Internetikasiinode juhend

Internetikasiinod on Eestis muutunud aastatega aina populaarsemaks. Meelelahutus, mis oli veel mõne aasta eest tabuteema, on tänaseks üks eestlaste lemmikuid ajaveetmisviise.

VALI JA SAADA ONLINE CASINO

filter_headline
trans_items

Põhjus on ka väga lihtne: online kasiinod on Eestis igati seaduslikud ning reguleeritud hasartmänguseadusega, tänu millele on Eestis kümmekond kvaliteetset internetikasiinot. Kõik nendest kasiinodest pakuvad kohalikele mängusõpradele unustamatut kogemust.

Kuna valik on aga üpris kirju, võib uue kasiinohuvilise jaoks valiku tegemine olla väga keeruline. Milline kasiinodest on siiski parim? Kuidas garanteerida, et tegemist on turvalise mängukohaga? Mis on boonused? Kõik need küsimused võivad pea ajada omajagu pöörlema ning seda isegi siis, kui sa oled juba iseenesest kursis kasiinode kontseptsiooni kui sellisega. Kasiinotööstus muutub pea igapäevaselt, seega on praktiliselt võimatu end hoida kursis pidevate uuendustega.

Vastamaks sinu pakilistele küsimustele panime kokku alljärgneva juhendi üheskoos soovitustega, kuidas leida enda jaoks sobivaim online kasiino ning alustada mängimist turvaliselt, kasutades usaldusväärseid mängukohti. Lehitse allpool olevat kasiinojuhendit, kus selgitame mitmeid olulisi küsimusi – loodetavasti leiad vastused, mis aitavad sul alustada toredat mängukogemust Eesti internetikasiinodes.

Kuidas leida õige kasiino

Nagu võid juba aimata, võib õige kasiino leidmine olla enamgi kui keeruline ülesanne. Arvestada tuleb paljude erinevate faktoritega, igaühel neist on oluline roll täieliku mängukogemuse loomisel. Ehkki võid esialgu arvata, et mõni väiksema kaaluga punkt nagu näiteks kasiinoportaali välimus ei ole pikas perspektiivis nii tähtis, võid paraku hiljem avastada, et eelnevalt tehtud mööndused hakkavad lõpuks mängukogemust rikkuma.

Sobiva kasiino leidmiseks kaalu põhjalikult järgnevaid omadusi:

Usaldusväärsus – enne, kui saad üldse mõelda muudele omadustele, peaksid välja selgitama, kas tegemist on üldse usaldusväärse kasiinoga. Kõik Eesti online kasiinod peavad olema litsentseeritud Maksu- ja Tolliameti poolt – tegevusloa number on tavaliselt kasiinoportaali jalutsis. Selleks, et olla kindel, võid kontrollida tegevusloa olemasolu ka majandusregistrist, kus see peaks olema kenasti kirjas. Mängi ainult tegevusloaga kasiinodes!

Mänguvalik – järgmiseks tasuks muidugi vaadata üle ka see, kas valitud kasiino pakub sulle sobivaid mänge. Kas sulle pakuvad huvi online slotid? Või hoopis blackjack, rulett ja muud klassikalised kasiinomängud? Võib-olla oled hoopis spordipanustaja? Vaata üle kasiino mänguvalik ning vali kasiino, kus on piisavalt mitmekesine valik.

Boonused ja pakkumised – boonused on samamoodi igas kasiinos olulised, andes sulle rohkem mängurõõmu. Soovitatud on valida kasiino, kus korraldatakse regulaarselt uusi kampaaniaid, mis annavad põhjust ikka ja jälle kiigata kasiino võimalusi.

Maksevõimalused – ehtsat mängurõõmu ei saa selgelt nautida siis, kui sa ei saa teha sisse- ja väljamakseid mugavalt. Vaata üle, milliseid makseviise pakutakse ning veendu, et olemas on sinu jaoks sobivad võimalused.

Klienditeenindus – kui peaks juhtuma, et sul tekib küsimusi millegi osas, on kiire ja sõbralik klienditeenindus asja võti. Vaata üle kontakteerumisvõimalused ning kontrolli ka korduma kippuvate küsimuste sektsiooni olemasolu.

