Kasiinode makseviisid

Kuigi online kasiinodes saab mängida ka tasuta, kasutades sissemakseta boonuseid või mängude demoversioone, on peamine mängulõbu siiski selles, kui mängida pärisraha eest. Selle jaoks on vaja teha deposiit ehk sissemakse oma kasiinokontole. Kui aga läheb õnneks ja pärisraha eest mängides oli võimalik ka võita raha, on vaja teha väljamakse.

Kõige selle jaoks on kasiinodes kasutusel mitmeid erinevaid makseviise, mis on kõik erinevate omaduste ja võimalustega. Sellest veelgi olulisem on maksete turvalisus: algaja kasiinomängija jaoks võib sisse- ja väljamaksete tegemine kujuneda üsna raskeks katsumuseks, kui mängida tegevusloata kasiinos või tormata uisapäisa mängima.

Selleks, et saaksid teha parima otsuse ning õpiksid tundma kasiinode sisse- ja väljamaksete süsteemi, panime kokku kiire juhendi, kus selgitame lähemalt seda, kas ja millal on maksete tegemine kasiinos turvaline ning kuidas täpsemalt teha deposiite või väljavõtmisi.

SEB asdasdasdasdasd
S|E|B on üks Eesti suurimaid panku, mida aktsepteerivad kõik online kasiinod. Uuri lähemalt, kuidas kasutada S|E|B pangalinki kasiino maksemeetodina!
Swedbank Swedbank
Swedbank on Eesti suurim pank, mida toetavad kõik Eesti online kasiinod maksemeetodina. Uuri lähemalt, kuidas ja miks teostada maksed Swedbanki pangalingiga!
Pangaülekande
Pangaülekanne on klassikaline makseviis online kasiinodes. Uuri lähemalt, mis põhjustel veel tänapäeval pangaülekandega sisse- ja väljamakseid teha!
VISA
Ülemaailmne VISA annab mugava võimaluse online kasiinode makseteks. Vaata lähemalt, miks ja kuidas kasutada VISA veebikasiino sisse- ja väljamakseteks!

Maksed ja turvalisus

Kõige olulisem küsimus, mis mõlgub ilmselt paljude kasiinomängijate mõtteis, on makseviiside turvalisus. Kuidas saab olla üldse kindel selles, et võidud saab kasiinost kätte?

Selle jaoks tasub järgida järgnevaid samme:

  • Vali mängimiseks ja pärisraha kasutamiseks kasiino, mis on Eestis tegevusloa omandanud ja tegutseb seaduslikult. Nii saad sa automaatselt kaitse juhuks, kui midagi peaks maksetega valesti minema.
  • Tee makseid ainult sellises kasiinos, mille leht on kaitstud HTTPS turvasertifikaadiga. Sellele viitab kasiino aadressiribal olev väike roheline lukusümbol.
  • Kasuta ainult tunnustatud makseviise. Enamus Eesti kasiinosid kasutavad pangalinke, krediitkaarte ja tunnustatud e-rahakotte. Ära tee kunagi ülekandeid tundmatute makseviiside kaudu.

Mis puudutab üldiselt maksete turvalisust kasiinos, siis seni, kuni sa järgid neid kolme sammu, on sinu isikuandmed täiesti kaitstud.

Kasiinodes kasutusel olevad makseviisid suunavad mängija makset tegema tegelikult konkreetse maksemeetodi pakkuja juurde, mis tähendab, et kasiino ei näe tegelikult kunagi näiteks sinu krediitkaardi andmeid – makse teostatakse maksemeetodi pakkuja juures, mitte kasiinolehel endal. See lisab maksete tegemisele lisaturvalisust ja hoiab sinu andmeid kaitstult.

Kuidas raha sissemakset teha

Mängimise alustamiseks tuleb teha sissemakse, mille jaoks on iga online kasiino valikus mitmeid maksemeetodeid. Eestis on kõige levinumad pangalingid või pangaülekanded, krediitkaardid või deebet-krediitkaardid ning e-rahakotid, eriti Skrill ja Neteller. Enamus suuremaid kasiinosid on rakendanud suurpankade pangalingid, et saaksid teha ülekande otse oma kodupangast hõlpsa vaevaga.

Sissemaksed toimuvad iga makseviisi puhul koheselt, ükskõik kas kasutada pangalinki või mõnda muud makseviisi. Niiviisi ei pea kunagi ootama kaua selleks, et mängimisega algust teha. Üksnes otse pangast tehtud pangaülekanded, st pangalingivälised pangakanded, võivad võtta kauem aega, olenevalt sellest, millal täpsemalt ülekanne teha.

