Pangaülekanne kasiinod - kuidas see töötab?

Bank transferPangaülekanne on üks enim levinud viise, kuidas sisse- ja väljamakseid online kasiinodes teostada. Eesti veebikasiinodes on mitmeid erinevaid panku toetatud, ent konkreetne nimekiri panga rekvisiitidest sõltub juba kindlasti kasiinost. Siiski võid arvestada, et makse sooritamise lõpptulemuse osas pole vahet, millise panga kaudu sa ülekande teostad. Küll aga tasub meeles pidada, et ülekandega kaasnevate kulude ja selle ajalise kestvuse osas võib üsna palju sõltuda konkreetse panga kasutamisest.

Üldiselt võib öelda, et pangaülekanne hakkab küll automaatsete pangalinkide ajastul oma senist populaarsust kaotama, ent kindlasti ei ole tegu veel “surnud” makseviisiga. Näiteks töötab see suurepäraselt, kui teed pangaülekande välismaa kontolt kohalikku panka või sinu pangal pole lihtsalt makselingi tuge online kasiinos. Järgnevalt vaatamegi lähemalt, kuidas pangaülekanded online kasiinodesse töötavad, miks neid üldse teha ning milliseid plusse-miinuseid võib selle teostamise juures välja tuua.

Valige meie top kasiino nimekiri aprill 2019

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

 Kuidas pangaülekanne töötab?

Pangaülekande sooritamiseks on vaja kõigepealt välja selgitada online kasiino pangarekvisiidid. See tähendab panga nime, IBAN-koodi ja muud potentsiaalset infot, mis aitab edukalt ülekande ära teha. Kui oled rekvisiitide nimekirja leidnud, siis esmalt tasuks teha kindlaks, kas mõni pankadest klapib sinu omaga. Kui see nii peaks olema, siis tasub valida just sellised rekvisiidid, mis klapivad sinu kodupangaga. See aitab vältida võimalikke lisatasusid ja ülekanne ise võib toimuda kiiremini. Järgmine samm on logida sisse oma panga portaali ja teostada siseriiklik makse.

Täida vastavad lahtrid ja kinnita makse. Seejärel pead lihtsalt ootama jääma, millal see rahasumma online kasiino kontole laekub. Kiirus varieerub üsna olulisel määral vastavalt olukorral. Ühelt Swedbanki kontolt teise argipäevasel ajal võib raha liikuda põhimõtteliselt hetkega. Täiesti teine olukord tekib, kui teed ülekande pühade ajal välismaiselt pangakontolt kodumaisele kasiino kontole. Nii võib võtta ülekanne aega peaaegu nädala. Seega, võimaluse korral eelista kiiruse säilitamiseks ülekandeid samade või vähemalt kodumaiste pankade vahel. Nii võid ka kindel olla, et väheneb tõenäosus lisatasude maksmiseks.

Miks teha deposiit pangaülekande abil?

Pangaülekanne on väga usaldusväärne makseviis. Seda vähemalt juhul, kui kasutad tunnustatud ja ausate pankade teenuseid, mitte mõne kummalise netipanga kontot, millest keegi isegi kuulnud pole. Sinu rahasumma liigub turvalisi teid pidi. Vastupidiselt levinud arvamustele võib pangaülekanne olla väga kiire lahendus. Lihtsalt selle eelduseks on rahakanne samade pankade vahel. Kuid tööpäevasel ajal liigub ka erinevate kodumaiste pankade vahel raha piisavalt kiiresti.

Samuti on pangaülekande boonuseks väga konkreetne ülevaade isiklikust finantsplaanist. Kõik ülekanded kajastuvad konto väljavõttes, nii et näed sealt nii online kasiino sisse- kui ka väljamakseid. Saad hoida kätt rahade liikumise pulsil ja hoida isiklikke kulutusi kontrolli all. Kindlasti ei saa mainimata jätta, et pangaülekanne sobib kõikidele mängufännidele, kes ei tunne end väga kodus uute tehnolahendustega. Pangaülekanne annab kindluse, et ükski kolmas osapool ei saa ligi su andmetele ja raha liigub kindlalt: nii nagu vanaviisi, nii nagu alati!

 Pangaülekande plussid

vPangaülekande teostamine ei muutu absoluutselt sellest, et tegu on sissemaksega online kasiinosse. Kõik töötab samamoodi nagu teeksid ülekande oma sõbrale eelmise õhtu jookide eest või maksaksid igakuist üüri.

vErinevalt uutest nutilahendustest on pangaülekanne väga selge ja arusaadav. Seda just turvalisuse seisukohast. Osa mängijatest tahab hoida miinimumini erinevate osapoolte arvu, kes saavad teada nende isiklikke andmeid.

vUsaldusväärne. Võid kindel olla, et kasutades suurte pankade teenuseid ei tee sulle keegi külma. Samuti ei saa kehva reputatsiooniga online kasiino väita, et nad pole raha kätte saanud. Sinu pank võib kindlalt vajaduse korral juriidilise dokumendi väljastada, et oled teinud korrektse ülekande.

 Pangaülekande miinused

xAeganõudev. Kui tegu pole just ülekandega sama panga kontode vahel, siis võib nii mõnegi teise maksemeetodiga võrreldes võtta pangaülekanne tunduvalt rohkem aega. Eriti puudutab see ülekannet välismaal asuvast pangakontost Eestisse või ülekandeid nädalavahetustel ja pühade ajal.

xTihti on vaja maksta lisatasusid, kui kanne toimub kahe võõra panga vahel või välismaa pangast kodumaisesse panka. Need lisatasud lähevad ülekande summale otsa ja neid pole pangaülekande puhul mitte kuidagi võimalik vältida. Samuti võivad osad pangad liita tasusid otsa igale tehtavale ülekandele, seejuures ka sama panga siseselt tehtavatele toimingutele.

xRohkem klikke. Kui sind häirivad aeganõudvamad tegevused, siis pangaülekanne võib osutuda keskmisest frustreerivamaks maksemeetodiks. Nimelt pead sa täitma pangaportaalis ülekande tegemiseks vajalikku ankeeti. Olenevalt pangast küsitakse päris mitmete lahtrite täitmist ja peale selle tuleb veel alguses sisse logida ning pärast makse kinnitada. Nutiajastu kontekstis võtab energiat ja aega!

Pangaülekande maksemeetodi KKK

Leia online kasiino kodulehelt nende pangarekvisiidid. Tee kindlaks sulle kõige soodsamaid ülekande tingimusi pakkuv pank ja teosta makse oma kodupanga veebiportaalis. Jää ootama kinnitust makse laekumise kohta.
Arvesta, et ülekannetele võib erinevalt pangalingi kasutamisest tulla otsa erinevaid lisatasusid. Samuti tasub ettevaatlik olla, kui on soov hetkega raha kätte saada. Paljude juhtudel seda ei juhtu ja raha peab veidi aega ootama.
Ei, pangaülekanne pole üldsegi anonüümne. Raha liigub otseselt pangakontolt koos panga nime ja sinu isikliku nimega online kasiino kontole.