Mobiilsus ja kasutajasõbralikkus – kõige tipuks on mõistlik vaadata ka seda, et kasiino portaal oleks olemuselt kasutajasõbraliku disainiga. Kellelegi ei meeldi ju seigelda lehel ringi tundide kaupa, otsides taga vajalikku infot. Kui sa oled ka suur mobiilseadmete sõber, on mõistlik kontrollida, kas kasiino töötab hästi nutiseadmel või kas kasiino pakub eraldi mobiilirakendusi.

Milliseid kasiinomänge mängida

Ilma kasiinomängudeta poleks ka kasiinot – nii lihtne see ongi. Mida mitmekesisem mänguvalik, seda parem, kuna seda rohkem on sul valikuid. Samal ajal on aga tähtis ka kvaliteetsete tarkvarapakkujate valik. Kõik Eesti kasiinod teevad koostööd erinevate kasiinomängude loojatega, kellest kuulsaimad on Net Entertainment ja Microgaming. Tunnustatud tarkvaraloojate mängudega ei pea kartma mängude eetilisust, kuna mängutootjad on karmi kontrolli all, mis tagab mängude eetilisuse.

Mis puudutab kasiinomängude valikut, siis enamus Eesti kasiinosid pakuvad sadu erinevaid mänge. Nende seas olulisimad on:

Slotid – slotid ehk online mänguautomaadid on igas online kasiinos kõige olulisemal kohal ning moodustavad suurima osa kasiinos. Alates progressiivsete jackpottidega slottidest kuni videoslottide ja puuviljaslottideni, kõik Eesti kasiinod pakuvad meeletut valikut.

Kaardimängud – kui pokker, blackjack või muud klassikalised kaardimängud panevad su südame kiiremini põksuma, siis võid avastada pea kõigist kasiinodest rohkelt kaardimänge ning mitmeid nende versioone.

Lauamängud – kui rulett on hoopis sinu lemmikmäng, võid leida enamikest kasiinodest mitmeid ruletiversioone, nende hulgas nii armastatud Euroopa kui ka Ameerika rulett.

Bingo – mis oleks veel selgem õnnemäng kui seda on bingo? Paljud kasiinod pakuvad bingo, keno ja muid lotomänge mitmete erinevate versioonidega.

Spordiennustused – spordipanustamine on aastate jooksul muutunud samuti väga populaarseks, mida tõestab puhas spordipanuste korraldajate rohkus. Kui hoida spordil pidevalt silma peal, võib see mängukategooria olla sinu jaoks parim.

Live-kasiino – kõigele lisaks pakuvad mitmed kasiinod võimalust nautida lemmikuid kaardi- ja lauamänge live-versioonis, kus saad arvuti vastu mängimise asemel hoopis mängida ehtsa krupjeega.

Mitmed Eesti online kasiinod pakuvad kõiki neid võimalusi, seega võid kas või iga päev mängida midagi uut!

Kui turvaline on internetikasiino

Kui asi puudutab raha, on selge, et turvalisus tekitab mõningaid küsimusi. Keegi meist ei soovi ju raha tuulde loopida või sattuda petturite otsa, kuid internetis tegutsedes on oht selle juhtumiseks enamgi kui suur.

Internetikasiinos mängimine on aga täiesti turvaline, seda siis, kui mängid Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud kasiinos. Vastavalt Eesti hasartmänguseadusele peavad olema kõik meie riigis tegutsevad kasiinod ametliku tegevusloaga, mis tagab, et ainult tõsised ja usaldusväärsed tegijad saavad mänge korraldada.

Tagamaks, et leiad turvalise kasiino, vali mõni meie portaalis nimetatud online kasiino ning kontrolli ka tegevusloa olemasolu – litsentsi number on tavaliselt kasiinoportaalis esitatud jalutsis oleva info keskel ning samuti on see leitav majandusregistri kaudu.

Sellele lisaks tasub pilk peale visata sellele, kas kasiino veebileht on kaitstud SSL-protokolliga. See lisab andmetele juurde lisanduva krüptsiooni, mis tagab, et andmed ei satu häkkerite küüsi. Protokolli olemasolule viitab aadressiribal olev väike roheline lukuikoon ning https:// algusega aadress.

