Kasiinonipid algajatele

Kes meist ei ihaldaks miljonite eurode suurust lotovõitu? Kui bingo loto piletil ristikesi tõmmates võib tunduda selline õnnemänguvõit kauge unelmana, on online kasiinod toonud selle unelma täitumise sammuvõrra lähemale.

Tänapäeval pole vaja mänguautomaatide, ruleti, pokkeri või blackjacki mängimiseks minna kodust välja. Tehnoloogia areng on toonud kaasa internetikasiinode võidukäigu, mis tähendab, et nüüd võib igaüks avada endale internetikasiinos konto igal ajal ning pääseda ligi sadadele mängudele. Kõik käib sama lihtsalt nagu sõrmenips!

Kuigi online kasiinod põhinevad samuti õnnel nagu kõik traditsioonilised hasartmängud, annab mängude suur valik mängijatele rohkem mängurõõmu, meelelahutust ning muidugi ka rohkem võiduvõimalusi. Tavaliste kasiinomängude kõrvalt võib leida hiiglaslike jackpottidega mänge, mis võtavad jalust nõrgaks ka julgemaid mängijaid.

Kui sa pole aga varem kokku puutunud kasiinodega, võib selgelt kõik see tekitada segadust, eriti, kuna võiduvõimalused pesitsevad interneti soppides. Toomaks selgust kasiinomaailma ning vastamaks sinu olulistele küsimustele, oleme alljärgnevalt kokku pannud kiire juhendi, kus räägime lähemalt, millised on kasiinos võiduvõimalused ning kuidas üldse online kasiinos mängida.

Kas online kasiinos saab tõesti võita?

Enne, kui sinu silmade ette hüppavad dollarimärgid ning unistad juba sellest, kuidas pangakontole ilmub viie- või kuuekohaline jackpotisumma, tuletame meelde, et online kasiinomängud on 100% õnnemängud. Igas mängus on võimalik võita ning on võimalik ka kaotada ja seda ei tohi kunagi unustada. On kasiinomänge, mis ahvatlevad oma näiliselt strateegilisema olemusega, kuid lõppude lõpuks on siiski kõik kasiinos olevad mängud õnnemängud.

Selle punkti mõistmine on oluline, kuna see aitab hoida sind kaine mõistuse juures. Kasiinomängud võivad tekitada hasarti, eriti, kui võidad väga mitu korda järjest – tekib tunne nagu oleksid nö võitmatu.

Kõik internetikasiinos olevad mängud põhinevad juhuslike numbrite generaatoril. Tegemist on keerulise algoritmiga, mis genereerib erinevaid tulemusi ehk kombinatsioone ning igal keerutusel või käigul loosib see generaator välja ühe suvalise kombinatsioone. Algoritmis on kokku kümneid või isegi sadu tuhandeid kombinatsioone, mistõttu pole mitte kuidagi võimalik ennustada, milline on järgmise keerutuse tulemus ning pole võimalik ka kokku panna mingeid “mustreid”, sest neid ei ole lihtsalt olemas: kogu mäng on juhuslik.

Nüüd, kus see on öeldud ning mõistad kasiinomängude juhuslikkust, võib ka öelda, et online kasiinos saab tõesti raha võita – täiesti reaalset raha, mille saab võidu järgselt oma pangakontole kanda. Õnn võib naeratada igaühele ja seda hoolimata sellest, mida sa parasjagu mängid. Näiteks on maailmas ette tulnud mitmeid juhtumeid, kus mõni algaja mängija on pistnud mänguautomaati paarkümmend senti ning saanud suure jackpoti osaliseks.

Online kasiinod põhinevad õnnel, kuid kui sul on hea õnn, võid sa täiesti reaalselt ka raha võita! Slotikate keerutamisel võib võita pea iga paari käigu tagant, ehkki enamasti väiksemaid summasid, kuid siiski ei pea sa kartma, et ei näe kordagi masinat kõlisemas sinu kasuks.

Milliseid mänge ja strateegiaid kasutada kasiinos mängides

Online kasiinodes on saadaval paljud erinevad kasiinomängud, mõned nendest võivad olla tuntud oma strateegilisema olemuse poolest. Kõik mängud pole kindlasti võiduvõimalustelt võrdsed. Alljärgnevalt selgitame lähemalt erinevaid kasiinomänge ning nendega seonduvaid võiduvõimalusi.

Videoslotid

Slotid moodustavad igas kasiinos ülekaaluka osa, kuna nende variatsioonid pakuvad alati midagi uut ja põnevat, samuti on slotid väga lihtsad. Absoluutselt kõik videoslotid on 100% õnnemängud: nendes pole võimalik kasutada mitte ühtegi strateegiat. Iga keerutus võib lõppeda võiduga või kaotusega, täpselt nii lihtne see ongi.

Videoslottide puhul tasub järgida mängureeglitesse kirja pandud RTP ehk teoreetilise tasuvuse protsenti: mida kõrgem on RTP, seda suurem on võiduvõimalus. Üle 96-97% suurune RTP on juba üsna hea.

Progressiivsed jackpotislotid

Selle puhul on tegemist ühe väga erilise slotikaliigiga, mis pakub spetsiaalselt hiigelsuuri jackpotte. Jackpotifond kasvab iga panusega: iga mängija panus aitab kasvatada üht suurt jackpotti, mis satub lõpuks ühe õnneliku mängija kätte.

Sellistes mängudes on võimalik jackpot võita tavaliselt mõne boonusmängu kaudu, kus tuleb võib-olla keerutada boonusratast. Progressiivsete jackpotislottide suurvõidud võivad ulatuda mitme miljoni euroni!

