Betsafe kasiino arvustus

  • Betsafe online kasiinoga ei saa mööda panna, kui otsid turvalist ja laia mänguvalikuga paika.
  • Auhinnatud klienditugi lahendab kõiki probleeme, saadaval ahvatlevad tervitusboonused ning töötamas on tasemel pokkerituba
Makseviisid
  • Laiapõhjaline mängude repertuaar
  • Puudub äpp; ainult mobiilne veebileht

Sissejuhatus

Kas mäletad netikasiinot nimega Triobet? Kui jah, siis tea, et Triobet on oma nime vahetanud nüüd Betsafe’ks. Sisuliselt pakub Betsafe kõige suuremat rõhku kahele aspektile: pokker ja spordiennustused. Siiski ei tähenda see, et kõik muu meelelahutus oleks täiesti välja lõigatud. Portaalist leiab sadu slotimänge ja heal tasemel live-kasiino.

Nende kvaliteetne klienditugi on igapäevaselt käeulatuses ja valmis kõikvõimalike küsimuste ning probleemide korral koheselt reageerima. Tervitusboonused on Betsafe’is väga mõnusad ja kutsuvad kindlasti paljusid kasiinohunte või alles alustavaid huvilisi koheselt liituma. Omaette väärtust annab pokkerituba, mis on kõrge kvaliteedi tõttu lausa auhindu teeninud. Makseviiside üle ei pea keegi muretsema, sest põhilised variandid on esindatud vaatamata üsna kesisele valikule.

Online kasiinode hulgas leidub tõeliselt “sädeleva” disainiga lahendusi, ent Betsafe’st leiab pigem skandinaaviapäraselt minimalistliku ja otsekohese kujunduse. Selles on oma võlu, mida tõestab igakuiste kasutajate suur arv. Pealegi on kõik funktsioonid saadaval mobiilse versiooni raames, nii et saad panustada, slotte keerutada ja muud meelepärast teha kõikjal, kus parasjagu oma nutiseadmega viibid.

Tervitusboonus

Tervitusboonuste pakett huvitab kõiki uusi tulijaid, kuna see on üks peamiseid viise, kuidas online kasiinod püüavad teineteist üle trumbata. Betsafe on selles tegevuses väga eesrindlik, kuna värskete liitujate motivatsioonipakett koosneb tervest kolmest sektorist. 100% sissemakseboonust saavad kõik liitujad 150 euro ulatuses, muutes selle pakkumise vägagi atraktiivseks boonuseks. Teise sissemakse korral saab 50 euro ulatuses boonust 50%. Samuti ajagatakse 50 tasuta keerutust, mida saab kasutada slotikal Wolf Club. Lõpetuseks on võimalik teenida sama slotika jaoks 20 tasuta keerutust, kuid selleks pole isegi sissemakset vaja teha!

Minimaalse sissemakse nõue on ainult kümme eurot. Boonusraha ja keerutuste kaudu saadud raha väljastamiseks on mõlemal juhul nõutud läbimängimise kordade arv 35. Samuti on kehtestatud oluline ajaline piirang, millest tasub kinni hoida, kuna vastasel juhul kaotavad võidud kehtivuse. Tasuta keerutuste kaudu teenitud raha tuleb läbi mängida kolme päevaga.

See-eest on aega rahaboonuse läbi mängimiseks kuu aega. Konkurentidega võrreldes on Betsafe online kasiino tervitusboonused vägagi arvestatava suurusega ja teevad sellega ära nii mõnelegi Eestis tegutsevale netikasiinole, kelle tervituspaketid jäävad kergesti selliste summade varju. Lisaks peab arvestama faktiga, et tavaliselt on kodumaiselt saadaval olevates kasiinodes sissemakseta tasuta keerutused kuuvarjutusest haruldasemad. Betsafe’i promotsioon on seega oluliselt eristuv pakkumine.

Promotsioonid (kestvad ja ajutised)

Tervitusboonuste kõrval on Betsafe’is saadaval jooksvad promokampaaniad, mille käigus jagatakse boonus pokkerimängijatele, sportmängude ja ürituste raames panustajatele ning teistele kasutajatele. Sellegipoolest pole tavapäraselt saadavad boonused võrdväärsed tervitusboonuse erilisusega. Nimelt ei saa väita, et kampaaniaid ei toimu, kuid need promotsioonid kipuvad korduma ja mitte väga tihti vahetuma.

