Optibet Kasiino arvustus

  • Optibet online kasiino pakub põhiliselt spordipanuste tegemist, ent selle kõrval on välja arendatud muud mänguvõimalused.
  • Paindlikud maksevõimalused, kodumaine maksuvabadus ja usaldusväärne tugikeskus muudavad Optibetis mängimise väga meeldivaks kogemuseks.
Makseviisid
  • Ligi kutsuvad tervitusboonused
  • Erinevaid boonuseid saaks olla rohkem

Sissejuhatus

Optibet on juba mitmeid aastaid tegutsenud online kasiinode sektoris, kogudes lühikese ajaga ohtralt uusi fänne. Juba kasiino nimest võib eeldada, et keskkonna põhiline rõhuasetus on pandud spordipanuste tegemisele. Siiski ei tähenda see sugugi, et lehe terve väärtus põhineb ainult spordiennustustel.

Need on küll asetatud tähtsaimale kohale, ent selle kõrvalt leiab piisaval hulgal mänge juhtivate tarkvarafirmade poolt nagu Microgaming ja Net Entertainment. Kodumaiseid mängijaid rõõmustab asjaolu, et tegu on Maksu- ja Tolliameti poolt registreeritud ettevõttega. See asjaolu tagab tuludeklaratsiooni täites maksuvabaduse.

Optibet online kasiino kerkib konkurentide arvestuses esile mitme positiivse külje pealt. Tervitusboonused ei ole karvavõrdki kehvad, pakkudes parajalt motivatsiooni kasiinoga liitumiseks. Maksevõimalused on paindlikud ja panustamise koefitsiendid kõrge määraga. Erinevalt nii mõnestki välismaisest veebikasiinost on Optibeti tingimused kergesti arusaadavad ja igasuguste tekkivate küsimuste või probleemide korral saab abikeskusest usaldusväärset tuge. Eesrindliku kasiinona ei puudu Optibeti valikust jackpotte tagavad mänguvariandid, mida leidub saidil kümnekonna ringis.

Tervitusboonus

Online kasiinode vahel valides on tervitusboonus üks esimesi asju, mida potentsiaalsed külalised hindavad. Esiteks annab tervitusboonuse suurus aimu kasiino üldisest kvaliteedist ja võimekusest. Teiseks on tervitusboonustel väga praktiline väljund, andes võimaluse riskivabalt panuseid teha ja katsetada erinevaid mänge ilma suurt isiklikku rahasummat alla panemata.

Optibetis on kasutusel klassikaline sissemakseboonus, millest saab kasu lõigata, kui otsustad teha esimese sissemakse. Seejuures on minimaalse sissemakse nõudeks kümme eurot. Huvitaval kombel on tervitusboonus jagatud kolmeks sektoriks. Esimese deposiidiga kehtib 100% kuni 500 euro ulatuses, teise puhul 100% kuni 300 euroni ning kolmanda sissemaksega võib arvestada 50% boonusega kuni 200 euro täitumiseni.

Üldiselt on veebikasiinodel pigem püsivamad tervitusboonuste vääringud. Optibetil toimib aga vahelduv süsteem, mille käigus muudetakse tervitusboonuse sisu regulaarselt. Tavapäraselt on tervitusboonuseks paarisaja euro ulatuses boonusraha, kuid mõnikord jagatakse lisaks sellele küllaga tasuta keerutusi. Boonusraha eest teenitud võidud kehtivad ainult nädala, mistõttu tasub ajalistel piiridel silma peal hoida. Põhilise boonusrahale kehtib 30-kordne läbimängimisnõue, mis pole teiste netikasiinodega võrreldes üldsegi ahne tingimus. Kui saadaval on tasuta keerutused, siis tea, et neid saab rakendada ainult konkreetsetes slotikates panustades. Enamasti on tegu menukate slotimängudega, mis igal juhul kasiinohuntide pilke püüavad.

Promotsioonid (kestvad ja ajutised)