Rulett

Rulett on enim tuntud selle poolest, et paljud mängijad usuvad ruleti strateegiatesse, mis väidetavalt aitavad lollikindlalt võita ruletis alati. Olemas on mitmeid niinimetatud strateegiaid, millega selliseid lubadusi antakse, kuid rulett on põhimõtteliselt täpselt nagu slotid – rulett on täiesti õnnepõhine ning pole olemas ühtegi strateegiat maailmas, mis ennustaks iga keerutuse tulemust. See mäng võib küll tunduda matemaatiline, kuid siiski sõltub kõik õnnest.

Ruletis on võimalik valida panuseid aga üsna nutikalt: olemas on nii sisemised kui välimised panused. Kui panustada laiema valikuvõimalusega välimistele panustele, on ka võiduvõimalus suurem, ehkki võidusumma on väiksem.

Pokker ja blackjack

Need tuntud kaardimängud on suuresti kõige strateegilisemad õnnemängud kogu maailmas. Nii pokker kui blackjack kaasavad lisaks õnnele killukese strateegiat, kuna mõlemas mängus on võimalik oma otsustega pisut kallutada tulemusi.

Samas ei tohi aga unustada, et see, millised kaardid kätte satuvad, on puhas juhus. See, mida sa oma kaartidega edasi teed, sõltub sinust. Strateegilisema olemuse tõttu on aga mõlemad mängud väga populaarsed.

Spordipanused

Kui naudid oskusmänge ja samas ka adrenaliinirohkust, mis kaasneb õnnemängudega, on spordipanustamine hea valik. Kes tunneb spordivaldkonda hästi ning tunneb sama hästi ka vastamisi olevaid tiime, võib üsna suure tõenäosusega ennustada mängu tulemuse õigesti. Jällegi aga ei tohi unustada õnnefaktorit: keegi ei saa kunagi täie kindlusega mängu tulemust ette ennustada.

Online kasiino boonused ja võiduvõimalused

Üks lisavõimalus, kuidas suurendada oma kukrut kasiinos mängimise järel, on võtta appi kasiinoboonused. Kõik online kasiinod pakuvad erinevaid boonuseid, mis on mõeldud selleks, et saaksid pisut rahulikumalt nautida kasiinomänge. Olemas on nii sissemakseboonused, mis annavad sulle sinu esimese sissemaksega võrdväärse rahalise boonuse ning ka tasuta keerutused, millega saad mänguringe slotikate jaoks. Uue mängijana saad nautida mitmeid erinevaid boonuseid.

Miks aga üldse kasutada boonust? Põhjus on väga lihtne: kasiinoboonused annavad võimaluse katsetada mänge ilma, et peaksid riskima oma rahaga. Tasuta spinnid võivad sulle näiteks avada mõne slotika, mida sa poleks muidu isegi proovinud.

Mis kõige parem, kasiinoboonuse kasutamisel võid sa ka võita täiesti reaalset raha. Ainus, mida pead meeles hoidma, on läbimängimise nõuded ja muud piirangud, mis boonusega kaasas käivad. Läbimängimise nõue tuleb täita vastavalt boonuse reeglitele enne, kui saad boonuse ja võidetud rahasumma välja kanda. Kui täidad aga nõuded, mis ei ole enamasti eriti karmid, saadki endale sisuliselt tasuta raha.

Kõige olulisem on lugeda boonuse tingimused korralikult läbi enne, kui asud seda kasutama, sest nii saad garanteerida, et saad boonusest parima.

Millised on online kasiinos mängimise nõuded

Online kasiinos mängimine pole sugugi keeruline, just vastupidi: kasiinos saab mängida iga seadme kaudu ning seda saab teha igaüks. Kasiinomängude nautimiseks pead üksnes avama konto kasiinoportaalis. Ka see on võrdlemisi lihtne ning üldiselt näeb kogu protsess välja selline:

  • Täida registreerumisankeet. Sellesse tuleb enamasti sisestada mõned isikuandmed, näiteks nimi, elukoht ja muu taoline.
  • Tuvasta oma isikut ID-kaardi abil. Mõnel kasiinol on selle jaoks internetipõhine lahendus, mõni kasiino soovib, et laadiksid üles oma dokumendi koopia või teeksid endast pilti nii, et dokument on näo kõrval. See etapp on vajalik rahapesu tõkestamise seaduse jälgimiseks ning see aitab hoida kasiinot turvalisena.
  • Kui isikutuvastus on tehtud, saadki teha oma esimese sissemakse. Selle tegemisel pea silmas ka võimalikke boonuseid, mis võivad olla sulle saadaval. Vahel on vaja boonuse kasutamiseks boonuskoodi, mille saab sisestada sissemakse tegemisel.

Sissemakseid saab teha enamasti nii pangalinkide, krediitkaartide kui ka e-rahakottide kaudu. Kui sul on konto mõnes suuremas Eesti pangas, saad üsna kindlalt teha sissemakse paari hetkega ning see kajastub ka sinu kasiinokontol momentaalselt.

Kasiinos mängimiseks ei ole sul vaja ülivõimekat arvutit. Tegelikult piisab üksnes internetiühendusest, kuna online kasiinod on saadaval veebibrauseri kaudu. Ainus mäng, mille jaoks on vaja alla laadida eriline tarkvara, on pokker, kuid ka see punkt kehtib ainult neile, kes soovivad mängida ehtsat internetipokkerit ehtsas pokkeritoas. Kõikidel muudel juhtudel pead aga üksnes avama oma veebilehitseja ning sajad kasiinomängud on sulle saadaval.

Kõike seda saad nautida ka nutiseadmete kaudu, kasutades oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti veebilehitsejat. Ükskõik, kus sa oled, kui sul on seade, mille vahendusel internetis surfata, saad iga kell nautida Eesti online kasiinosid ning kõike nende pakutavat!