Chanz kasiino arvustus

  • Chanz on sotsiaalne kasiino, kus on lisaks mängimisele võimalik teiste kasutajatega suhelda ja nendega virtuaalselt koos aega veeta.
  • Värsketele tulijatele tervitusboonus! Ühildub nutiseadmetega ilma äppide abita ehk mänge saab nautida kõikjal.
Makseviisid
  • Põhilised Eesti pangad sisse- ja väljamakseteks esindatud
  • E-rahakottide ja klassikaliste bingo/lotomängude vähesus

Sissejuhatus

Kas online kasiino külastamine on kunagi sinu jaoks seltskondliku ajaveetmisega seostunud? Paljude jaoks on netikasiinodes mängimine pigem iseseisev tegevus, kuid Chanz kasiino keskendub just sotsiaalse kontseptsiooni loomisele. Teisisõnu saad sõpru duellile kutsuda, gruppe moodustada ja teineteisele veebikeskkonnas kirju saata. Turvaline, sertifitseeritud ja mugavalt kasutatav Chanz kasiino pakub uutele tulijatele kena motivatsioonipaketi. Mängude hulgas on variatiivsus tasemel: slotikad, live-kasiinomängud ja isegi spordiennustused. Ruleti ja Blackjacki austajad ei pea pettuma!

Chanz on Eestis arvele võetud firma, mistõttu ei pea turvalisuse pärast ükski kasutaja kartma. Kõik kaughasartmängude sertifikaadid on omandatud Maksu- ja Tolliametiga koostööd tehes. Pealegi on kõik saadud tulud kodumaal täiesti tulumaksust vabastatud! Kui kellelgi peaks mingeid probleeme tekkima, siis võid olla kindel, et ettevõte on palganud endale tugimeeskonna, kes vajadusel jooksvaid sekeldusi lahendab. Muidugi huvitab kõiki sisse- ja väljamaksete tegemise võimalused. Hea uudis on see, et kõik Eesti juhtivad pangad on esindatud. E-rahakottide osas on valik piiratum.

Tervitusboonus

Sotsiaalne kasiino pakub kõikidele uutele tulijatele mõnusaid tervitusboonusi. Värskete liitujate pakett on jaotatud nelja osasse, mida siin järgnevalt lähemalt vaatame. Iga osa kasutamiseks tuleb kasutada vastavat boonuskoodi. Esimese sissemakse käigus antakse boonust 100% kuni 100 euro ulatuses. Samuti saad endale 50 tasuta keerutust Alohas. Teise sissemakse raames saad 50 tasuta spinni Esqueleto Explosivos. Kolmanda sissemakse preemiana teenivad rohelised kasutajad 50 spinni The Riftis. Neljanda ja viimase paketi osana saad sissemakse korral 150 tasuta keerutust menukas Starbursti mängus. Boonuskoodid jagunevad vastavalt CHANZ1, CHANZ2, CHANZ3 ja CHANZ4.

Arvestama peab teatud tingimustega. Esimese kolme sissemakse puhul peab boonuse teenimiseks olema iga sissemakse vähemalt 10 eurot. Neljanda sissemakse korral on miinimum 20 eurot. Boonuse rahasummat on vaja panustada vähemalt 35 korda ja seda kolmekümne päeva jooksul. 150%-200% boonuste korral on 40-kordne ning üle 200% puhul 45-kordne läbimängimise nõue. Esimeste tasuta spinnide puhul puudub läbimängimisnõue! Küll aga teise kuni neljanda sissemaksega saadud keerutused on vaja läbi mängida vähemalt 35 korda. Kui sa pole veel aktiivse boonuse läbimängimisnõuet täitnud, siis pead arvestama 5-eurose maksimaalse lubatud panusega ühe keerutuse kohta. Tingimustest tasub meelde jätta ka järgnev nõue: boonuse läbimängimise arvestuse alla lähevad ainult slotimängudes tehtud panused. Samuti tuleb tasuta keerutuste rakendamiseks kõigepealt sissemakse rahasumma vähemalt üks kord läbi mängida.

