PAYSAFECARD kasiinod - kuidas see töötab?

paysafecardPaysafecard on turvaline, anonüümne ja mugav viis kasiinodesse sissemaksete tegemiseks. Tegu on krediitkaartide ja pangaülekannete kõrval oluliselt eristuva makseviisiga, mis vajab kindlasti eraldi tähelepanu. Kõige enam meenutab Paysafecard süsteem e-rahakotti, ent seda ei saa pidada klassikaliseks e-rahakotiks, kuivõrd kasutusel on põnev vautšerite süsteem. Inimestele meeldib Paysafecard, sest see pakub turvalist, lihtsat ja isiklike rahaasjade üle kontrolli lubavat maksemeetodit. Pealegi on tänasel päeval aina raskem leida online kasiinosid, kus ei aktsepteeritaks Paysafecard meetodit.

Casinos with visa payment method

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

Viimasel ajal on lihtsalt selle kasutajaskond võimsalt kasvanud ja see on omakorda survestanud netikasiinosid oma maksevõimaluste repertuaari ajaga kaasas käima. Küll aga peavad kõik kasutajad märkama, et tegu pole täiesti tasuta meetodiga ja see sobib kasiinode puhul ainult sissemaksete teostamiseks. Samuti on vautšerite väljastamisel tegu jäigalt määratud summadega. Kui aga mõningad miinused kõrvale jätta, siis tegu on väga hea ja toimiva lahendusega online kasiinodes tehingute sooritamiseks.

Kuidas PAYSAFECARD töötab?

Paysafecard pole tavaline e-rahakott. Kui harjumuspäraste e-rahakottide puhul saadetakse raha otse teenusepakkuja kontolt kasiinosse, siis Paysafecard puhul on süsteem veidi teistsugune. Nimelt ei toimi ülekanded otse, vaid saad tekitada vautšeri kindlale rahasummale, mida saad kasiinos sissemakse tegemiseks kasutada. Praktikas näeb see välja 16-kohalise koodina, mille tuleb lihtsalt deposiidi tegemise ajaks õigesse lahtrisse lisada. Seejuures tasuks märgata, et koodi saladuses hoidmine on Paysafecard puhul üsna tähtis. Nimelt on see kood otseselt seotud sinu autoriseeritud rahasummaga.

Kui see sattub valedesse kätesse, siis võivad tagajärjed kujuneda nukraks. Kindlasti kanna unikaalse 16-kohalise koodi eest hoolt samamoodi nagu hoiaksid silma peal, et sinu krediitkaardi number koos CVV koodi ja kehtivusajaga kurjamite valdusesse ei satuks. Paysafecard on juba tegutsenud tükk aega, mistõttu võid olla teenuse usaldusväärsuses kindel. 2015. aastal läks see kompanii isegi Londoni Börsi põhinimekirja, mis annab märku selle ettevõtte suurusest ja mainekusest. Samuti peegeldab see fakt tõsiasja, et Paysafecard vastab kõikidele regulatsioonidele, mis tahavad finantsalaste andmete korrektse käitlemise.

 Miks teha deposiit Paysafecard abil?

Turvalisus on üks põhilisi põhjuseid, mis ajendab paljusid kasiinofänne Paysafecard teenuseid kasutama. Mõttekäik on väga lihtne. Erinevalt krediitkaardi andmetest ei anna sa kasiinole finantsilisi andmeid, mis on püsivalt teatud pangakontoga seotud. Kui maksad kaardiga, siis pead arvestama, et vähemalt pangakaardi kehtivusaja ulatuses on antud maksevahend pangakontoga seotud.

Valedesse kätesse sattudes saab kasutada kaardi andmeid, et sinu pangakontot tühjendada. Paysafecard meetodi puhul taolist ohtu pole. Ostes vautšeri Paysafecard keskkonnast ja kasutades seda koodi otse online kasiinos väldib täielikult riski, kus isiklikud andmed võiksid kaduma minna. Samuti ei anna selle toimingu käigus keegi kasiinole kodust aadressi, mida pahatihti krediikaardimaksete puhul tegema peab.

