Coolbet Kasiino arvustus

 • Coolbet kasiino on eestimaise päritoluga internetikasiino, mis sai alguse üsna hiljuti – kasiinot haldab 2015
 • aastal registreeritud ettevõte StayCool OÜ. Portaal on tuntud oma mitmekesisuse poolest, pakkudes ühte parimat mänguvalikut Eestis
Makseviisid
 • Mängutootjaid võiks olla rohkem

Sissejuhatus

Coolbet on vaid mõne aastaga muutunud äärmiselt populaarseks, olles leidnud üle saja tuhande mängija. Kasiino on isegi rahvusvaheliselt tunnustust kogunud, pälvides mitmeid mainekaid nominatsioone.

Hea mänguvalik, mille hulgas on esindatud sajad slotid, lauamängud, live-kasiino, sport ja palju muud, pole ainus põhjus, miks paljud eestlased on valinud Coolbet kasiino oma eelistatud mängukohaks. Ahvatlevad boonused, head panustamisvõimalused ja sõbralik teenindus kuuluvad samuti oluliste eeliste hulka.

Coolbet torkab silma oma hea suhtumise poolest, rõhutades igal sammul seda, kuivõrd oluline on mängida vastutustundlikult ning nautida hasartmänge meelelahutuse põhimõttel. Kes otsib kasiinot, kus oleks piisavalt mänge kas või terveks aastaks ning boonuseid leidub samuti igale maitsele, alustades tervitusboonustest ja lõpetades hooajaliste pakkumistega, võib avastada Coolbeti näol sobiva koha.

Kuidas registreeruda?

Coolbetis registreerumine on imelihtne ning võtab aega vaid paar minutit. Esimese sammuna tuleb vajutada lehe ülaosas olevale rohelisele nupule „Ava konto“, mis avab lühikese registreerumisankeedi. Ankeedi täitmisel tuleb pöörata tähelepanu järgnevatele valikutele:

 • Valida saab oma asukohariiki – valikus on mitmed riigid lisaks Eestile, juhul, kui asud mujal;
 • Valida saab sobiva valuuta – vaikimisi on selleks sätestatud euro, kuid valikus on ka Norra ja Rootsi kroonid ning Ameerika dollarid;
 • Sisestada tuleb oma e-posti aadress ja valida parool;
 • Sisestada tuleb ka oma mobiiltelefoni number, mille suunakood on vaikimisi +372, kuid valida saab ka mitme teise suunakoodi vahel, seega pole hullu, kui pole kohalikku numbrit.

Õige telefoninumbri sisestamine on üks kõige olulisemaid punkte, kuna Coolbet saadab pärast ankeedi täitmist sinu numbrile sõnumi kinnituskoodiga. See kinnituskood tuleb portaali sisestada selleks, et konto aktiveeritaks ning saaksid mängima hakata.

Alternatiivina on võimalik liituda ka Facebooki või Google’i konto abil – need valikud asuvad registreerumisankeedi all. Pärast registreerumist tuleb läbida ka isikusamasuse tuvastamine ning seejärel ongi konto täiesti mänguvalmis.

Boonus: 500% Kuni 150€
Mängi kohe

Tervitusboonus

Coolbet pakub igale uuele mängijale võimaluse valida ühe kahest tervitusboonusest:

 • sinu sissemakset duubeldatakse 150 euroni, lisaks antakse ka 50 tasuta spinni mängule Super Flip;
 • või saad mängimiseks 60 eurot, kui teed 10-eurose sissemakse.

Tervitusboonus on veelgi magusam, kuna tasuta keerutustel pole läbimängimisnõuet. Valida saab aga vaid ühe kahest ning boonusrahale kehtib läbimängimisnõue mõlema boonuse puhul. Pakkumine on saadaval kõigile Eesti mängijatele, kes pole veel varasemalt Coolbet kasiinos kasutanud tervitusboonust üldse.

Mobiilne panustamine

Coolbet kasiino üks eeliseid on äärmiselt paindlik mobiilne kohalduvus. Kasiino kõiki võimalusi saab nautida iga mobiilse seadme vahendusel, olgu kasutusel nutitelefon või tahvelarvuti.

Kasiinosektsioon on mugavalt kättesaadav veebibrauseri vahendusel: mängude ja boonuste kasutamiseks tuleb üksnes avada Coolbeti koduleht oma nutiseadmes just nagu arvutibrauseriski ning logida sisse. Kogu portaali välimus ja funktsionaalsus on sisuliselt täpselt sama, kohati isegi veelgi mugavam tänu hästi sätitud menüünuppudele ja valikutele. Brauseripõhine kasiinoportaal tähendab ka seda, et pole vajadust laadida alla eraldi mobiilirakendust.

Neile, kes soovivad aga panustada veelgi mitmekülgsemalt, on Coolbet loonud eraldi spetsiaalse mobiilirakenduse, mis on saadaval nii Android kui iOS seadmetele. Rakendus on niivõrd lihtsalt ülesehitatud, et panuste tegemiseks tuleb teha otseses mõttes paar sõrmeliigutust. Mobiilirakenduse vahendusel saab hõlpsalt jälgida kasiinos toimuvat, kasutada saab Cash Out funktsiooni, näha saab päeva valitud mänge ning kogu live-panustamise funktsionaalsus on kasutajasõbralikum, eriti, kuna info on paremini kättesaadav.