Samas saad olla alati kindel, et kui mõni promokampaania on käimas, siis selle sisuline kvaliteet on vägagi kõrgel tasemel. Omaette boonuse moodustab lojaalsusprogramm. Iga kord raha panustades on sul võimalik teenida lojaalsuse eest preemiaks antud boonuspunkte. Neid punkte on võimalik pikaajalises perspektiivis rahaks vahetada.

Sarnaselt muudele VIP-klubidele saab Betsafe’i programmi raames mitmetele tasemetele tõusta vastavalt teenitud boonuspunktide arvule või muudele näitajatele. Betsafe’i keskkonnas liigub kasutaja pronkstasemest teemandini. 100 euro eest saab 10 punkti (slotikates) ja 100 punkti eest saab 20 eurosenti. Teistpidi võttes on tegu jaeketi kliendikaardi stiilis süsteemiga, kus on võimalik teostatud tehingute eest osa summast tagasi saada.

Viimased pakkumised

Nüüd saad uudistada erinevaid promotsioone ja kampaaniaid, mida Betsafe jooksvalt korraldab. Me uuendame seda nimekirja regulaarselt, kuna just niiviisi saad olla kursis kõige viimaste pakkumistega, mis teevad mänguelamuse veelgi nauditavamaks!

Mängude valikud

Betsafe online kasiino keskkonnast leiab suure hulga erinevaid ettevõtteid, mis on panustanud mängude variatiivsusse. Legendaarsete Microgamingu ja Net Entertainmenti kõrvalt leiab Quickspini, Evolution Gamingu ja Play’n GO. Muidugi on vastavalt laiale tootjate valikule tekkinud muljetavaldav repertuaar mänge. Juba slotikeerutuste hulgas on saadaval üle neljasaja isemoodi mängu.

Lauamängud ja videpokker on kenasti veebiportaalis olemas; muuhulgas saad nautida rulette, pokkerimänge, Baccarati ja Blackjacki. Live-kasiino põhimõttel toimivad mängud on kogumas Eestis aina rohkem populaarsust ja needki on kenasti olemas koos pokkeritoaga. Naudid jackpoti jahtimist? Betsafe’is ei pea pettuma, kuna eriti magusaid peaauhindu on võimalik teenida üle 30 erineva mängu raames. Üldiselt saad mängude valiku osas kindel olla, et igav juba ei hakka ja ükski mängupäev lõputu kordumise pärast haigutama ei aja.

Kuidas ma registreeruda saan?

Registreerumine Betsafe’i käib hõlpsalt. Kõigepealt pead täitma ankeedi, milles küsitakse sinu isikuandmeid. Osa neist andmetest on iga netikasiino kohustatud oma klientidelt saama. Muuhulgas pead sisestama oma nime, e-posti aadressi ja isikukoodi. Oluline osa online kasiinoga liitumisest on kasutaja autentimine ehk kindlustamine, et just konkreetne isik mängib oma identiteedi alt. Taolised kitsendused aitavad ära hoida komplikatsioone ja võimalikku kuritegelikku käitumist, näiteks rahapesu või kasiinopettuseid. Kui su kasutaja on kinnitatud, siis saadki teha oma esimese sissemakse ja mõnusat mänguvalikut nautima hakata. Küll aga tee registreerumise käigus kindlaks, et oled ikka täiesti korrektse info esitanud. Samuti hoidu topeltkasutajate loomisest, kuna see käib täielikult registreerumise reeglite vastu. Tavaliselt seostatakse seda tervitusboonuste kuritarvitamisega. Kui sa ei pääse lihtsalt mingil põhjusel oma kontole ligi, siis võta ühendust Betsafe’i klienditeenindusega. Nad lahendavad su probleemid kiiresti.

Sisse- ja väljamaksed, limiidid ja tasud

Sisse- ja väljamaksetega on läinud Betsafe üsna omapärast teed. Nimelt on keskendutud väikesele valikule, mis võib alguses nii mõnegi kasutaja ära ehmatada. Tegelikult pole selleks põhjust, sest lähemal uurimisel selgub, et kõik baasvariandid on korralikult kaetud. Esiteks saad kasutada kodumaiseid pangalinke SEB panga ja Swedbanki kaudu. Rahvusvahelistest krediitkaartidest saab kasutada Mastercardi ja VISA logoga kaarte.