Asjad, mida meeles pidada kasiinoboonuse valimisel

Kui oled uus kasiinosõber ning avad konto kasiinoportaalis, on sul võimalik nautida ka uutele mängijatele mõeldud kasiinoboonuseid, mille hulgas võivad olla tasuta keerutused ja sissemakseboonused. Sarnaseid pakkumisi ning regulaarseid boonuseid pakuvad enamus Eesti kasiinosid.

Kasiinoboonuste nautimiseks tuleb silmas pidada teatud piiranguid ja tingimusi, mis on kehtestatud kõikides kasiinodes iga boonuse puhul. Sellised piirangud on mõeldud selleks, et vältida petturite meelitamist, kuna kasiinoboonused on sisuliselt siiski tasuta boonused – sulle antakse lisaks mänguraha, tasuta panuseid või spinne ning seda üsna sõbralikel tingimustel.

Veendumaks, et saad soovitud boonuse ning saad seda nautida täiel määral, kontrolli enne boonuse kasutamist ka selle tingimusi. Boonused võivad olla seotud näiteks läbimängimisnõudega või ajapiiranguga, seega võib juhtuda, et pead näiteks mängima boonuse summa ja sellega saadud võidud läbi teatud kordi ja seda ka teatud aja jooksul. Loe enne boonuse kasutamist tingimused läbi – kui järgid tingimusi, ei satu sa ühegi ebameeldiva üllatuse otsa.

Kuidas teha kasiinos sisse- ja väljamakseid

Selleks, et saada osa parimatest kasiinomängudest ning online kasiino kõigist võludest, nende hulgas kasiinoboonused, on vaja teha ka sissemakse. Enamus boonuseid on sissemakseboonused, mis tähendab, et boonuseid saab kasutada siis, kui teed teatud suuruses sissemakse. Mänge saab tihti mängida ka demoversioonis ja katsetada niiviisi ühe või teise mängu olemust, kuid reaalsetest võitudest saab osa üksnes pärast sissemakse tegemist.

Enamikes Eesti kasiinodes saab teha sissemakseid järgnevate meetoditega:

Pangalingid – enamjaolt on saadaval kõik suuremad pangad, nagu Swedbank SEB ja LHV. Vahel kasutatakse individuaalsete pangalinkide asemel Trustly teenust, mis ühendab kasiinolehe internetipangaga.

Krediitkaardid – makseid saab teha nii VISA kui MasterCard deebet-krediitkaartidega.

E-rahakotid – peaaegu kõik Eesti kasiinod kasutavad Netellerit ja Skrilli, kuid valikus võivad olla ka muud e-rahakotid.

Suurem osa kasiinodest lubavad teha ka üksnes 5-10 euro suuruseid sissemakseid ning enamike boonuste kasutamiseks piisab vaid paarikümneeurosest sissemaksest. Tänu tehnoloogilistele lahendustele saabuvad sissemaksed kasiinokontole koheselt, seega pole vaja isegi oodata mängimise alustamist.

Sama paindlikud on ka väljamaksed. Ainus, mida tuleb meeles hoida, on see, et väljamakseid saab teha üksnes selle maksemeetodi kaudu, mida kasutasid sissemakse tegemiseks. Kõige kiiremad väljamaksed saavad tehtud e-rahakoti kaudu – nii saabub välja makstav summa vaid paari tunni jooksul. Tavaliselt läheb aga aega paar päeva, seega varu kannatust.

Millised Eesti online kasiinod valida

Nagu näed, siis kasiino valimine võib olla üsna keeruline, eriti, kuna valik on niivõrd suur. Kuidas siis valida lõpuks kõige parem, eriti, kuna paljud kasiinod on niivõrd sarnased?

Lisaks ülalmainitud punktidele, mida tasuks jälgida sobiva kasiino valimisel, on kasulik võrrelda kasiinosid juhul, kui leiad kaks sobivat mängukohta, mis on väga sarnased. Kasiinos portaali avamine ei maksa absoluutselt mitte midagi ning võtab aega vaid mõne hetke, seda põhimõtteliselt kõikidel lehtedel. See tähendab, et võid avada endale konto ning näha, milline on kogu süsteem, samuti saad katsetada demoversiooni abil erinevaid mänge ning näha, milline kasiino pakub parimaid variante.