Rakenduse olemasolu on äärmiselt unikaalne, kuna enamus kasiinosid on ligipääsetavad üksnes veebibrauseri kaudu. Kui soovid aga oma lemmikuid kasiinomänge nautida veelgi mugavamalt, olenemata sellest, kus sa parasjagu viibid, on Coolbet kasiino mobiilirakendus hea valik, tuues kõik mängud sulle lähedale igal ajal.

Pakkumised

Lisaks ülalmainitud kasiino tervitusboonusele pakub Coolbet kasiino mitmeid lisakampaaniaid, mis muudavad mängimise lõbusamaks. Sarnaselt paljudele kasiinodele loob Coolbet pidevalt uusi kampaaniaid sõltuvalt hooajast – võib kindel olla, et pea iga nädal või iga kuu lisandub valikusse uusi kampaaniaid, mille raames võib võita tasuta spinne, boonusraha või hoopis midagi muud.

Üks püsikampaania võib aga panna uute mängijate silmad särama. Nimelt on võimalik absoluutselt igal uuel mängijal saada endale 10 tasuta Starburst spinni ilma sissemakse tegemiseta. 10 keerutust antakse igale uuele registreerujale ja nendele ei kehti läbimängimisnõuded, seega kui avad konto, on sulle koheselt saadaval keerutused, mille võidud kuuluvad samuti täies ulatuses sulle.

Coolbetil on ka lojaalsusprogramm pokkerimängijatele. Portaalis pokkerit mängides on võimalik iga nädal võita 30% Cashbacki. Ainus, mida boonuse kasutamiseks tuleb teha, on mängida pokkerit. Vastavalt mängitud summale ongi võimalik saada osa rahast tagasi.

Sarnaseid kampaaniaid ja pakkumisi saab nautida igas mängukategoorias, seega tasub Coolbeti pakkumistel silma peal hoida.

Sisse- ja väljamakseviisid, limiidid ja tasud

Kiired ja tõhusad sisse- ja väljamaksed defineerivad suuresti kasiino kvaliteeti. Coolbet kasiinos ei ole küll kõige suurem makseviiside hulk, kuid esindatud on kõik peamised võimalused. Nii sisse- kui väljamakseid saab teha järgnevate makseviiside abil:

 • Swedbank, SEB ja LHV pangalingid (sissemaksete jaoks);
 • Krediitkaardimaksed;
 • Trustly pangaülekanne;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid.

Sissemaksete minimaalne lubatud summa on 10 eurot, väljamakseid saab teha alates 20 eurost – seda kõikide makseviiside korral.

Mis puudutab maksete kiirust, siis sissemaksed on absoluutselt kohesed, hoolimata sellest, millist makseviisi kasutada. Väljamakse kiirus sõltub valitud makseviisist, kuid e-rahakottide puhul saabub raha peaaegu kohe. Pangaülekanded võivad aega võtta kuni 3 päeva.

Veel ühe positiivse uudisena ei võta Coolbet ei sisse- ega väljamaksetelt mingeid lisatasusid. Ainsad lisatasud võivad olla seotud sinu makseviisi pakkujaga, seega tasub endale selgeks teha, millised on makseviisi pakkuja tingimused, kuid Coolbet omalt poolt midagi maksete tegemise eest ei küsi.

Klienditeenindus

Coolbeti üks eeliseid on väga kiire ja tõhus klienditeenindus. Üllataval kombel on kasiino klienditeeninduse ooteaeg vaid paarkümmend sekundit ning isegi KKK-sektsioonid on väga sisukad, andes vastuseid kõikidele põhilistele küsimustele ilma, et peaksid üldse kirjutama Coolbeti klienditeeninduse tiimile.

Kui on siiski vaja lahendada mõni keerulisem küsimus, võivad abiks olla järgnevad andmed:

 • E-posti aadress: klienditugi@coolbet.com
 • Vestlusaken: olemas
 • Kasutajatugi: olemas, eesti- ja inglisekeelne
 • Telefoninumber: 675 1562
 • KKK: olemas ning väga põhjalik
 • Telefonitugi: kättesaadav E-N kell 9-22 ja R-P kell 9-20

Kokkuvõte

Coolbet kasiino on küll väga uus mängukoht, mis lisandus Eesti litsentseeritud mängukorraldajate nimistusse vaid mõne aasta eest, kuid on tänu oma mitmetele eelistele juba leidnud rohkelt fänne. Kasiino pakub väga mitmekesiseid võimalusi, sisaldades seejuures nii pokkeri, bingo, spordi kui kasiinomängude kategooriat ning igale mänguhuvilisele jagatakse ka heldeid boonuseid. Kõigele lisaks on Coolbet silma jäänud hea klienditeeninduse poolest, mis on tuntud oma kiiruse tõttu.

Kes soovib lähemalt uudistada Coolbeti omadusi, võib avada endale kasiinokonto. Sel juhul tasub kindlasti kasutada ka tervitusboonust, mis võib mängukogemust veelgi tõhustada, kuid enne mängimise alustamist tuleks kindlasti tutvuda kasiino tingimustega. Mängi Coolbetis juba täna!