VISA kasiinod - kuidas see töötab?

visaVISA on üks enim ära tuntavamaid brände maailmas, eriti, kui arvesse võtta pangandusega seotud ettevõtteid. Erinevalt levinud arvamusest ei väljasta otseselt VISA kaarte, vaid see kompanii pakub pankadele ja teistele finantsasutustele võimalust markeerida oma kaarte ning kasutada VISA süsteeme. Võib julgelt öelda, et VISA koos MasterCardiga on maailma kõige tugevamad krediitkaartide seotud kompaniid. Kõik Eesti online kasiinod aktsepteerivad VISA makseid, mis muudab selle kasutamise vägagi põhjendatuks. VISA on pika ajalooga bränd, mille juured ulatuvad Ameerika Ühendriikidesse.

Casinos with visa payment method

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Tänaseks on saanud VISAst niivõrd tugevalt rahvusvaheline bränd, et lõviosa kasutajatest ei mõtle enam sellest kui USA firmast. Tegu on otsekui transnatsionaalse finantskuningaga. Igas sekundis toimub mitmeid tuhandeid VISA kaartidega seotud tehinguid. Loomulikult on suur osa sellest statistikast aina enam veebis toimuvaid tehinguid väljendav. Siiski võib mõnikord täheldada, et vähemalt Eesti e-poodides on MasterCard veidi levinum krediitkaart. Kuid vaatamata sellele on võimalik ikkagi enamikus kohtades tehingud ära sooritada.

Alustuseks tee kindlaks, milliseid VISA variante konkreetne online kasiino õigupoolest toetab. Nimelt saab eristada VISA krediitkaarti ja VISA Electron deebetkaarti. Erinevus seisneb selles, et kõik kodumaised online kasiinod toetavad VISA krediitkaart, ent selle deebetversiooni tugi on olemas vaid mõningatel. Seega, kui sul on VISA Electron ja juhtumisi aktsepteerib kasiino ainult VISA krediitkaarte, siis pead ikkagi mõne teise maksemeetodi valima. Kui kõik on selgeks tehtud, siis vali VISA logoga sissemakse tegemise nupp ja sisesta kõik nõutud andmed, sealhulgas nimi, kaardi number, kehtivusaeg ja CVV kood. Muide, sinu nimi peab klappima krediitkaardil oleva nimega.

Vastasel juhul on makse sooritamine välistatud. Paljud VISA kaardid on tänapäeval liitunud 3D-secure kliendiprogrammiga, mis tõstab tunduvalt turvalisuse taset. Pärast vajaliku kinnitust viib brauser sind automaatselt tagasi veebikasiino lehele. Arvesta, et lõviosa online kasiinodest toimib järgnevalt: kui oled ühe korra juba oma VISA andmed süsteemi sisestanud, siis enam teist korda seda tegema ei pea. Loomulikult on VISA kaartidele võimalik teha ka väljamakseid. Selleks tuleb valida juba kasutuses olev kaart ja sisestada soovitud võidusumma. Nüüd pead ootama kasiino kinnitust ja seejärel ülekande kohale jõudmist.

Miks teha deposiit VISA abil?

VISA krediit- või deebetkaart on turvaline ja mugav viis, kuidas liigutada raha isikliku pangakonto ja online kasiino vahel. Kui oled veel 3D-secure programmiga liitunud, siis võid öösiti eriti rahulikult magada. Keegi ei tohiks otseselt sinu krediitkaardi valduses olevat raha ohustada. Kindlasti on tegu mugava valikuga inimestele, kes niigi kasutavad oma VISA pangakaarti ostude ja muude tehingute tegemiseks. Eesti kontekstis puudub sel juhul vajadus avada mingit muud finantskontot, kui juba on kiire ning mugav lahendus olemas.

Arvestada tasub aga sellega, et kui sul on välismaine VISA kaart, siis võib online kasiino küsida lisainfot. Näiteks võivad nad uurida, kas see kaart kuulub ikka tegelikult just sulle ning milline on su tõeline elukoht. Kui sa esitad oma andmeid selgelt ja läbipaistvalt, siis saad probleemivabalt kasutada ka välismaal väljastatud krediitkaarte.

VISA plussid

vNagu juba mainitud, siis VISA maksete turvalisuse tase on väga kõrge. Kindluse lagi on saavutatud, kui kasutad veel lisaks kõigele 3D-secure turvaprogrammi võimalust.

vOmades juba VISA krediitkaarti ja sellega regulaarselt tehinguid tehes pole erilist mõtet hakata uut finantskontot online kasiinode kasutamise jaoks looma. See võtaks lisaaega ja oleks üsna tarbetu, kuna VISA krediitkaarti aktsepteerivad kõik Eestis tegutsevad veebikasiinod.

vMõningate VISA krediikaartidega on võimalik pea kõikide tehingute pealt boonuspunkte koguda. See kehtib eriti juhul, kui tekib võimalus kasutada mõnda välismaa VISA krediitkaarti. Boonuspunkte saab tihti erinevate hüvede vastu vahetada, sealhulgas ka lennupiletite ja ööbimiste vastu.

VISA miinused

xAeglased väljamaksed. Väljamaksete miinuseks on pikk kinnituse aeg, milleks võib kuluda maksimaalselt kaks päeva. Iseenesest see kinnitus võib kõikide makseviiside puhul ühetaoliselt palju aega võtta, ent sellele lisandub otsa laekumise periood. VISA puhul võib see aega võtta 3-5 äripäeva.

xVõimalikud lisatasud. Pangad võivad VISA maksetele juurde lisada erinevaid teenustasusid. Kindlasti uuri enda kodupangast välja, kas ja milliseid tasusid võidakse tehingutele otsa lükata.

xDeebetkaardi vähesem tugi. Kui sul on VISA Electron deebetkaart, siis kahjuks saab seda pigem vähestes online kasiinodes kasutada. Krediitkaart on Electronist tunduvalt populaarsem variant.

VISA maksemeetodi KKK

Deposiidiks vali summa, täida oma kaardi andmed ja liigu läbi turvaliste ostude programmi. Kui see tehtud, siis suunatakse sind automaatselt tagasi online kasiino kodulehele.
Võimalike lisatasude osas tuleb uurida oma kodupangast järgi. Kõik tehingud pole vaikimisi lisatasuga, ent olenevalt pangast võib neil olla täiendav hinnakiri VISA krediitkaartide kasutajatele. Arvesta ka sellega, et kui avad nullist VISA krediitkaardi, siis tuleb üsna kindlalt sellega kaasa kohustuslik igakuine makse. Sageli nimetatakse seda kaardihooldustasuks.
Ei, VISA pole absoluutselt anonüümne makseviis. VISA on seotud vahetult sinu nimega ja kaardi andmete valedesse kätesse sattudes on võimalik isegi identiteedi vargus.