Online bingo juhend

Lehekülje navigeerimine

Bingo on üks vanimaid kasiinomänge, mille populaarsuses ei saa kahelda keegi. Tänu tehnoloogilistele edasiminekutele on võimalik bingot mängida igal ajal ja igas kohas, avades mõni online bingo mäng internetikasiino vahendusel.

Milles peitub bingo võlu? Üks põhjuseid on mängu olemus. Teisisõnu, tegemist on täiesti õnnepõhise mänguga: bingos loositakse välja erinevaid juhuslikke numbreid ning kui mängija bingopiletil kattub teatud hulk numbreid loositud numbritega, on tulemuseks bingovõit.

Online bingo peamine eelis peitub selle kättesaadavuses ja lihtsuses. Enam ei ole vaja mängijal ise bingopiletit jälgida ja ruute märkida, kuna arvutiprogramm teeb seda ise. Veelgi enam – bingo on saadaval ööpäevaringselt, kui mängida seda klassikalist kasiinomängu mõnes internetikasiinos.

Käesolevas juhendis tutvustame seda klassikalist mängu, räägime lähemalt, kuidas online bingo töötab ning millised on bingomängudele mõeldud boonused.

bingo

Kuidas mängida bingot

Bingo on üks lihtsamaid kasiinomänge, mille jaoks ei ole vaja erilisi oskuseid ega teadmiseid – see on õnnemäng, kus oskused ei saa paraku mõjutada võitude suurust.

Selleks, et bingo mängimisega algust teha, pead kõigepealt valima online casino ehk hasartmängude korraldaja, kelle valikus on bingotoad. Kõik bingotoad on pisut erinevad: loosimised toimuvad erineval ajal, auhinnafondid on erinevad ning teistsugused on ka bingopiletite hinnad.

Mängu alustamiseks tuleb astuda mõnda sellisesse bingotuppa ja osta endale bingopilet, just nagu klassikalise bingo puhul. Bingopileti hind võib sõltuda ka näiteks sellest, mitu mänguvälja sa soovid osta – mida rohkem mänguvälju, seda kõrgem on võiduvõimalus ning seega võib ka pilet olla kõrgema hinnaga.

Eesti online kasiinod  on teinud bingopiletite ostmise väga lihtsaks – pead tegema vaid paar hiireklõpsu. Seejärel tuleb oodata bingotoa avanemist. Enamus bingotubasid töötavad ööpäevaringselt, kuid teatud ajaintervallide tagant: näiteks loositakse bingopalle välja iga 5 minuti järel. See tähendab, et bingotoa avamisel pead ootama mõnikümmend sekundit enne, kui loosimine algab.

Kui mäng algab, hakatakse välja loosima bingopalle, millele on märgitud numbrid. Kui sinu ostetud bingopiletil on mõni number, mis klapib loositud palliga, märgitakse see sinu piletil ära. Võidu saad siis, kui saad kokku teatud kombinatsiooni: näiteks terve horisontaalne või diagonaalne rida on ära märgitud.

Pane tähele, et ka võidukombinatsioonid võivad erineda bingotubades, seega enne toaga liitumist tasub kindlasti üle vaadata konkreetse kasiino mängureeglid.

Online bingo boonused ja pakkumised

bingoKui sa pole kunagi varem bingoga kokku puutunud, võivad sulle huvi pakkuda kasiino boonused. Enamus internetikasiinosid, kelle mänguvalikus on ka online bingo, pakuvad erinevaid boonuseid nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele, sooviga tutvustada oma mänge rohkem või kutsuda uusi mängijaid kasiinoga liituma.

Kui slotikate kategoorias antakse uutele mängijatele tasuta spinnid, siis bingokategoorias jagatakse tasuta bingopileteid. Mõni kasiino on paika pannud kindla summa, mille väärtuses saad uue mängijana pileteid osta, mõni kasiino annab pileteid konkreetse bingotoa jaoks.

Näiteks võid kasiinos registreerudes saada 10 euro väärtuses bingopileteid – see tähendab, et saad selle summa ulatuses mitu erinevat bingopiletit, mis on mõeldud teatud tubades mängimiseks või antakse sulle 10 eurot, mille eest saad osta bingopileteid.

Teised põnevad kampaaniad, mida võid bingopakkumiste hulgas kohata, on bingoturniirid. Bingo on läbi aegade tuntud sotsiaalse mänguna ning sestap on loodud turniirid, mille raames saavad kasiino mängijad oma õnne proovile panna ja minna vastamisi teiste mängijatega. Turniiridel teenitakse edetabelikohti vastavalt oma bingovõitudele ning edetabeli tipus olevatele mängijatele antakse turniiri lõpus ka kena auhind.

Bingopiletid on aga kõige levinumad bingoboonused, mis avavad sinu jaoks kasiinos sisuliselt tasuta mängud. Niiviisi saad proovida bingomänge riskivabalt, kuigi tuleb meeles pidada, et mõne boonuse puhul nõutakse ka esmalt sissemakset ning rakenduda võivad ka kasiino kehtestatud boonusetingimused.

Mängi bingot pärisrahaga või tasuta

Nagu eelnevalt mainitud, on võimalik tänu bingoboonusele mängida kasiinos bingot ka täiesti tasuta. Paljud online kasiinod jagavad uutele mängijatele boonusraha, mille eest osta bingopileteid, et seejärel katsetada bingomänge täiesti tasuta.

