Mobiilsete kasiinode juhend

Lehekülje navigeerimine


Kui veel paarikümne aasta eest oli mõeldamatu mängida klassikalisi kasiinomänge nagu ruletti, blackjacki või mänguautomaate internetis, siis tänapäeval on internetikasiinod ka väikeses Eestis väga populaarsed.

Valige mobiilil parim eesti kasiino

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Sellega aga uuendused lõppenud pole. Viimastel aastatel on järjest hoogustunud ka mobiilsete seadmete kasutamine, mis on muutnud kõikvõimalikud internetiteenused kättesaadavaks ka neile, kes ei soovi olla pidevalt aheldatud arvutiekraani taha.

Tänaseks päevaks on pea kõik internetis kättesaadavad teenused olemas ka kõikide mobiilseadmete kaudu, nende hulgas nutitelefonid ja tahvelarvutid. Paljud online kasiinod on appi võtnud äppid ehk rakendused, mis saab oma telefoni laadida kasiinomängude mängimiseks, kuid kõik kasiinod on saadaval ka otse brauseri kaudu.

Kui tahad teada, mida mobiilsed kasiinod endast kujutavad, mida nendes mängida saab ning milliseid boonuseid kasutada saab, on järgnev põhjalik mobiilsete kasiinode juhend loodud sinu jaoks.

Seadmete liigid kasiinomängude mängimiseks

mängimiseks

Iga Eesti kasiino on oma veebilehe ja mänguvaliku kohandanud nii, et kõik oleks saadaval iga nutiseadme kaudu. Mobiili kaudu mängimiseks on kaks võimalust: veebibrauser või äppid. Kõikide Eesti mobiilikasiinode puhul on veebileht kohandatud väikestele ekraanidele, mis tähendab, et pole vahet, millist mobiilseadet kasutada – kui sul on veebibrauser, saad kasiino lehe avada.

Seega võid soovitud kasiinolehe avada nii Androidi, iOS, Windows kui ka Blackberry seadmete kaudu – pole mingit vahet, mobiilne kasiino on saadaval igas seadmes.

Teine variant on aga kasutada rakendusi ehk äppe. Pole mingi saladus, et iOS ja Android domineerivad nutiseadmete osas, Androidi käsutuses on seejuures üle kolmveerandi kogu turust. Seetõttu keskenduvad ka kasiinod nendele süsteemidele ning loovad rakendusi iOS ja Android seadmetele. Kui kasiinol on olemas rakendus, on see suure tõenäosusega saadaval nii Google Play poes kui Apple’i rakendustepoes.

Mis puudutab Windows seadmeid või Blackberry kasutajaid, siis rakenduste valik on kesisem, kuid Windowsi telefoni kasutajatel on üks eelis: nende telefoni süsteem on sisuliselt nagu kahandatud versioon arvutist. Seepärast on kodusem võtta lahti erinevad kasiinoportaalid: kõik on põhimõtteliselt samasugune.

See, kas kasutada mobiilseadme kaudu äppi või veebibrauserit, sõltub ka mängusoovist. Mänguautomaatide mängimiseks pole vaja oma nutiseadmesse laadida alla ühtegi programmi, sest mängud on saadaval veebilehitseja kaudu.

Eesti suuremad online kasiinod on loonud eraldi rakendused peamiselt pokkeri ja spordipanuste jaoks, kuna need mängukategooriad on kasutajate seas väga populaarsed ja on pisut eraldiseisvad, sest nende mängude austajad on keskendunud eelkõige ainult nendele kategooriatele. Kui soovid mängida aga klassikalisi kasiinomänge või keerutada slotte, võid selle jaoks kasutada veebibrauserit.

Mobiilsed boonused

Kõik kasiinomängijad saavad osa ka erinevatest boonustest – iga online kasiino valikus on mitmeid boonuseid, alates tervitusboonustest kuni sissemakseta boonusteni. Kasiinoboonused on saadaval ka mobiilse kasiino vahendusel.

Just nagu tavaversiooni puhul tuleb ka nutiseadmes logida oma kasiinokontole, avada pakkumiste nimistu ning täita boonuse nõuded. Erilise üllatusena pakuvad osad kasiinod aga spetsiaalseid boonuseid üksnes mobiilseadme kaudu mängivatele inimestele: sel juhul tuleb tavaliselt avada kasiinokonto mobiili kaudu, teha sissemakse ning saabki endale lunastada mobiilse kasiinoboonuse.

Kuidas mängida pärisraha eest

Selleks, et saada osa mobiilsest mänguvalikust, tuleb esmalt valida online kasiino, mis toetab mobiilseadmeid. Sellesama lehekülje ülaosas on nimetatud parimad Eesti mobiilsed kasiinod, kuhu saad konto teha ka oma nutiseadme kaudu ning seejärel avanevad sulle kõik kasiino mobiilsed mängud.

Pärast kasutajatunnuse valimist ja registreerimisankeedi lõpetamist tuleb tavaliselt läbida isikusamasuse tuvastamise test, mis tähendab sisuliselt lihtsalt oma dokumendi näitamist. See toiming ei võta aega rohkem kui paar minutit, kuid see on äärmiselt oluline turvalisuse koha pealt.

Kui konto on ametlikult kinnitatud, on aeg teha oma esimene sissemakse. Esimese sissemakse puhul võivad valikus olla ka erinevad tervitusboonused, mida saab kasutada isegi mobiili kaudu mängides. Kui sellised boonused on saadaval, on need nimetatud boonuste nimekirjas.

