GrandX kasiino arvustus

  • ainulaadse tootja poolt loodud mängud, eriliselt klassikaline lähenemine mängukogemusele ja pidev sisulisele kvaliteedile rõhumine
  • Kõiki uusi tulijaid ootab ees mõnusalt kopsakas deposiidiboonus!
Makseviisid
  • Kvaliteet, mitte kvantiteet” põhimõtte järgimine

Sissejuhatus

GrandX veebikasiino on seotud Eesti kasiinoketiga Grand Prix, mis on kodumaisel mängumaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. Üks portaali plussidest on see, et selle taga on tõelised praktikud. Palju elemente on võetud füüsilise asukohaga kasiinodest üle ja disainerid on proovinud neid tuttavlikke mängukogemuse osasid veebiavarustesse üle tuua. Tegu on teistest erineva kasiinoga, näiteks leidub mängude repertuaaris eripärase Amaticu tarkvaraga mänge, kuid mitte Net Entertainmenti ja Microgamingut. Siit netikasiinost leiab mänge, mida pole mitte ühelgi teisel Eestis saadaval oleval online kasiinol.

GrandX tegijate poolt loodud veebileht on kergesti kasutatav ja arusaadav ka värsketele tulijatele. Uued registreerunud võivad rõõmustada mõnusa tervitusboonuse üle, mis ei tohiks ühtki kasiinosõpra nukra meelega jätta. Lisaks eelnevale on GrandX online kasiinos kena sisse- ja väljamaksete tegemise võimaluste repertuaar. Kindlasti proovivad paljud seda kasiinot esimest korda just sellepärast, et tegu on ülejäänud konkurentidega võrreldes üsna unikaalse paigaga nii mänguvaliku kui brändi kuvandi poolest.

Tervitusboonus

Netikasiinod jagavad tervitusboonusi, et teha uutele kasutajatele meelehead ning muuta esialgse tutvumiskogemuse sujuvamaks. Tervituspakettide hulka kuuluvaid boonuseid kasutades saad sissemakse tegeliku väärtusega võrreldes tunduvalt rohkem erinevaid mänge proovida ja nendes püsivalt panustada. Tervitusboonus on GrandX online kasiinos üsna kena: esimese sissemakse korral saab 100% boonuse kuni 250 euro ulatuses. Näiteks makstes 220 eurot sissemaksena, saad samas suurusjärgus rahasumma sinna otsa. Siiski, sarnaselt paljudele teistele kasiinodele, on vaja teha endale selgeks boonuse kasutamise tingimused. Esiteks peab boonuse teenimiseks olema sissemakse vähemalt 10 eurot. Kui teed sellest summast väiksema sissemakse, siis kahjuks seda boonust sulle ei anta. Läbimängimise nõue on 40-kordne, mis pole sugugi nii madal. Nii mõneski teises online kasiinos on läbimängimisnõue veidi madalam, näiteks 30-kordne. Sellegipoolest on tegu kasuliku pakkumisega, kuna boonus on suurepärane tervituspaketi osa.

Küll aga on oluline, et jääksid läbimängimise rakendamiseks 30 päevase perioodi sisse. Kui ületad 30 päeva, siis võid arvestada, et boonust pole võimalik täieõiguslikult kasutada. Samuti pole võimalik mängus nimega Roulette Royal seda boonust kasutada. Kõikides ülejäänud mängudes on aga tervitusboonusega panustamine saadaval. Hetkeseisuga pole GrandX kasiinol rohkem motivatsioonipakette rohelistele kasutajatele välja pakkuda. Siiski pole välistatud võimalus, et tulevikus hakkab see online kasiino näiteks tasuta keerutusi või muid hüvesid värsketele liitujatele heldelt jagama.

Promotsioonid (kestvad ja ajutised)

GrandX online kasiino korraldab mitmeid jooksvaid promotsioone, mille käigus on võimalik kõikidel püsikasutajatel teenida täiendavaid võimalusi tasuta mängimiseks. Kui juba tervitusboonus on panustatud ja läbi mängitud ning hing ihkab uusi boonuseid, siis võid kindel olla, et vähemalt selles netikasiinos ei pea sa nendest ilma jääma. Näiteks on GrandX keskkonnas jagatud esmaspäevaseid ja reedeseid deposiidiboonuseid. Kui kasutaja on teinud nädala esimesel päeval kontole sissemakse, siis järgneb sellele 80% suurune boonus kuni 200 euroni. Pärast nädala selgroo murdmist on tegu samuti 200 euro ulatuses jagatud boonusega, ent vahe on esmaspäevaga võrreldes selles, et boonuse protsent on 80 asemel hoopis 60. Igasuguste jooksvate promokampaaniate käigus on GrandX kasiinos enamasti samasugused läbimängimisnõuded nagu tervitusboonuste puhul. Teisisõnu tähendab see nõuet, et kõik boonused tuleb enne hea õnne korral teenitud rahasumma välja võtmist vähemalt 40-kordselt läbi mängida. Kuivõrd tegu on progressiivse kasiinoga, mis peab sarnaselt teistele oma koha kätte võitlema, siis võib tulevikus julgelt uusi sarnaseid kampaaniaid oodata.

