Kingswin Kasiino arvustus

 • Kingswin on kasiino, mis keskendub täielikult klassikaliste õnnemängude pakkumisele ning teeb seda eriti stiilselt
 • pakkudes ühte kõige omapärasemat tervitusboonust kogu riigis ning mitmetasandilist boonussüsteemi.
Makseviisid

Sissejuhatus

Kingswin kasiino on üks uuemaid internetikasiinosid, olles tegutsenud mõni aasta. Noorusest hoolimata on kasiino leidnud rohkelt toetajaid tänu oma unikaalsele kuningastiilile – Kingswin kasiino nimi ei ole niisama selline, vaid kasiino temaatika keskendub kuninglikule teemale, alates kasiino välimusest kuni erilise lojaalsusprogrammini, kus on võimalik agaratel mängijatel tõepoolest tõusta kuninga staatusesse.

Kingswins on eelkõige keskendunud traditsioonilistele õnnemängudele nagu slotikatele ja lauamängudele, pakkudes kõige ehedamaid kasiinoelamusi. Tänu glamuursele ja mängulisele õhkkonnale on selle internetikasiino näol tegemist kasiinoga, kus mängimine on tõepoolest meelelahutus.

Turvalisus, mängijate privaatsus, kiired maksed ja klienditeeninduse kvaliteet pole mängulisuse kõrval aga unarusse jäetud. Mis veelgi enam, Kingswin on ka Eestis registreeritud ning omab ametlikku tegevusluba.

Need on vaid mõned omadused, mis kirjeldavad lühidalt selle kasiino olemust. Kui tahad enda jaoks selgeks teha, kas tegemist on sinu jaoks sobiva mängukohaga, loe järgnevat pikemat ülevaadet, kus selgitame nii boonuseid, mänguvõimalusi kui ka muid Kingswini omadusi.

Tervitusboonus

Iga kasiino üks suurimaid tugevusi on tervitusboonus, mis on suuresti nagu raamatukaas – selle järgi otsustavad paljud mängijad, kas soovivad ka pärast boonuse kasutamist antud kasiinos mängida.

Kingswin pole sugugi erinev ning pakub samuti uutele liitujatele tervitusboonust, mis annab võimaluse tutvuda kasiino teenustega. Boonus jaguneb lausa viie sissemakse vahel järgnevalt:

 • Esimene sissemakse: saa 100% boonust 100 euroni või selle asemel 300 mBTC-d + 55 tasuta keerutust;
 • Teine sissemakse: saa 50% boonust 50 euroni või selle asemel 100 mBTC-d;
 • Kolmas sissemakse: saa poole väiksema protsendiga boonus ehk 25%-ne boonus kuni 250 euroni või 200 mBTC-d;
 • Neljas sissemakse: saa lausa 200% boonust kuni 55 euroni või 100 mBTC-d;
 • Viies sissemakse: nagu esimese sissemakse puhul, võid saada 100% kuni 100 eurot või 300 mBTC-d ja pealekauba 100 tasuta spinni.

Tegemist on tänini ainsa boonusega, mida saab lunastada ka bitcoinides. Muidugi on paika pandud ka mõned piirangud nagu näiteks boonuse lunastamiseks peab sissemakse suurus olema minimaalselt 20 eurot või 50 mBTC-d.

Sarnaselt teistele boonustele on Kingswini tervitusboonusel läbimängimise nõue. Enne võitude või boonuse rahasumma väljakandmist tuleb summa läbi mängida 40-kordselt ja seejuures võib maksimaalne ühekordne panus olla 5 eurot või 5 mBTC-d. Iga boonuse saamiseks tuleb teha eraldi sissemakse, st ühe sissemaksega ei saa kõiki boonuseid aktiveerida.

Mõned nõudmised on ka tasuta spinnidel. Kõige olulisem on sissemakse summa kiire läbimängimine: tasuta keerutuste saamiseks tuleb summa läbi mängida ühe korra järgneva 24 tunni jooksul. Ühtegi boonuskoodu ei ole vaja ja kui võidad tasuta spinnidega raha, on võitude väljamaksmisel samuti 40-kordne läbimängimisnõue. Tasuta spinnid tuleks samuti kiiremas korras kasutusele võtta, kuna need aeguvad 7 päeva jooksul.

Enne boonuse kasutamist tasub kindlasti tingimused üle lugeda, kuna omad piirangud on ka sellel, millistes mängudes saab boonust läbi mängida.

Muud pakkumised

Kingswinil on ka muid boonuseid ja kampaaniaid, mida vahetatakse regulaarselt. Eriti levinud on Kingswini puhul teatud nädalapäevadel pakkumiste pakkumine – näiteks võidakse vahel pakkuda tasuta spinne neljapäeviti. Kui kasiino pakub selliseid variante, võid leida infot meie lehelt, kuna avaldame infot olemasolevate pakkumiste kohta võimalikult kiiresti.

