Bet365 Kasiino arvustus

 • Bet365 Kasiino on küll Eestis uus, kuid on tegelikult üks maailma suurimaid ja vanemaid internetikasiinosid.
 • Tegemist on tunnustatud spordiennustuste korraldajaga, kelle valikust võib leida ka palju muud nagu näiteks klassikalisi kasiinomänge.
Makseviisid

Sissejuhatus

Eestis on teadupärast küll tänaseks päevaks hea kümmekond online kasiinot, kuid kui on üks internetikasiino, mille Eestisse saabumist ootasid pea kõik spordipanustajad ja kasiinomängurid, siis on selleks Bet365. Suurbritannias ja mujal maailmas laineid löönud mängukorraldaja on enamgi kui tuntud ning portaali kuulsus jõudis ka Eestisse üsna kiirelt – polnud sugugi harv näha, kuidas foorumites sai omavahel tasahilju soovitud, et Bet365 kasiino Eestisse tuleks.

aastal täitus see soov, kuna Bet365 sai Maksu- ja Tolliametilt loa. Pean tunnistama, et olin üks neist, kes ootas põnevusega Bet365 saabumist ning nüüd, kus kasiino on ametlikult Eestis avatud, ei pea ka sugugi pettuma. Bet365 peamine eelis on spordipanused, mille kvaliteet on minu vaatevinklist üks parimaid Eestis.

Spordipanused pole aga ainus, millega Bet365 kasiino tegeleb. Selles arvustuses räägin lähemalt oma isiklikust kogemusest Bet365 kasiinoga, et saaksid loodetavasti endalegi selgeks teha, kas see on sinu jaoks sobiv mängukoht.

Tervitusboonus

Üks esimesi asju, millega ma tutvun igas kasiinos, on pakutav tervitusboonus. Bet365 puhul tervitas mind pärast registreerumist üsna kena tervitusboonus nii spordipanuste kui ka kasiinomängude sektsioonis.

Pärast sisselogimist klõpsasin menüüs valikul „Saadaolevad pakkumised“, mis kõlas nagu koht, mille all võib leiduda tervitusboonus. Nii see oligi – märkasin kohe 100% tervitusboonust summas kuni 50 eurot ning selle kasutamiseks pidin vaid vajutama nupul „Aktiveeri“.

Kuna tegemist oli sissemakseboonusega, tuli mõistagi teha ka sissemakse. Boonus oli maksimaalselt 50 eurot, seega pärast 50-eurost sissemakset kandis Bet365 minu kasiinokontole kohe ka juurde 50 eurot – teisisõnu, minu mängukontol oli lõpuks 100 eurot. Oleksin saanud tegelikult boonuse ka 10-eurose sissemaksega, mis Bet365 boonuse tingimustele vastavalt on minimaalne sissemakse boonuse saamiseks.

Saadud boonuse väljakandmiseks pidin täitma ka läbimängimise nõude 30-kordselt. See tähendab, et pidin Bet365 mängudel panustama vähemalt 1500 euro eest selleks, et oma 50-eurone boonusesumma kätte saada. Kui see kõlab nagu liiga palju, siis ole mureta – minu kogemuse põhjal on läbimängimise nõude täitmine väga lihtne ning see täitub kiiremini kui arvatagi oskad.

Kuigi täitsin läbimängimise nõude esimese nädala jooksul, tasub mainida, et panin tähele 60-päevast piirangut: kui 60 päeva jooksul ma boonust läbi poleks mänginud, poleks boonust kätte saanud. See piirang on minu arvates aga igati mõistlik, kuna 2 kuud peaks olema küll igati piisav aeg boonuse lunastamiseks.

Mis mind Bet365 kasiino tervitusboonuse puhul eriti üllatas, oli kasiino läbipaistvus ja aus lähenemine boonusele. Ma ei pidanud kasutustingimusi ajama luubiga taga, kuna kõik tingimused olid väga kenasti ja lihtsasti arusaadavalt selgitatud otse boonuspakkumise juures. Bet365 kasutustingimused on väga mõistlikud ning ma ei näe põhjust, miks ükski uus mängija ei peaks saama nautida tervitusboonust niivõrd inimlike tingimuste juures.

Pakkumised ja kampaaniad

Kusjuures, pärast tervitusboonuse kasutamist panin tähele, et saan kasutada ka teisi boonuspakkumisi, mis vahetusid üsna tihti, vastavalt kampaaniaperioodidele. Siinkohal mainin aga seda, et Eesti versioonis on kasiinokategooria boonuseid vähem: Bet365 näib olevat keskendunud eelkõige spordipanustele. Seega on suurem osa uusi kampaaniaid suunatud spordipanuste sektsioonile.