Viimased pakkumised

Järgnevalt näed jooksvat ülevaadet kõikidest käimasolevatest promotsioonidest, mille oleme siia lehele kokku kogunud. Võid kindel olla, et see ülevaade on põhjalik ning regulaarselt uuendatud, et info ei aeguks.

Mängude valikud

Üldiselt on pea kõikides Eesti netikasiinodes üsna sarnased mängutootjad, mis ühest küljest pakub kindlustunnet kvaliteedi ja ootuste osas, ent teisest küljest võib muuta mõnikord erinevate online kasiinode väisamise üsna ühekülgeks. Siinkohal tulebki appi GrandX, kuna kõik sealsed mängud on toodetud Amaticu nime kandva kompanii poolt. Kui teistes Eestis tuntud netikasiinodes on valdavalt kasutusel Net Entertainmenti ja muude populaarsete tarkvaratootjate üllitised, siis selle poolest erineb GrandX kasiino teistest üsna tugevalt. Enamjaolt väljendab GrandX-i koondatud mängude repertuaar kõige traditsioonilisemat kasiinokogemust. Väga suurt rõhku on pandud slotikatele, mille hulgast leiab näiteks igihaljad puuviljaslotid. Lauamängude seas on valik üsna väike, kuna esindatud on ainult Blackjack ja rulett. Samuti leiab online kasiino poolt pakutavate mängude hulgast videopokkeri ja keno loto. Kui lugeda kõik kasiinos pakutavad mängud kokku, siis on neid üle 60. Loomulikult on seda tükkmaad vähem võrreldes nii mõnegi konkurendiga, ent siinkohal on oluline meeles pidada: GrandX kasiinos on tehtud teadlik valik panustada kvantiteedi asemel kvaliteeti. Kõik pakutavad mängud on kvaliteetsed, pakkudes hasartset meelelahutust pikaks ajaks. Live-kasiino funktsioonid GrandX portaalis puuduvad, kuid selle asemel on ruleti mängimise korral võimalik vaadata GrandPrix mõne füüsilise asukohaga kasiino mängulauda ja proovida kätte reaalse diileri vastu.

Kuidas ma registreeruda saan?

Registreerumine on oluline osa iga uue liituja sisenemisprotsessist mängukeskkonda. GrandX keskkonnaga liitudes on oluline täita kõik vajalikud väljad, kuna jättes mõne olulise osa välja, katkestub registratsioon ja süsteem nõuab kõikide tähtsate infoväljade täitmist. Üldiselt toimib konto kinnitus hetkega, kuid sa pead e-maili peale saadud kirja kaudu oma konto aktiveerima. Aktiveerimata kontoga pole võimalik mängude nautimisest osa võtta ja samuti seab see tõkke sisse- ning väljamaksete tegemisele. Kindlasti peab meelde jätma, et GrandX online kasiino ei luba omada korraga mitut erinevat kontot. See reegel on tehtud selleks, et inimesed ei kuritarvitaks tervitusboonuste süsteemi. Kui kasiino haldajad avastavad, et konto omanik omab korraga mitut erinevat kasutajat, siis sellele järgneb blokeerimine.

Sisse- ja väljamaksed, limiidid ja tasud

Sisse- ja väljamaksete võimalused on online kasiino valimise puhul üks kriteeriume, mis huvitab paljusid mängijaid. Kui maksevõimalusi on vähe, siis mõjutab see paratamatult kasiino kasutusmugavust. Eriti kehtib see juhul, kui oled harjunud kasutama järgemööda ühte ja sama maksevõimalust, näiteks mõnda kindlat e-rahakotti. Suurepärase võimalusena on GrandX keskkonnas esindatud tervelt kolm kodumaist panka: Krediidipank, SEB ja Swedbank. Kõigi kolme panga jaoks on saadaval vajalikud pangalingid, mille kaudu saab edukalt turvalisi ülekandeid teostada. Rahvusvahelistest krediitkaartidest saab kasutada Mastercard, VISA ja VISA Electron embleeme kandvaid plastikkaarte või nende virtuaalseid versioone. E-rahakottide hulgast saab valida kahte erinevat brändi, milleks on ülemaailmselt tuntud Neteller ja Skrill. Lisaks kõigele eelnevale saab kasutada eelmakstud kaarti Paysafecard.