Nagu öeldakse, siis oma silm on kuningas ning täpselt sama kehtib kasiinode puhul. Selleks, et leida parim Eesti online kasiino oma soovide ja maitse jaoks, tasub lihtsalt võrrelda kasiinosid – nii saad vaid paari hetkega teada, milline on parim valik.

Kas kasiinos saab mängida ka telefoni kaudu?

Pea pooled kõigist internetiseanssidest tehakse juba nutiseadmete kaudu. Seda trendi teades on ka enamus Eesti mängukohti mobiilsed. Mitmed Eesti mobiilsed kasiinod pakuvad mobiilirakendusi, mille kaudu mängida pokkerit või teha spordipanuseid, kuid slotikaid saab mängida üksnes oma veebibrauseri kaudu. Kõik suuremad kasiinod on muutnud oma lehed mobiilseadmetele sobivateks ning tihti näeb kasiinoportaal telefoni kaudu brausides isegi parem välja!

Nagu mainitud, siis kõik, mida pead tegema mobiilsete kasiinomängude mängimiseks, on tippima nutitelefoni veebibrauserisse kasiino kodulehe ja sajad kasiinomängud ongi sulle avatud. Ükskõik, kus sa parasjagu oled, kui sul on internetiühendus, on sul võimalik nautida Eesti kasiinode võlusid.

Online hasartmängude KKK

Kuna hasartmängude mängimine on võrdlemisi uus tegevus, on selge, et mõned asjad võivad tekitada küsimusi ja kahtluseid. Kui sinulgi on tekkinud mõningaid küsimusi, olgu see kasiinode tingimuste või seadusandluse osas, heida pilk peale allpool olevatele korduma kippuvatele küsimustele ja vastustele, milles selgitame pakilised murekohad lahti

