Swedbank kasiinod - kuidas see töötab?

SwedbankKunagi oli Eestis aktsiaselts nimega Hansapank, ent suur Rootsi pangandusettevõte Swedbank ostis selle 2008. aastal ära. Alates 90ndate algusest tegutsenud panga nimi ja bränd muutus täielikult, võttes omaks Rootsi panga visuaalse keele ning korporatiivsed väärtused. Nüüdseks on saanud Swedbankist Eesti kõige suurem pank, mis pakub klassikalisi pangakonto teenuseid, kuid ei jäta hätta neidki, kes soovivad hoopis kindlustust sõlmida või liisingut saada.

Kasiinod koos swedbankiga

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Tegu on vägagi usaldusväärse pangaga, millest annab tunnistust ka suur klientide arv nii Skandinaavias kui ka Eestis. Muidugi on sellest aru saanud online kasiinod, mistõttu saab Swedbanki kontot kasutades maksta kõikides Eesti veebikasiinodes. Küll aga tasub hoolikalt tähele panna, et mõnel üksikul kasiinol ei pruugi veel tänaseks olla pangalingi tuge, mistõttu on vaja kasutada kodulehele üles riputatud rekvisiite ja sooritada tavaline pangaülekanne.

Kuidas Swedbank töötab?

Liikudes sisselogituna online kasiino kontole peaksid mängleva kergusega leidma üles sissemaksete tegemise nupu. Sealt alt võib tulla ette mitmeid valikuid sõltuvalt konkreetsest online kasiino ettevõttest. Kindlasti on aga (paari erandiga) seal olemas Swedbank pangalink. Lisa lahtrisse summa, mida soovid sisse maksta, misjärel suunatakse sind turvaliste maksete teostamise lehele. Parem oleks, kui hüpikaknad oleksid lubatud, kuna olenevalt kasiinost võib panga portaal avaneda uues aknast. Edasi toimib kõik nagu tavalise internetiostu puhul. Kasuta mõnda turvalist lahendust panka sisse logimiseks ja seejärel avaneb juba eeltäidetud vorm.

Kontrolli makse summa uuesti üle ja kinnita. Pärast kinnitamist on vajalik vajutada nuppu, mis viib sind “tagasi kaupmehe juurde”, kuna selle tulemusel uueneb kasiinos makse staatus. Nagu eelnevalt mainitud, siis võid sattuda järgnevasse olukorda: makselink ei tööta või online kasiinol puudub selle tugi. Sel juhul võid olla mureta, sest saad kasutada lehele üles laetud pangarekvisiite. Selleks pead sisse logima oma netipanka ja tegema manuaalselt ülekande. Arvesta, et selliste ülekannete kiirus on hulga aeglasem võrreldes pangalingi kasutamisega. Eriti juhul, kui kasutad millegipärast teist panka, mitte kannet isiklikult Swedbanki kontolt online kasiino Swedbanki kontole.

Miks teha deposiit Swedbank abil?

Swedbanki kasutamiseks on mitu põhjust. Esiteks on suur tõenäosus, et oled juba eelnevalt selle panga klient, kuna tegu on klientuuri poolest Eesti suurima pangaga. Kui see on tõsi, siis see annab sulle mugava võimaluse sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Sa ei pea looma kuskil ühtki uut kontot, kuna sul on juba kehtiv maksemeetod olemas. Teiseks on tegu turvalise ja kiire lahendusega.

Turvaline seetõttu, et pangalinkide kasutamine on turvatud kõrgeimate sertifikaatide ja sätetega, mis annab sulle usaldusväärsuse garantii igas olukorras. Samuti on tegu kiire viisiga, kuidas raha üle kanda: tavaliselt jõuab sissemakse online kasiino kontole hetkega või kõige enam mõne minuti jooksul. Lisaks kõigele aitab Swedbanki konto omamine hoida ülevaadet jooksvatest kulutustest. Niiviisi näed, milline summa kulub igakuiselt kasiinopõhisele meelelahutusele. See aitab omakorda targemalt väljaminekuid ja kulutusi planeerida.

 plussid

vPangalingi kasutamine on tõesti kiire meetod, sest raha laekub online kasiinosse koheselt või maksimaalselt minutite jooksul. Seega, sa ei pea sugugi hambad ristis ootama, millal saad üle kantud raha kasutama hakata.

vSwedbanki makselingi kasutamine eeldab, et oled juba panga klient. Just sellepärast on tegu mugava lahendusega: sa ei pea hakkama eraldi uuesti kuhugi registreeruma ega avamistasusid maksma.

vSwedbank on usaldusväärne pangafirma, mistõttu saad olla kindel, et kõik ülekanded toimivad vastavalt kõrgeimatele turvastandarditele. Pole sugugi vahet, kas kasutad pangalinki mõne e-poe ostu sooritamiseks või ülekande tegemiseks online kasiinosse.

 miinused

xVajalik konto. Swedbank pangalingi näol pole tegu pangaüleste lahendustega nagu näiteks VISA kaardimakse puhul. Sa pead olema kindlasti Swedbanki enda klient, näiteks Luminor või Coop Ühistupanga kasutajad ei saa Swedbanki linki kuidagi kasutada.

xIsikustatud lahendus. Tegu pole absoluutselt anonüümne maksega, sest sa tasud isiklikult pangakontolt, mis on juba seadustest lähtuvalt ikkagi isikustatud. Seega, Swedbank maksemeetodit ei saa võrrelda anonüümsust tagavate maksevõimalustega.

xPangaülekande oht. Sajaprotsendiliselt pole kõik online kasiinod tulnud kaasa pangalinkide temaatikaga. Seepärast võid veel sattuda veebikasiino otsa, kus palutakse Swedbanki klientidel teha pangarekvisiitide alusel ülekanne. See võtab kauem aega.

Maksemeetodi Swedbank KKK

Vali sissemakse summa ja liigu edasi panga ametlikule lehele. Pärast enda identifitseerimist saad summa kinnitada ning tagasi online kasiino kodukale liikuda. Kui see tehtud, siis ongi deposiidiga korras.
Mingeid varjatud lisatasusid Swedbank pangalingi puhul pole. Samuti on turvariskid maandatud, kuna kõik ülekanded toimuvad turvalise keskkonna kaudu, mis vastab rahvusvahelistele turvariske maandavatele nõuetele.
Ei, tegu pole anonüümne maksemeetodiga, sest see on otseselt seotud sinu isikliku pangakontoga.