Promotsioonid

Netikasiinod teevad ikka aeg-ajalt erinevaid promotsioone ja Chanz sotsiaalne kasiino pole siinkohal mingi erand. Mõnikord korraldatakse tasuta spinnide maaniaid, mille käigus antakse kindlalt kuupäeval sissemakse korral kuni 100 tasuta spinni. Tavaliselt sõltub seda tüüpi kampaania tulemus sissemakse suurusest, näiteks 20-49 eurose sissemakse puhul saab 25 tasuta keerutust, ent 50 eurost suurema summa korral juba 100 spinni. Samuti on kehtinud Chanz kasiinos sõprade kutsumise boonussüsteem, mida kasutades saab nii sõber kui sina mõlemad 25 eurot. Seejuures kehtib ikkagi boonuse juures läbimängimisnõue (35-kordne).

Vahel tullakse selles sotsiaalses kasiinos välja üsna originaalsete lahendustega. Näiteks saavad kõik kasutajad leida Chanzi lehelt peidetud märke, mille kogumisel on võimalik tõsta tõenäosust võita reis Londonisse. Sellist tüüpi kampaaniad kestavad tavaliselt alla kuu aja. Kõik piisava hulga märke kogunud Chanzi kasutajad saavad osaleda loosimisel. Selliste loosimiste korral tehakse tihti ka lisaloosid, mille käigus saab reisile lisaks võita näiteks paras hulk tasuta keerutusi. Üldiselt võib julgelt väita, et Chanz kasiino kedagi promotsioonide osas unarusse ei jäta.

Viimased pakkumised

Järgnevalt leiad informatsiooni promotsioonide kohta, mida Chanz regulaarselt korraldab. Konkreetsed promokampaaniad muutuvad ajas, mistõttu uuendame seda ülevaadet regulaarselt, et saaksid omada pidevat ülevaadet selles online kasiinos toimuva kohta.

Mängude valikud

Üle ilma tuntud tarkvaratootjate mängud on Chanzis täiesti saadaval: Net Entertainment, Microgaming ja Thunderkick on leidnud oma tee sotsiaalse kasiino mänguvalikusse. Erinevate slotikate variatiivsus on heal tasemel, mis ei tohiks külmaks jätta ühtki kogenud kasiinohunti. Oluline on märkida, et Chanzi lehelt leiab mänge, mida pole kuskil mujal: need on Chanzi tegijate poolt tellitud eksklusiivsed kasiinopelid, mille eesmärk on konkurentidest eristuda. Kui jätta slotimängud kõrvale, siis tavaliste mängude valik jääb pigem keskpäraseks. Rulett, videopokker ja Blackjack on küll Chanz sotsiaalses kasiinos esindatud, kuid nende variatiivsus on üsna madal.

Live-kasiino mängude austajad peavad arvestama, et Chanz kasiinos pole suur valik meelelahutust võrreldes nii mõnegi teise online kasiinoga. Kui põhjalikumalt analüüsida Chanzi mängumaastiku olemust, siis võime väita järgmist: kui osad online kasiinod keskenduvad võimalikult suurele mänguvalikule, siis Chanzi tegijad on pigem valiva iseloomuga. Näiteks slotikad on kategoriseeritud vastavalt teemale (Hollywoodi märulifilmid, Halloween jt). Kõige suurem rõhk on arenduses pandud ikkagi sotsiaalsusele, mistõttu pole suunatud suuri rahasid võimalikult paljude erinevate mängude omandamisele.

Kuidas ma registreeruda saan?

Online kasiinode kasutamiseks on ikka vaja registreerimise teel endale konto teha, seejuures pole Chanz sugugi erand. Kui läheb konto avamiseks, siis pead esitama registreerimise köigus täisnime ja sünnikuupäeva. Samuti võidakse konto tegemise käigus küsida isikukoodi, aadressi ja telefoninumbrit. Valeandmete esitamisel võib kasiino vabalt sinu konto kustutada ja ligipääsu blokeerida. Kindlasti ei tasu minna liiale ja luua korraga mitu kontot. Taolise tegevuse korral blokeerivad administraatorid sinu täiendava konto. Kui üleliigsel kontol on alles registreerimise käigus saadud boonused, siis otse loomulikult neid sinu põhikasutajale ehk esmasele registratsioonile üle ei kanta. Teiste rahaliste vahendite puhul rakendatakse ülekannet põhikontole.