Kasiinod on aja jooksul tekitanud palju kõmu. Teadupärast pole kasiinomaailmal parim maine. Tegelikult on Eesti väga kasiinosõbralik riik, kuna online kasiinomängud on Eestis seadusega lubatud. Esimene internetikasiino avati üle 10 aasta tagasi. Eksisteerib riiklik hasartmänguseadus, millega on paika pandud kõik olulised reeglid. Vastavalt seadusele peavad Eestis tegutsevad hasartmängukorraldajad omama Maksu- ja Tolliameti väljastatud tegevusluba, kõik muud hasartmängukorraldajad tegutsevad ebaseaduslikud. Hasartmängude mängimine on aga seadusliku mängukorraldaja juures täiesti lubatud.
Enamikke kasiinomänge saab mängida alates 21. eluaastast – nende mängude hulka kuuluvad näiteks slotid, pokker, blackjack ja muud traditsioonilised kasiinomängud. Alates 18. eluaastast on aga võimalik teha spordiennustusi, seega on võimalik avada konto selle vanuse juures siis, kui on soov panustada spordile. Pea meeles, et kõik Eesti kasiinod küsivad isikut tõendava dokumendi koopiat osana oma isikutuvastuse protsessist, seega ei ole mitte mingit võimalust valetada oma vanuse kohta.
Online hasartmängudega on äärmiselt lihtne alustada. Kõigepealt peaksid mõtlema, mida üldse soovid mängida. Kas eelistad pokkerit, spordiennustusi või klassikalisi kasiinomänge? Järgmise sammuna tuleks otsida endale sobiv kasiinoportaal
Konkreetne valik sõltub eelkõige sinu personaalsest maitsest, kuid igal juhul kehtib alati üks põhimõte: mängi ainult tegevusloaga kasiinos. Kõik meie portaalis arvustatud kasiinod on ametliku tegevusloaga, seega võid julgelt valida ükskõik millise nendest. Portaali valimisel võid silmas pidada ka seda, millises kasiinos on parimad boonused, tõhusaim klienditeenindus ning sõbraliku välimusega veebileht – kõik need faktorid võivad pikas perspektiivis osutuda olulisteks.
nterneti vahendusel saab mängida mitmeid erinevaid mänge. Populaarseimad hasartmängud on slotid, lauamängud, pokker, spordiennustused ja bingo. Eesti kasiinodest leiab kõike, mitmed kasiinod pakuvad täisvalikut. Ükski mäng pole teistest parem. On inimesi, kes naudivad slotikaid, ent teised jällegi ei talu mänguautomaate. Kui sa pole eelistustes kindel, võid proovida neid kõiki. Enamikes internetikasiinodes saab proovida kõiki mänge demoversioonis, seega ei pea eelistute selgitamiseks isegi raha kulutama.
Kuigi demoversioonis on võimalik mängida, ei saa õiget maitset suhu enne, kui pole sissemakse tehtud ning mängitud pärisraha eest. Sissemaksete tegemine on Eesti kasiinodes väga lihtne. Lihtsalt kasuta mõnda järgnevatet makseviisidest: • pangalingid (enamasti saadaval Swedbank, SEB, LHV ja Coop pangalingid); • krediitkaardid (sobib ka deebet-krediitkaart); • tavaline pangaülekanne; • e-rahakotid nagu Neteller ja Skrill.
Kasiinos mängimiseks pole vaja palju raha. Enamikes kasiinodes on siiski paika pandud minimaalne sissemakse limiit. Tavaliselt on minimaalne sissemakse suurus 5 või 10 eurot, mis tähendab, et kasiinos võibki just sellise summaga mängida. Pea aga meeles, et ükskõik, milline on sinu sissemakse suurus, ära panusta kunagi sellist raha, mida sa ei saa kaotada – kasiinos mängimine ei tohi ohustada sinu tavapärast eelarvet ja rahalist olukorda.
Kasiinos on absoluutselt võimalik raha võita. Tuhanded inimesed võidavad iga päev erinevate mängudega. Kuigi hiigelsuure elumuutva jackpoti võitmise võimalus on üliväike, on võimalik mängida n-ö kindlamaid mänge, mis ei sõltu niivõrd õnnest. Näiteks on võimalik spordipanustega raha võita, kui oled spordimaailmaga sinasõber. On aga ka mänge nagu slotid või rulett, mis on täiesti õnnepõhised; võitmine sõltub juhusest. Mõlemal juhul on raha võitmine aga täiesti võimalik.
Raha võitmisel saad summa endale kanda. Logi oma kasiinokontole ja algata väljamakse soov. Tavaliselt on selleks väike nupuke. Väljamakset saab teha üksnes sissemakse meetodile. Näiteks, kui sissemakse tehti Skrilli kaudu, tuleb väljamakse samale Skrilli kontole. Väljamaksete minimaalne piir on enamasti 10-20 eurot. Väljamaksed võtavad kauem aega, kuna makse läbib mitu turvaprotsessi. E-rahakottide kaudu saab enamasti raha kõige kiiremini kätte. Pangaülekanded võivad võtta isegi 5-7 päeva.
Tänu sellele, et Eestis on hasartmänguseadus ning hasartmängude korraldajad tegutsevad tegevusloa alusel, ei pea ükski mängija maksma oma võitudelt tulumaksu. Nimelt, makse maksavad mängukorraldajad, seega on sisuliselt maksusummad juba tasutud. Mängija ei pea muretsema – võidud ei ole maksustatud. Kui sul on aga siiski kahtluseid, on alati mõistlik ühendust võtta Maksu- ja Tolliametiga, kust saad täpsemalt teada, kas sinu olukorras rakenduvad võitudele maksud või mitte.
Online hasartmängud on turvalised kuni mängid tegevusloaga portaalis. Tegemist on ehtsate ettevõtetega, kes soovivad pakkuda õiguspärast teenust. Taolised litsentseeritud kasiinod tegutsevad erinevate turvasertifikaatide ja muude tehnoloogiliste lahenduste baasil, mis tagavad, et mängud on õiglased ja eetilised. Tänu leiutistele nagu juhuslike numbrite generaator ei ole ka võimalik, et mängud on kuidagi kallutatud. Vali ainult ametliku tegevusloaga kasiino, et tagada turvaliselt hoitud raha, andmed ja mängukogemuse!