Sissemakse tegemine on väga lihtne ning selle jaoks saab kasutada erinevaid makseviise, millest enamike puhul jõuab rahasumma kasiinokontole hetkega.

Kui lunastasid ka kasiinoboonuse ning sinu kasiinokontol on lisaks enda tehtud sissemaksele ka boonusraha, tuleb kõigepealt kasutada boonusraha ja seejärel pärisraha. On kasiinosid, kus süsteem on aga vastupidine, seega boonuse kasutamise korral tuleks kindlasti lugeda kasiino täpsemaid reegleid.

Mobiilseadme kaudu võtab registreerumine ja sissemakse tegemine aega mõne minuti ning seejärel on saadaval kõik soovitud mängud.real money

Kuidas valida parim bränd

Parima mobiilse kasiino valimine ei pruugi olla kõige lihtsam ülesanne, sest iga mängukoht tundub olevat suurepärane. Kõige parem viis, kuidas leida endale turvaline ja kvaliteetne bränd, mille kaudu nautida õnnemänge, on järgida neid samme:

chip Vali kasiino, mis on Eestis litsentseeritud. Tegevusloa alusel tegutsevad kasiinod on seaduslikud ning on tõestanud oma turvalisust. Kui valid esimese ettejuhtuva mängulehe, mis pole seaduslik, võid sattuda petturi otsa, kes võib end hoopis muukida sinu seadmesse ning varastada isikuandmeid                               nutiseadmest.
chip Vaata üle mänguvalik. Kuigi aina rohkem mänge on saadaval kõikide seadmete kaudu, on endiselt ka terve hulk mänge, mis ei ole kohandatud nutiseadmetele ja ei ole seega saadaval telefoni või tahvelarvuti kaudu. Enne sissemakse tegemist tasub kontrollida, kas soovitud mängud on saadaval.

chip Vaata, kas pakutakse ka boonuseid. Paljud tuntud kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervituseks boonusraha või tasuta keerutusi. Kuigi see pole kõige olulisem asjaolu, mille järgi valida mängukohta, on boonus alati parem kui mitte mingi boonus, seega kui valid kahe mängulehe vahel,                      võib   boonuste valik olla määrav.

Alati tasub uurida pisut kasiino tausta ka netist, lugedes foorumites või kommentaariumites olevaid arvamusi. Mida rohkem teed eeltööd, seda väiksem on võimalus, et astud orki.

Millised makseviisid on saadaval

Kuigi paljudes kasiinodes saab mänge katsetada ka demoversioonis, soovivad enamus kasiinohuvilisi siiski teha sissemakseid, et tunda ehtsat kasiinokogemust. Seetõttu on üks esimesi samme pärast kasiinokonto avamist sissemakse tegemine.

Eesti kasiinode kõige levinumad makseviisid, mida saab kasutada nutiseadme vahendusel, on:

chip Pangalingid: kui kasutad mobiilset internetipanka, on see kõige käepärasem valik, kuna saad teha sissemakse sarnaselt e-poodide tellimuste tegemisele.

chip Krediitkaardid: kui sul on hoopis krediitkaart või deebet-krediitkaart, saab mobiili kaudu sissemakse teha ka kasutades oma kaardi andmeid. Enamus Eesti kasiinosid võtavad vastu VISA ja MasterCard makseid.

chip E-rahakotid: peaaegu kõik Eesti mängukohad võtavad makseid vastu Skrilli ja Netelleri e-rahakottide kaudu. Mõlemad nendest teenustest on tõeliselt mobiilsed ning ongi loodud selleks, et makseid saaks teha võimalikult lihtsalt ja käigupealt.

Mobiili kaudu maksete tegemine käib täpselt samamoodi nagu täisversioonigi puhul. Makse tegemiseks tuleb logida sisse oma kasiinokontole, valida soovitud makseviis ning sisestada ka soovitud deposiidisumma. Seejärel suunatakse sind valitud makseviisi juurde: makseid teostatakse makseviisi pakkuja kaudu, mitte kasiino kaudu, seega ei saa mänguleht mitte kunagi teada sinu krediitkaardi numbrit ega ühtegi parooli.

Kokkuvõte

Pea pooled eestlased on otsustanud mobiilseadmete kasuks ning kasutavad igapäevaste toimingute tegemiseks ainult nutitelefoni. Ka Eesti online kasiinod on selle trendiga kaasa läinud ning võimaldavad lemmikuid kasiinomänge nautida iga seadme kaudu, olgu tegemist iOS, Android või Windowsi telefoni või tahvelarvutiga. Mobiilse kasiino nautimiseks saab kasutada veebibrauserit ning mõne portaali puhul on saadaval ka eraldi rakendused.

Tänu tehnoloogilistele uuendustele on mobiilsed kasiinomängud oma kvaliteedilt igati võrreldavad ka täisversioonidega. Nii graafika kui ka boonusfunktsioonid on samad, paljud kasiinod pakuvad seejuures mobiili kaudu registreerujatele kasiinoboonuseid.

Ainus, mida tuleb meeles pidada, on mobiilse kasiino puhul rakenduvad mängupiirangud – näiteks võib mänguvalik olla pisut kitsam – ning nagu iga kasiino puhul tuleb ka mobiilse mängukoha valimisel olla hoolikas, et leida endale parim mobiilne mänguleht.