Sellistel lahketel boonustel on ka omad tingimused. Ühest küljest annab bingoboonus võimaluse mängida riskivabalt, ilma oma raha kasutamata, kuid teisest küljest tuleb järgida tingimusi, mis võivad olla üsna karmid. Boonuste tingimustega veendutakse selles, et keegi ei kuritarvitaks kasiino lahkust ning boonused oleksid mõeldud üksnes tõesti mängudest huvitatud inimestele.

Kõige levinum bingoboonuse piirang on läbimängimise nõue, mis tähendab seda, et boonuse summa ja kõik selle eest võidetud summad tuleb läbi mängida teatud arvuti kordi ning teatud ajavahemiku jooksul. Kui kasiino on rakendanud sellised tingimused, on see kõik alati kirjas otse boonuse enda kirjelduse juures.

Kui tahad mängida bingot nii, et sa ei peaks muretsema piirangute pärast, on mõistlikum kasutada reaalset raha. Selle jaoks tuleb teha kasiinokontole sissemakse ning valida bingotuba, mille piletite hinnad on sinu eelarvele sobilikud. Paljud bingotoad võimaldavad siseneda mängu ka vaid 0.5-1 euro eest, muutes bingo kättesaadavaks iga eelarve juures.

Kui soovid aga mängida pärisraha eest ja kasiino valikus on sissemakseboonuse näol saadavad bingopiletid, tasub kasutada võimalust, et endale napsata tasuta bingopiletid – niiviisi saad bingomängude nautimiseks rohkem vahendeid ning saad mänge katsetada nii boonuse kui ka pärisraha eest.

Online bingo vs füüsiline bingo

Nii online bingo kui ka füüsiline bingo, millega oled ilmselt kokku puutunud teleekraani vahendusel, on sarnased ühe omaduse poolest: mõlemad mängud toimivad bingopiletite baasil ning loositakse välja bingopalle, lootuses, et loositud numbrid klapivad enda piletil olevate numbritega.

Internetiavarustes asuv bingoversioon on aga mitme omaduse poolest märksa paindlikum. Siin on mõned põhjused, miks online bingo võib mängijatele rohkem meeldida, kui vanakooli füüsiline variant:

  • online bingotubades toimub loosimisi iga päev, füüsilise variandi puhul tuleb aga oodata terve nädal;
  • netiversioonis on võimalik valida mitmete erinevate piletihindade vahel, füüsiline bingo on aga piiratud ühe kindla hinnaga;
  • füüsilise bingo puhul pole võimalik saada samasuguseid boonuseid, mida pakuvad kasiinod;
  • netibingos on mitmekesisemaid võistluseid ja võidukombinatsioonide valikuid, füüsiline variant on aga piiratud mõne teatud võidumustriga;
  • kui tüdined ühest bingotoast ära, saad paari hiireklõpsuga vahetada bingotuba ja proovida õnne teiste reeglitega.

Need on mõned olulised põhjused, miks online bingo on hakanud mängijatele rohkem meeldima. Kõigele lisaks on bingo saadaval ka mobiilseadmete kaudu, mis tähendab, et mängud on saadaval põhimõtteliselt igal ajal, hoolimata sellest, kus sa parasjagu oled.

Kuigi füüsilisel nö offline bingol on omad eelised, on arusaadav, miks internetibingo on niivõrd populaarseks muutunud.

real bingo

Kasutajate arvamused

„Ma nägin kuulutust kasiinos oleva bingotoa kohta, aga ei julgenud kasiinos kontot avada, sest tundus veider mängida bingot internetis. Aga siit lehelt leidsin palju kasulikku infot, mis aitas mul otsuse teha. Info on väga kenasti edasi antud lihtsasti arusaadaval moel, mis on minu kui algaja kasiinokasutaja jaoks väga tähtis.“
Marta
Kristi, 27, Tallinn January 25, 2020
„Olen väga tänulik, kuna leidsin ühelt lehelt vastused kõikidele küsimustele, mis mul bingo kohta olid. Ma olen varem mänginud bingo lotot ainult füüsilisel kujul, ostes alati kioskist endale pileti, aga tahtsin mängida midagi lihtsamat ja kättesaadavamat ning olen nüüd veendunud, et online bingo on minu jaoks õige. Tänan sisuka ülevaate eest!“
Linda
Pille, 40, Viljandi

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et online bingo on igas mõttes tulevikumäng, mille mitmed eelised nagu mitmekesisus, boonuste rikkus ja loosimiste paindlikkus muudavad selle eelistatud valikuks ka nende hulgas, kes muidu on mänginud üksnes füüsilist bingot.

Tuletame aga siinkohal meelde, et iga kasiinomänguga käib kaasas risk. Nagu pole olemas tasuta lõunaid, tuleb olla ka hoolikas tasuta kasiino boonuste kasutamisel, kuna nendega käivad tihti kaasas ka teatud piirangud.

Sellest veelgi enam on jääda bingot mängides mõistlikuks. Bingo, nagu ka teised kasiinomängud, on õnnemäng ning võitmine ei sõltu oskustest, vaid õnnest. Enne bingo mängimist pane endale paika kindel mängueelarve ning jää mängides mõistlikuks. Online bingo võib olla väga meelelahutuslik ning tore ajaviide, kuid selle tagamiseks pead mängima vastutustundlikult ja oma eelarve piirides.