PAYSAFECARD plussid

vSinu andmed on turvaliselt hoitud, sest mitte miski ei seo sinu identiteeti pangakonto ja aadressiga. Nagu eelnevalt mainitud, siis krediitkaarti ja muid võimalusi kasutades annad sa kasiinole selle käigus konfidentsiaalseid andmeid. Paysafecard vautšereid kasutades seda ei juhtu. Pealegi juba algselt vautšereid soetades võid kindel olla, et kuhugi su andmed ei lähe, sest ostu tehingu käigus avaldatud info on turvaliselt krüpteeritud.

vKasutajamugavus on oluline nii kasiinomängude kui maksemeetodite puhul. Paysafecard lahendust on nii lihtne kasutada! See on mugav, kuna sa ei pea täitma pikemaid ankeete või lootma selle peale, et ikka nädalavahetuse jooksul raha üle kantakse. Kõik käib kiiresti ja hõlpsalt.

 

vÜsna aktsepteeritud. Paysafecard pole tundmatu maksevahend. Seda saab kasutada võrdlemisi paljudes online kasiinodes, sest see on tänaseks kogunud piisavalt suure kasutajaskonna. Kui liitud uue netikasiinoga, siis võid pigem eeldada, et sealsete maksevahendite hulgas on Paysafecard olemas.

PAYSAFECARD miinused

xPole täiesti tasuta. Kui sa arvasid, et Paysafecard on absoluutselt tasuta teenus, siis kahjuks pead pettuma. Kõigepealt pead tasuma sümboolse registreerimise summa, kui hakkad seda finantsteenust üldse kasutama. Seda nimetatakse kaardi registreemise tasuks, mis viimastel andmetel oli 8 euro ringis. Samuti tasub arvestada, et pärast aastat kestnud kasutust tuleb hakata maksma kuutasu. Seega, osa kasutajaid liitub alguses teenusega, lootes, et piisab esialgsest registratsioonitasust. Siiski nii pole ja kindlasti tasub pikaajalise kasutuse plaani korral selle faktiga arvestama.

xSobib ainult sissemakseteks. Paysafecard abil saab teha sissemakseid suurepärase lihtsuse ja anonümsusega. Küll aga tuleb meeles pidada, et online kasiinodest ei saa Paysafecard abil raha välja võtta. Seepärast ei sobi maksevahend võitude välja võtmiseks. Registreerumise korral tuleb arvestada, et väljamaksete tagamiseks tuleb hoolitseda selle eest, et oleks käepärast võtta teine meetod.

xJäigad summad. Paysafecard vautšereid saab ainult fikseeritud summades kasutada. Need kindlaks määratud summad varieeruvad erinevate valuutade vahel. Seepärast võib Paysafecard muutuda frustreerivaks, kui sul on harjumus teha väga spetsiifilisi või pisikesi sissemakseid.

Maksemeetodi Paysafecard KKK

Registreeru Paysafecard keskkonnas ja kasuta füüsilise asukohaga poode või veebipõhiseid partnereid, et väljastada kindla summaga vautšer. Seda 16-kohalist koodi saad mugavalt online kasiinos sissemakse teostamiseks kasutada
Otseseid ohte pole. Lihtsalt ära unusta, et Paysafecard pole pikemas perspektiivis täiesti tasuta lahendus. Õnneks aga üksikute tehingute pealt tasusid ei koorita.
Jah, Paysafecard toimib suurepäraselt anonüümne maksevõimalusena. Nimelt ei saa sinu pangakonto või muid finantsilisi andmeid seostada koodiga, mida sissemakseks kasutad. Paysafecard on anonüümne, mugav ja lihtne meetod online kasiino sissemaksete tegemiseks. Uuri järgi, kuidas seda suurepärast teenust täpselt kasutada!