Kui teed GrandX keskkonnas makseid, siis võid arvestada tõsiasjaga, et kasiino ise ei kasseeri täiendavaid teenustasusid. Leidub netikasiinosid, mille puhul rakendavad omanikud sisse- ja väljamaksetele täiendavaid teenustasusid, kuid taoline lähenemine puudub GrandX-is täielikult. Samuti on võimalik teha väljamakseid alates viiest eurost, mis on nii mõnegi konkurendiga võrreldes tükkmaad madalam rahalävi. Kusjuures sissemaksete puhul on kõige väiksem rahaline piirang Paysafecardi kasutades, kuna vähim võimalik makse on ainult üks euro. Kiiruste osas võib arvestada kõige rohkem pangalinkide ja e-rahakottidega, mille puhul kinnitatakse kandeid mitu korda päevas. Kui sul on maksetega kiire, siis arvesta, et krediitkaartidega opereerimine võtab kõige rohkem aega.

Mobiilne kasutus ja äpid

Tänasel päeval on hästi toimiv mobiilne kasutuskogemus asendamatu osa iga kasiino konkurentsivõimelisuse valemis. Üha enam kasutajaid soovib mängida vabas õhus, ühistranspordis või ootesaalides. Kuigi osad online kasiinod panustanud eraldiseisvate äppide arendusse, siis GrandX pole siiani ühtki enda brändiga mobiilset aplikatsiooni loonud. Sellegipoolest ei tähenda see sugugi, et mobiilne kasutuskogemus sellevõrra kuidagi kehvem oleks. Äppide asemel on teine lähenemine muuta veebileht mugavalt avatavaks kõikides erinevatest mobiilsetest seadmetest. Kui veebileht on optimeerimata, siis avab nutitelefoni internetilehitseja kasiino tavasuuruses, mis tähendab heal juhul lõpmatut suuruse muutmist ja halval juhul täielikult võimatut mängude nautimist.

GrandX kasiino veebileht on korralikult mobiilsetele seadmetele optimeeritud, mis tähendab, et võid selle avada nii erinevate suurustega nutitelefonidest kui ka tahvelarvutitest. Igal juhul toimub automaatse suuruse kohandamine ja lõplik mängukogemus on tavalise arvuti kasutamisega võrdne. GrandX portaali mitme erineva resolutsiooniga katsetamise järgselt selgub, et nii mängud kui online kasiino muud rubriigid kohanduvad suurepäraselt iga võimaliku ekraanisuurusega. Küll aga näitab tulevik, kas otsustatakse investeerida bränditud mobiiliäppi. See võib kõne alla tulla, kui GrandX siseneks mõnda senisega võrreldes täiesti uude valdkonda, näiteks spordiennustuste sektorisse.

Kasutajatugi

  • E-post: support@grandx.com
  • Vestlusaken: Jah
  • Kasutajatugi: Jah
  • Telefoninumber: +3726556106
  • KKK: Jah
  • Telefonitoe saadavus: Kellaaegu pole täpsustatud

Kokkuvõte

GrandX online kasiino erineb teistest Eesti populaarsetest veebikasiinodest mitmel moel. Mängude valikus on pandud rõhk kvaliteedile, mitte kvantiteedile, mistõttu on esindatud ainult Amaticu toodang. Kasiinomängude valik peegeldab traditsioonilist hasardikoda, kus domineerivad klassikalised slotikad ja käputäis enim levinud lauamänge. Live-kasiino sektsioon puudub, ent see-eest on uutele tulijatele välja pandud võrdlemisi prisked tervitusboonused. Sisse- ja väljamaksete repertuaar on korralik, rahuldades ka nõudlikuma kasiinomängija huvisid. Kuivõrd GrandX on seotud füüsiliste asukohtadega kasiinoketiga, siis võib sealsetest elamustest oodata kõrget kvaliteeti ja palju mõnusat meelelahutust. Tänase seisuga katab GrandX olulise osa Eesti netikasiinode maastikust. Otsides klassikalist kasiinorõõmu parajate boonustega ei pea keegi sugugi kaugemale vaatama!