Keskendudes tervitusboonuse asemel “argiboonustele” võib väita, et Optibeti promokampaaniate sisu ja hulk on täiesti eeskujulikud. Eraldiseisvalt tehakse parasjagu boonuste jagamisi spordipanustajatele. Üks lahendusi on täiendatud koefitsientide pakkumine ennustajatele. Teisisõnu tähendab see parematel tingimustel mitmikpanuste tegemist, mille kaudu on võimalik kokkuvõttes suurema võidetud rahasumma enda kontole kanda, kui fortuuna peaks soodsal hetkel naeratama. Üldjoontes pole Optibeti boonuste hulk teiste online kasiinodega kõrvutades kõige suurem, kuid samal ajal pole võimalik väita nagu boonuste peale ei mõeldaks üldse. Pigem on iga boonuste jagamise kampaania põhjalikumalt läbi mõeldud, pakkudes igale sihtgrupile just seda, mida nad võiksid kõige rohkem tahta. Näiteks tähendab see spordipanustajatele meeldivamaid koefitsiente ja slotikeerutajatele tasuta spinne. Igal korral kampaaniate käigus jagatavate boonuste kasutamisel tasub tutvuda põhjalikult reeglitega, mis sätestavad boonuste käigus saadud rahasummade omandamise tingimused. Muuhulgas jälgi läbimängimisnõudeid ja ajalisi piiranguid, mis mõjutavad olulisel määral võitude pärisrahaks konverteerimist. Kui boonuste reeglite lugemisel jääb midagi selgusetuks, siis riskeerimise asemel võta pigem julgelt klienditoega ühendust.

Viimased pakkumised

Järgnevas sektsioonis saad pilgu heita viimastele promotsioonidele ja boonuste jagamistele Optibeti keskkonnas. Me uuendame seda nimekirja regulaarselt, et saaksid kindel olla pakkumiste värskuses ja asjakohasuses. Õnne ja edu nende kasutamisel!

Mängude valikud

Boonused on ainult osa kasiinoelamusest. Järgmisena kerkib esile küsimus, millistes mängude raames neid boonuseid üldse kasutada saab. Vaieldamatult suurim osa Optibet online kasiino mängude repertuaarist on loodud juhtivate tootjate poolt nagu Aristocrat, Net Entertainment ja Microgaming. Kui tegu on kvaliteetsete tarkvaraloojatega, siis võid kindel olla mängude töökindluses ja üldises kvaliteedis. Kuigi põhilised ressursid on pandud spordiennustuste tegemise optimeerimisse, leiab lehelt ikkagi korralikult laia valiku kasinomänge. Slotikad on jaotatud kolme kategooriasse: punased, hõbedased ja valged mängud. Punased on peamiselt Net Entertainment, hõbedased Thunderkick ja NYX looming ning valged esindavad Microgamingu toodangut. Lauamängude kogumiku moodustavad Blackjacki erisugused versioonid, ruletilauad ja pokkerimängud. Seejuures on videopokkerite valik meeldivalt esinduslik. Valikus on mitukümmend videopokkerit, mille seast ei puudu Jacks or Better erineva ilmega kasiinotooted. Live-kasiino on jaotatud kahte rubriiki, millest esimene kannab Monte Carlo ja teine Las Vegase nime. Monte Carlo mängudes saab teha veidi madalamaid panuseid, nii et kõrge lennuga mängijatele on Las Vegas veidi sobilikum. Muide, spordipanuste valik on peadpööritavalt mitmekesine. Lisaks klassikalistele panustamisvõimalusele, nagu jalgpall, korvpall ja rallisport, saab panuseid sättida isegi erinevate poliitiliste sündmuste tulemustele. Igav juba ei hakka!

Boonus: 100% Kuni 500€
Mängi kohe

Kuidas ma registreeruda saan?

Registreerumine on iga uue kasiino kogemise alustala. Enne registreerumist pole võimalik kõikidest online kasiino poolt pakutavatest võimalustest ja hüvedest sugugi osa saada. Optibet netikasiinosse registreerumise protsess on võrdlemisi otsekohene ja kiiremini mängima jõudmise suhtes optimeeritud. See tähendab, et ankeet on kergesti mõistetav ja mugavalt täidetav ka mobiilses seadmes. Kasutajaks registreerimise kinnitus tuleb tavaliselt väga ruttu, mistõttu saab koheselt sissemakse teha ja panustama hakata. Erilist rõhku tasub panna registratsiooni kahele olulisele aspektile. Andmete õigsus on teema, mille koha pealt pole võimalik kompromisse teha. Ebakorrektsed andmed seavad ohtu sinu võimalused kenasti võimaliku võidetud raha oma kontole üle kanda. Samuti tasub jälgida, et igal võimalikul juhul mitte avada teineteist dubleerivaid kontosid. Iga isiku kohta on lubatud avada ainult üks konto, kuna vastasel juhul hakkaksid oportunistlikud mängurid tervitusboonuste jahtimiseks hulgaliselt kasutajaid registreerima.