Sissemakse tegemisel on tähtis jälgida ka limiite. Enamikes online kasiinodes saab teha sissemakseid alates viiest või kümnest eurost, kuid pole võimatu näha kõrgemaid piiranguid. Eriti oluline on sissemakse limiite jälgida siis, kui soovid sissemakse tegemisega saada osa sissemakseboonusest – boonustel endil on alati teatud piirangud selleks, et üldse pakkumist kasutada.

Iga kasiinoportaali lehel on alati olemas eraldi abisektsioon levinud küsimustega, mis puudutavad makseviise, seega küsimuste korral saab abi kasiino abikeskusest.

Kuidas teha sissemakset kasiinos

Kasiinod on teinud kõike selleks, et deposiitide tegemine oleks võimalikult kiire ja muretu, seega on tihti võimalik makset teha vaid paari hiireklõpsuga.

Selleks, et sissemakset aga teha, on tüüpiliselt vaja läbida isikutuvastus. Isikutuvastus on nõutud rahapesu tõkestamise seaduse kohaselt ning iga korralik kasiino palub kliendil vähemalt korra mingil hetkel sooritada isikusamasuse tuvastamise test.

Selle jaoks tuleb näidata oma dokumenti, mõni mängukoht palub aga saata neile foto sellest, kuidas sa hoiad oma näo kõrval isikut tõendavat dokumenti. Kuna kasiinod teavad, et mängijad soovivad asuda tegutsema võimalikult kiiresti, ei võta isikutuvastus eriti kaua, kuid ole selleks valmis, kuna varem või hiljem palutakse seda kindlasti teha.

Tähtis on meeles pidada ka seda, et sissemakset tohib teha ainult sellise konto kaudu, mille nimi klapib kasiinos registreerudes märgitud ees- ja perekonnanimega. Ka see nõue tuleneb mainitud seadusest: nii välditakse petturite tegutsemist kasiinodes.

Kui kasutada endanimelist kontot ja sooritada isikutuvastus, ei ole edaspidi aga sissemaksete tegemisel mingeid takistusi ning saab oma kasiinokontole logituna teha vaid paar klõpsu selleks, et kanda kasiinokontole rahalisi vahendeid.

Kuidas oma raha ja võidud kätte saada

Väljamakse tegemine on pea sama tähtis või veelgi tähtsam kui sissemakse tegemine – väljamakse kiirus ja käepärasus määrab paljude mängijate jaoks ära, kas kasiinos soovitakse mängida ka edaspidi.

Väljamakse tegemiseks tuleb kõigepealt veenduda, et kogu raha on tõesti väljavõetav. Kui tegid sissemakse boonuse saamiseks ning kasutasid boonusraha mängimiseks ja raha võitmiseks, on võimalik, et raha on seotud läbimängimise nõudega. Seni, kuni see nõue täidetud ei ole, pole võimalik raha välja kanda.

Teine oluline nüanss, mida tuleb eranditult alati järgida, on see, millist makseviisi kasutada väljamakse jaoks. Üldiselt tohib väljamakset teha ainult sellele samale kontole või makseviisile, mille kaudu tehti sissemakse. Näiteks kui kasutasid sissemakse tegemiseks e-rahakotti, tuleb kasutada e-rahakotti ka raha väljakandmiseks.

Kuna elu ja asjaolud muutuvad, on muidugi võimalik maksemeetodit vahetada, kuid mitmetes kasiinodes rakendub seejärel nö turvaperiood, mille jooksul pole võimalik raha välja kanda. Kõik sellised piirangud on loodud petturite vältimiseks ja mängijate kaitsmiseks.

Erinevalt sissemaksest läbib väljamakse rohkem turvakontrolle kasiino meeskonna enda poolt, mistõttu võib väljamaksega minna kauem aega. Tavaliselt saab raha e-rahakoti kaudu kätte juba lähima 12 tunni jooksul, kuid pangaülekannete ja krediitkaardikannetega võib minna mitu päeva kuni nädalake.

Sarnaselt sissemakse tegemisele on väljamaksete tegemise kiirus, limiidid ja muud piirangud kõik kirjas kasiino infolehel, millega tasub kindlasti tutvuda selleks, et olla täpsemalt kursis mängukoha maksepoliitikaga.

Kokkuvõte

Ükski kasiinomängija ei saa vaielda selle osas, et maksete tegemise tõhusus on üks tähtsamaid punkte, mille järgi valitakse mängukohta. Suur makseviiside valik ja võimalus valida enda jaoks käepäraseim meetod on üheskoos maksete tegemise kiirusega kõige tähtsamad nüansid.

Kui kasiino kasutab maksete tegemiseks tunnustatud makseviise, on selgelt ja läbipaistvalt oma kodulehel selgitanud makseviise ning maksete tegemise protsessi ja portaali näol on tegemist litsentseeritud mängukohaga, võid end igal juhul tunda maksete tegemise osas turvaliselt.