavalt sellele, kas mängid arvuti või mobiilseadme kaudu. Täisversioonis on võimalik teha sissemakseid Skrilli, Netelleri, VISA, EntroPay, MasterCardi, Trustly, WebMoney ja pangaülekande kaudu, mobiiliversioonis aga on välistatud otsene pangaülekanne.

Üldjoontes on saadaval samad väljamaksevariandid, näiteks ei saa teha väljamakseid MasterCardile ega Trustly teenuse kaudu, mis tuleneb puhtalt nende makseviiside endi nüanssidest. Teised variandid, nende hulgas e-rahakotid ja pangaülekanne, on aga väljamakse jaoks saadaval.

Nii mobiili kui arvuti kaudu mängides saab teha väljamakseid e-rahakottidesse ja otsese pangaülekande tõttu, mis on üsna tavaline iga Eesti teenusepakkuja juures ning seetõttu saab julgelt öelda, et väljamaksete tegemine on PokerStarsis väga lihtne.

Ainus, mida tuleb meeles pidada, on see, et väljamakse saadetakse automaatselt ja üksnes sellele makseviisile, mille kaudu tehti sissemakse. Väljamakselimiit rakendub ainult VISA kaardile väljamakse tegemisel: sel juhul peab väljamakse summa jääma vahemikku 100 kuni 6500 dollarit.

Kui soovid teha väljamakse Skrilli või Netelleri rahakotile selle summa ulatuses, mis sa kandsid mängukontole sissemaksena, töödeldakse makse koheselt, kui soovid aga kanda välja rohkem, võib kanne võtta aega kuni 72 tundi. Ka kõikide teiste makseviiside puhul kinnitatakse maksed 72 tunni jooksul.

PokerStars ise ei küsi lisatasusid kannete tegemise eest, kuid tasuks arvestada valuutavahetusega ja sinu maksemeetodi eritingimustega, mistõttu võivad rakenduda lisatasud vastavalt makseviisile.

Mobiilne panustamine

Sarnaselt arvuti kaudu alla laaditavale tarkvarale on PokerStarsil professionaalne mobiilirakendus, mis töötab nii iOS kui ka Androidi seadmetel. Täpselt nagu täisversioonigi puhul saab alustada allalaadimist PokerStarsi kodulehe kaudu, mis avab võimaluse laadida alla rakendus oma mobiilseadmesse.

PokerStarsi mobiilne versioon on sisuliselt täpselt samasugune nagu täisversioon. Olemas on kõik samad funktsioonid, samad lauad, samad turniirid ning võimalused, millega oled võib-olla harjunud juba täisversioonilgi. Nagu ülalpool mainitud, on mobiilseadmetele ka eraldi mobiilikassa, mille kaudu teha sisse- ja väljamakseid nii nagu ka täisversioonil.

Kohati võib isegi öelda, et PokerStarsi mobiilne pokkerituba on kasutajasõbralikum kui täisversioon. Kõik valikud on paari nupuvajutuse kaugusel ning pokkerilaua disain mahub koos kõigi valikutega täiuslikul väikesele ekraanile, olgu tegemist telefoni või tahvelarvutiga. Rakendus ise ei võta kuigi palju ruumi ning on disainitud peenelt, muutes kogu mängukogemuse nauditavaks ka telefoni kaudu mängides.

Klienditeenindus

PokerStars on tuntud oma klienditoe poolest, mis pakub 24/7 tuge. Eriti märkimisväärsed on mängulehel olevad juhendid ja KKK-sektsioonid, kus on juba saadaval vastused kõikidele tähtsatele küsimustele.

Siin on kiire ülevaade PokerStarsi kontaktandmetest:

 • E-posti aadress: support@pokerstars.ee
 • Live-chat: pole, aga see-eest saab küsimused saata kontaktivormi kaudu
 • Klienditeenindus: avatud 24 tundi ööpäevas
 • Telefonitugi: pole avatud
 • Korduma kippuvate küsimuste sektsioon: saadaval ning väga põhjalik, vastates igale olulisele küsimusele alates sissemaksetest kuni mängureegliteni välja.

Kokkuvõte

PokerStars kasiino on üks unikaalsemaid mängukohti Eestis, mis pakub ligipääsu kümnetele professionaalsetele pokkerilaudadele ning annab võimaluse mängida üheskoos tuhandete teiste pokkerisõpradega. Juba aastaid tagasi alguse saanud PokerStars on tänaseks kinnitanud Euroopas kanda ühe kõige tunnustatuima pokkerikorraldajaga, kelle pokkeritarkvara on seejuures ka auhinnatud.

PokerStars on Eestis litsentseeritud EMTA poolt, mis tähendab, et pokkeri nautimine on portaalis täiesti seaduslik Eesti mängijate jaoks.

Kui tahad mängida pokkerit professionaalses pokkeritoas ning sulle ei paku huvi teised kasiinomängud, võib PokerStars olla sinu jaoks sobiv mängukoht, mis ei tohiks oma kvaliteetse tarkvaraga alt vedada ühtegi pokkerisõpra.