Sisse- ja väljamaksed, limiidid ja tasud

Maksmisega seotud küsimused kerkivad esile koheselt pärast uue kasutaja registreerimist. Kuidas saab ikkagi sissemakse tehtud? Nii sisse- kui väljamaksete sooritamiseks on Optibetis küllalt võimalusi. Pangalinke võimaldavad mitmed Eesti juhtivad pangad nagu Krediidipank, LHV pank, SEB ja Swedbank. Kui jutuks tulevad rahvusvaheliselt tunnustatud krediitkaardid, siis võid arvestada, et makseid saab teha Mastercardi ja VISA kaartidega. Sobivad klassikalised krediitkaardid ja deebetkaardid, millel on krediitkaardi funktsionaalsus olemas. E-rahakottide valik dubleerib paljusid online kasiinosid, pakkudes võimalikeks variantideks Netellerit ja Skrilli. Eelmakstud kaartidest on olemas Paysafecard.

Enamjaolt võib ülekannete kiiruseks arvestada paarist päevast kuni viie pangapäevani. Kindlasti kuuluvad e-rahakotid väledamate maksevõimaluste hulka, kuna mõnikod on võimalik raha kätte saada vaid mõne tunni jooksul. Pikaldasemat teenust pakuvad traditsioonilised pangad ja krediitkaardid. Optibet sinu rahast oma jagu ei nõua, mistõttu on kõik kanded teenustasudest vabastatud. Seda pole võimalik alati teenusepakkujate kohta väita. Just sellepärast tasub enne iga kannet tehes üle kontrollida konkreetse makseteenuse pakkuja viimati uuendatud tingimused. Pidevalt uuendatakse asjakohast informatsiooni ka Optibeti tugikeskuse rubriigis, heida sellele enne raha üle kandmist pilk peale. Niiviisi saad olla kindel, et valid ajahetkele sobivaima makselahenduse.

Mobiilne kasutus ja äpid

Aina enam online kasiinode väisajaid soovib oma mänge nautida asukohavabalt. Mõned keerutavad slotikaid järjekorras seistes, teised sooritavad mitmikpanuseid pargis karastavat jooki rüübates ja kolmandad tahavad kasiinot nautides ühistranspordis veedetud aega kiiremini mööduma panna. Sõltumata konkreetsest soovist on oluline, et tänapäeval tegutsevad online kasiinod pakuksid mobiilsetele nutiseadmetele optimeeritud lahendusi. Optibet pole loonud ühtki mobiiliäppi, ent sellegipoolest on nende veebileht tervikuna nutitelefonidele ja -tahvlitele vastuvõetavaks tehtud. Kui avad Optibeti lehe mõne väiksemat resolutsiooni kandva seadmega, siis näed koheselt, et veebilehe kujundus reageerib ekraani pisemale suurusele.

Mõnikord tekivad probleemid netikasiinodes, kui kujundus reageerib seadmete väiksemale suurusele, ent mängude resolutsioon jääb ikkagi samaks. Tegu on tülika situatsiooniga, mida Optibet kasutades ette ei tule! Kuivõrd Optibeti keskkonnas on kasutusel tipptasemel tarkvara, siis on juba mängude loomisel arvestatud, et need peavad kohanduma tänapäevaste standarditega. Samal põhimõttel toimib spordipanuste tegemine. Panustada saab edukalt sõltumata asukohast ja konkreetse seadme operatsioonisüsteemist. Olgu sul Android, iOS, Windows Phone või midagi muud, ükski ennustus tegemata ei jää! Tulevik näitab, kas Optibet võtab eeskuju mõnest konkurendist, tellides arendajatelt bränditud mobiiliäpi. Praegu selleks otsene vajadus puudub, kuna kõik arvutis kättesaadavad funktsioonid on mobiilides olemas.

Kasutajatugi

  • E-post: support@optibet.ee
  • Vestlusaken: Jah
  • Kasutajatugi: Jah
  • Telefoninumber: 614 0033
  • KKK: Ei
  • Telefonitoe saadavus: 09:00-18:00

Kokkuvõte

Spordipanustajad ja klassikaliste kasiinomängude fännid tunnevad end võrdväärselt koduselt Optibeti online kasiino keskkonnas. Seda veebikasiinot iseloomustab kõrgel tasemel mängude kvaliteet, jahmatavalt lai võimalike panuste repertuaar ja mahlakas tervitusboonuste süsteem. Slotikaid leidub üle 400 erineva, nii et saad igal päeval aastast uut mängu katsetada! Maksete tegemine kulgeb probleemideta, sest esindatud on mitmed pangalingid, krediitkaardid, e-rahakotid ja eelmakstud kaart. Mängulõbu ei lõppe mobiili avades, kuna portaal on suurepäraselt optimeeritud nutitelefonidele ja tahvelarvutitele. Otsides uut veebikasiinode kodu võib Optibet saada sinu ideaalseks kaaslaseks, kui hindad professionaalsust, kättesaadavust ja sõbralikku suhtumist!

Boonus: 100% Kuni 500€
Mängi kohe