Tavalistele boonustele lisaks on Kingswinil ka eriline lojaalsusprogramm, mis on suuresti kasiino üks kõige erilisemaid omadusi. Lojaalsusprogramm koosneb viiest tasemest – mida rohkem mängida, seda rohkem saab teenida VIP-punkte, mille eest saab tõusta tasemetes kõrgemale. Igal tasemel on omad erilised boonused, näiteks on võimalik saada cashback’i, telefone ning kõige kõrgemale tasemele ehk Kuninga tasemele jõudvatele mängijatele antakse täiesti uus Mercedes-Benz ja mitmekümne tuhande euro väärtuses muid lisaboonuseid.

See lojaalsusprogramm on oma luksuslike auhindade tõttu üks kõige suurejoonelisemaid Eestis. Nagu näha, hindab Kingswin oma mängijaid kõrgelt ning tasustab lojaalseid mängijaid väga rikkalikult.

Mänguvalik

Kingswin on mänguvaliku osas jäänud väga selgete joonte juurde – keskendutakse kõige klassikalisematele kasiinomängudele. Seejuures tehakse aga koostööd mitmete erinevate tarkvarapakkujatega nagu:

 • Betsoft Gaming – nende valikust on saadaval mängud nagu Viking Age, Under the Sea ja mitmed lauamängud;
 • Endorphina – selle tootja valikust pakutakse huvitavate teemadega mänge nagu näiteks Stone Age, Little Panda, Macarons ja palju muud lahedat;
 • Ezugi – üks Baltimaate olulisemaid live-mängude tootjaid on panustanud Kingswini mänguvalikusse, pakkudes üle kümne ägeda live-laua;
 • Habanero – viikingid ja suured aarded on ka selle tootja puhul olulised, näiteks on valikus slotid nagu Zeus ja War;
 • iSoftBet – selle tootja valikust on esindatud mitmed progressiivsete jackpottidega slotid ja ka videopokkerid ja muu põnev;
 • MrSlotty – Wild Vegas, Mermaid Gold ja Joker Dice on vaid mõned näited võimalikest mänguvalikutest;
 • Quickfire – see on kahtlemata kogu valiku kõige prominentsem mängutootja, pakkudes kümneid slotimänge igale maitsele.

Nagu eelnevalt mainitud, keskendub Kingswin klassikalistele kasiinomängudele nagu slotikad, lauamängud ja progressiivsete jackpottidega videoslotid. Slotivalik on selgelt kõige laiem – valikus on sadu slotimänge eelmainitud tootjatelt, eraldi kategooria alla on veel sätitud kasiino kõige populaarsemad mängud.

Slotikatele lisaks saab nautida autentset kasiinokogemust enam kui 10 live-laua taga, valikus on näiteks live-rulett, live-blackjack ja muu taoline.

Kõigele lisaks võib leida ka üksikuid lauamänge – olemas on ka mitu pokkerimängu, rulett ja blackjack. Seega on kasiinos küllaga valikuid, kuigi puuduvad spordiennustused ja lotomängud.

Kuidas kasiinos konto avada

Kasiinokonto avamine ei ole sugugi keeruline ning tegelikult on kogu toimingus vaid paar sammu. Esimese sammuna tuleb vajutada portaali ülaosas olevale nupule „Liitu“, misjärel tuleb vaid sisestada e-posti aadress ja valida salasõna. Niiviisi saab esialgne konto avatud.

Sellega küll aga asjad ei piirdu, kuna seaduse täitmiseks peab Kingswin ka kinnitama iga mängija isiku – teisisõnu, mängijad peavad oma isiku tuvastama isikudokumentide esitamise kaudu. See tähendab, et iga mängija peab üles laadima oma isikut tõendava dokumendi. Võidakse küsida ka muid dokumente. Enne isikutuvastuse läbimist ei ole võimalik rahaga tegutseda portaalis, seega peaks isikutuvastus olema esimene samm.

Kui laadida aga dokument kohe üles ning esitada korrektsed isikuandmed, ei tohiks kogu toiming võtta kauem kui paar tundi.

Sisse- ja väljamaksemeetodid, limiidid ja tasud

Sisse- ja väljamaksed määravad tihti kasiino kvaliteedi. Kingswin on aga üks kasiinodest, mis üllatab oma mitmekesiste maksemeetodite võimaluste poolest. Portaalis on võimalik teha sisse- ja väljamakseid järgnevate maksemeetoditega:

 • SEB ja Swedbank pangalingid
 • Krediitkaardid
 • Skrill ja Neteller
 • Bitcoin

Nimetatud maksevariandid on saadaval mõlemasuunaliste maksete jaoks, sissemakseid saab teha ka Paysafecardi abil.