Sisse- ja väljamaksed, limiidid ja tasud

Kõiki külastajaid huvitavad sisse- ja väljamaksete võimalused, kuna osade online kasiinode puhul pakutakse teistest tunduvalt rohkem rahaliste kannete tegemise funktsionaalsust. Eesti juhtivatest pankadest on kõik esindatud: Chanz võimaldab teha makseid Swedbanki, SEB ja LHV pangalinkide kaudu. See tõstab kasiino ette nii mõnestki konkurendist, kellel kodumaiste pangalinkide võimalus täiesti puudub. Rahvusvahelistest krediitkaartidest saab rakendada nii VISA kui Mastercardi. E-rahakottide kirjust nimistust on olemas ainult lilla logoga Skrill.

Kui kasutad eestimaiseid internetipanku, siis arvesta, et vähim sissemakse on 1 euro. VISA brändi kandva krediitkaardi ja Skrill finantsteenuste kasutamise korral peab olema minimaalne sissemakse tervelt 10 eurot. Viimase kahe puhul on oluline teada sedagi, et nii sisse- kui ka väljamaksete tegemise korral lisandub täiendav 2,5% suurune teenustasu. Üldiselt on Chanzis tehtavad maksed sujuvad ja need ei võta ülemäära kaua aega. Pangalinkide kaudu teostatavate maksete kiirus sõltub mitte ainult online kasiino poolsest liidesest, vaid kodumaiste pankade efektiivsusest. Mõnikord võib nädalavahetusel üle kantud raha jõuda mitme panga vahelise tehingu puhul jõuda kasutaja reaalse kontoni alles esmaspäevaks.

Mobiilne kasutus ja äpid

Chanz online kasiinol puudub eraldiseisev mobiiliäpp või muud rakendused, mis kataksid vähemalt osa kasiino poolt pakutavatest tegevustest. Vaatamata sellele ei saa öelda, et netikasiino mobiilne kasutuskogemus oleks sellevõrra ühelgi moel kehvem. Kui veebiportaal ei kavatse mobiilidele äppi luua, siis on vaja leht optimeerida kõikvõimalikele erinevatele ekraanisuurustele. Just sellega on Chanz suurepäraselt hakkama saanud. Avades portaali arvutiekraani asemel mõnest mobiilsest seadmest selgub koheselt, et kõik funktsioonid on tagatud erinevatel ekraanidel. Seejuures on eranditult kõik Chanzi portfoolios sisalduvad mängud vabalt mobiilselt avatavad.

Mobiilis saab online mänge nautida kõikidel vähegi populaarsematel operatsioonisüsteemidel. Kui sul on mobiil, mis jookseb iOS, Androidi või Windows Phone peal, siis võid olla kindel, et mitte mingeid probleeme ei tohiks vähemalt opsüsteemi tasandilt esineda. Chanzi portaal on optimeeritud lisaks nutitelefonidele ligipääsuks kõikide tahvelarvutite kaudu. Netikasiino väisamine toimub probleemivabalt nii ekstra-suurtel arvutiekraanidel kui ka pisikestel nutitahvlitel. Seepärast sobib Chanzi kasutamine neile, kes soovivad oma lemmikuid kasiinopelisid mängida ühistranspordis, aeganõudvates ootesaalides või mõnusalt vabas õhus võrkkiiges pikutades. Kuivõrd suure osa Chanzi eripärasest funktsionaalsusest moodustab sotsiaalne suhtlus ja mängimine, siis vajab ära märkimist, et seegi osa töötab mobiilse kasutaja jaoks laitmatult.

Kasutajatugi

  • E-post: support@chanz.com
  • Vestlusaken: Jah
  • Kasutajatugi: Jah
  • Telefoninumber: Ei
  • KKK: Jah
  • Telefonitoe saadavus: Ei

Kokkuvõte

Chanz online kasiino on just sulle mõeldud, kui oled igatsenud seltskondlikumat lähenemist mängimisele. Kutsu sõpru duellile, jaga nendega oma igapäevaseid hetki ja moodusta ühiseid sõprusgruppe – kõik see on Chanzis võimalik! Uuendusmeelsusele ei jää sugugi mänguvalik alla. Esindatud on tuntud tegijate poolt loodud slotikad ja muud klassikalisemad kasiinomängud. Sisse- ja väljamaksete tegemine ei valmista probleemi, kuna lehel on esindatud kõik juhtivad kodumaised pangad, põhilised krediitkaardid ja populaarne e-rahakott Skrill. Kena uutele registreerujatele mõeldud boonus on piisav põhjus paljudele kasiinohuntidele, et Chanziga liitumine ära teha. Pealegi võib sellest netikasiinost isegi uusi sõpru leida!