Lisaks kahele eelnevale variandile on olemas e-rahakottide tugi. Täpsemalt saab kasutada Netelleri ja Skrilli teenused. Seega, kuigi vähem tuntud maksevõimalused pole esindatud, siis need eelnevad makseviisid peaksid katma lõviosa kasutajate vajadused enam kui küll. Üldiselt toimuvad kanded üsna kiiresti. See tähendab, et suure osa maksetest teostatakse esimese tööpäeva jooksul.

Siiski sõltuvad täpsemad detailid konkreetsest makseviisist. E-rahakotid on tõestanud end kõige kiirema viisina. Seevastu pangalinkide ja krediitkaartide kasutamine võib võtta tunduvalt rohkem aega, näiteks kuni viis tööpäeva. Positiivse noodina võib aga välja tuua tõsiasja, et Betsafe online kasiino ei võta kunagi ise vahelt ühtki eurot. Kui mingeid teenustasusid peaks üldse esinema, siis on need tingitud konkreetse maksepakkuja tingimustest. Enne ühegi kande tegemist kontrolli alati täpsemad tingimused üle, sest niiviisi saad vabastada end kehvadest üllatustest.

Mobiilne kasutus ja äpid

Millal sa viimati mõnda online kasiinot mobiilis kasutasid? Üha enam mängusõpru vastab sellele küsimusele “täna” või “eile”, sest mobiilne netikasiinode kasutus on aasta-aastalt aina tõusuteel. Seepärast peavad kõik kasiinoteenuseid pakkuvad ettevõtted kaasajastama oma süsteeme ja pakkuma klientidele võimalusi mängida igal ajal igas kohas.

Betsafe on õnneks võtnud ette teekonna muuta oma keskkond ligipääsetavaks sõltumatult konkreetsest seadmest. Praktikas tähendab see nutitelefonidele ja tahvelarvutitele kohanduvat veebidisaini, mille kaudu on kättesaadavad kõik põhilised funktsioonid: slotikad, live-kasiino, spordipanused, pokker ja muud igapäevased tegevused. Siiamaani pole Betsafe avanud mobiilset äppi, mis viiks nende tegevuse veelgi kõrgemale tasemele. Otseselt pole seda isegi vaja, kuna praegune mobiiliversioon katab kõik põhilised vajadused täiesti edukalt.

Vahet pole, kas kasutad mitu aastat vana Samsungi nutikat või ligined Betsafe’i keskkonnale odava Hiina tahvelarvutiga, sest veebidisain on responsiivne ning reageerib konkreetsele ekraanisuurusele. Seeläbi võid kindel olla, et saad mängida poejärjekorras, lennujaama ootesaalis või lihtsalt kodus diivanil lesides. Reageeriv disain on isegi äpiga võrreldes parem variant, kuna see annab vabaduse konkreetsest operatsioonisüsteemist sõltumisest. Pole sugugi tähtsust, kas su veebilehitseja on Androidi, iOS või mõne muu süsteemi peal jooksutatud.

Kasutajatugi

  • E-post: klienditugi@betsafe.ee
  • Vestlusaken: Jah
  • Kasutajatugi: Jah
  • Telefoninumber: 800 0100 511
  • KKK: Ei
  • Telefonitoe saadavus: 10:00-23:00 (tööp.) või 12:00-21:00 (puhkep.)

Kokkuvõte

Auhinnatud pokkeritoa ja meeldivate boonustega Betsafe on tõesti turvaline online kasiino valik kodumaisel turul. Otsekohese disaini ja nutiseadmetele optimeeritud kasiino pakub laialdast mänguvalikut, mille hulgast leiab slotikaid, lauamänge ja muidu live-kasiino. Meeldib panustada spordis? Seegi võimalus on Betsafe’is täiesti olemas! Tarkvara on loodud maailmas juhtivate firmade poolt, mistõttu võid kindel olla kvaliteedis ja turvalisuses.

Esmapilgul lihtsakoelisena näiva brändi taga on sõbralik ja alati abivalmis klienditeenindus ning erinevaid tegevusi jätkub portaalis enam kui küll. Kindlasti sobib see alles katsetavale ja lemmikut otsivale mängijale sama hästi, kui juba kogenud kasiinohaile uute mängumaade otsimiseks. Maksevõimalusi on küll piiratult, ent kõik põhilised teenusepakkujad on esindatud ja see ongi kõige tähtsam.