Kõikide tavaliste makseviiside puhul on sissemaksete limiit minimaalselt 10 eurot, maksimaalselt 4000 eurot, Bitcoinide puhul on minimaalne sissemakse 5 mBTC-d, ülemist limiiti aga pole. Tavamaksemeetodite puhul on väikseim võimalik väljamakse 20 eurot, suurim jällegi 4000 eurot ning Bitcoini limiidid on samad, mis sissemakse puhul, välja arvatud väljamakse kõrgeim limiit, mis on 5 BTC.

Kõige olulisem Kingswini maksemeetodite eelis on igasuguste lisatasude puudumine. Teisisõnu, kasiino ise ei küsi ühtegi lisatasu – ainus tasu, mis võib tekkida, on seotud valitud maksemeetodiga, aga kasiino ei lisa maksetele omalt poolt juurde midagi.

Sissemaksete tegemine on eriti lihtne, kuna maksed saabuvad peaaegu koheselt ka sinu kontole – isegi niivõrd koheselt, et pärast makse kinnitamist peaks see olema juba kajastunud kasiinokontol. Kuna väljamaksega on seotud rohkem kontrolli, võtab makse saabumine kauem aega – kõige kiirem väljamaksemeetod on Bitcoin, mispuhul saabub makse paari tunni jooksul. Õnneks aga võib isegi pangakanne saabuda kuni 5 tööpäeva jooksul.

Mobiilne panustamine ja mobiiliäpid

Kingswin on üks kasiinodest, kellel ei ole mobiilirakendust, suuresti seetõttu, et portaal töötab tegelikult hästi ka veebibrauseris, seega ei olegi vajadust erilise mobiiliäpi järgi. See aga ei tähenda, et pole võimalik väga hõlpsasti mängida oma lemmikuid kasiinomänge nutiseadme kaudu. Just vastupidi, Kingswini portaalile pääseb ligi nutiseadmes oleva veebibrauseri kaudu, tippides sisse vaid Kingswini kodulehe aadressi. Tänu sellele ei ole vaja telefoni laadida juurde lisarakendust, seega hoiad kokku telefoni mälu.

Kingswini mobiilne veebileht näeb välja põhimõtteliselt identne, kuigi võib vahel laadida pisut kauem kui täisversioon. Portaali avamisel näeb otse avalehel esiletõstetud mänge, samuti on võimalik lihtsa vaevaga leida ka mängukategooriad. Täismenüü jaoks tuleb vajutada vasakul ülanurgas olevat nuppu, mille vahendusel saab näha reegleid, pakkumisi ja kõike muud taolist. Leht on ka täiesti eestikeelne – ka keelevalik asub mainitud menüüs.

Tänu tehnoloogilistele edasiarendustele on võimalik mobiilil mängida enamikke mänge – slotikad töötavad mobiiliseadmel sama sujuvalt kui täisversioonil, samuti on võimalik mänge katsetada tasuta demoversioonis, juhul, kui sa pole veel kindel, millist mängu soovid mängida.

Kingswini mobiilne leht on isegi veel kasutajasõbralikum kui täisversioon – kogu info on paigutatud selgelt ja hõlpsasti ligipääsetavalt, kõige paremad mängud on vaid paari nupuvajutuse kaugusel. Ehkki puudub spetsiifiline mobiiliäpp, ei pane Kingswini veebileht äppi sugugi igatsema.

Klienditeenindus

Küsimuste korral on võimalik Kingswini klienditeenindusega ühendust saada järgnevate võimaluste vahendusel:

 • E-post: support@kingswin.com, kuid olemas on kontaktivorm
 • Live-chat: olemas
 • Klienditeenindus: olemas
 • Telefoninumber: (+372)6418040
 • Korduma kippuvate küsimuste sektsioon: olemas, üsna sisukas
 • Telefonitoe olemasolu: pole paraku täpsustatud

Kokkuvõte

Kingswin kasiino ei ole küll kõige vanem ning pole veel väga tugevalt jõudnud oma kanda kinnitada eestlaste seas, kuid on kaks asja, mille poolest on see mängukoht eriti hästi silma jäänud: bitcoinimaksed ning väga rikkalike kingitustega lojaalsusprogramm. Pikaajalised kasiinomängijad hindavad taoliseid programme väga kõrgelt, kuna see annab lihtsalt veelgi rohkem põhjust mängimiseks.

Kõikide boonuste ja mänguvõimaluste kõrval on Kingswin Eestis litsentseeritud ning seda haldab Eestis registreeritud osaühing, millele on Maksu- ja Tolliamet andnud oma õnnistuse tegevusloa näol. See tähendab, et tegemist on usaldusväärse mängukohaga, mis sobib eriti hästi neile, kes soovivad mängida klassikalisi slotimänge. Kingswini unikaalne mänguvalik võib pakkuda palju elamusi. Kui see kõik kõlab nagu midagi, mis võiks sinu maitsele sobida, tasub Kingswini lähemalt uurida.