Mis puudutab spordipanuseid, siis hea uudisena avastasin, et Bet365 pakub mitmeid võimalusi, mida ei ole ma varem leidnud pea üheltki Eesti spordipanuste korraldaja lehelt. Üks nendest on näiteks kaheväravalise eduga tagatud võit: kui teed normaalajal panuse ning sinu panustatud tiim läheb juhtima kahe väravaga, loetakse panus kohe võidetuks. See pakkumine pani mind peaaegu toolilt üles hüppama!

Bet365 pakub teisigi kampaaniaid, paljud nendest roteeruvad aja jooksul, et pakkuda midagi uut ja huvitavat nii vanadele olijatele kui uutele mängijatele. Kuna pakkumised võivad muutuda, soovitan pakkumistel silma peal hoida kas Bet365 enda lehe kaudu või jälgides pakkumiste uudiseid sellesama lehe kaudu – siia saab lisatud uusi kampaaniaid regulaarselt, et sind ikka ja alati kursis hoida.

Mänguvalik

Mis pani mind tegelikult Bet365 lehega liituma, oli nende valikus olevad mängud ning seda nii spordipanuste kui ka kasiinomängude sektsioonis. Peale selle, et portaalis on tohutult palju mänge saadaval, on kõik mängud pärit tootjatelt, kelle nimed ei tohiks kellelegi võõrad olla: NetEntertainment, Microgaming ja teised.

Sisuliselt jagunevad Bet365 mängud nelja kategooria vahel:

 • Spordiennustused: olgu, tunnistan, et üks registreerumise põhjuseid minu jaoks olid spordipanused. Bet365 spordiennustuste kategoorias on olemas põhimõtteliselt kõik matšid, millele eales sooviks panuseid teha, sealhulgas rahvusvahelised võistlused ning ka eestisisesed mängud. Näiteks on Flora ja Levadia mõlemad esindatud.
 • Live: selle kategooria alla on paigutatud spordimatšid, millele saab teha panuseid nii, et saad samal ajal vaadata otseedastust. Live-edastuste valik on tõeliselt muljetavaldav, kuid mainin igaks juhuks, et live-striimimine on saadaval siis, kui oled teinud pärisraha eest spordipanuseid. Pärast panustamist sain aga kenasti ligipääsu live-sektsioonile, kust sain jälgida mänge otse Bet365 lehe kaudu.
 • Mängud: sellenimelise kategooria alt avastasin kõikvõimalikud kasiinomängud, alustades sadade slotikatega. Peale videoslottide olid minu suureks rõõmustuseks valikus ka boonusslotid ehk jackpotimängud ning slotikatele lisaks saab selles kategoorias nautida ka lauamänge nagu ruletti või blackjacki.
 • Vegas: pean tõdema, et minu jaoks jäi Vegas kategooria pisut arusaamatuks, kuna tegelikult kattuvad sealsed mängud teise kasiinokategooria valikuga mingil määral. Vegas-kategooria näib erinevat selle poolest, et sinna on valitud pisut eksklusiivsemad mängud, mis on läbi aegade olnud populaarsemad. Kuigi natuke segadusse ajav, oli Vegas-sektsioon minu jaoks eelistatud, kuna leidsin oma vanad lemmikud nagu Luchadora sealt üles kiiremini.

Kõike arvesse võttes on minu arvates Bet365 mänguvalik enamgi kui kiiduväärt. Kui sa oled nagu mina, kes naudib ühtaegu nii spordipanuseid kui ka slotikaid, peaks Bet365 kasiino ja spordipanuste valiku poolest sobima sulle hästi.

Kuidas registreeruda?

Bet365 kasiinos registreerumine polnud sugugi keeruline. Kui mainisin, et tegemist on välismaise mängukohaga, siis Bet365 Eesti leht on täiesti eestikeelne, algusest lõpuni, mistõttu on registreerumine ja kõik muud vajalikud toimingud väga hõlpsad.

Registreerumiseks pidin toimima nii:

 • vajutasin lehe ülaosas oleval „Liitu“ nupule;
 • täitsin oma isiku- ja kontaktandmed;
 • valisin neljakohalise turvakoodi konto kaitsmiseks;
 • saatsin Bet365-le oma ID-kaardi koopia oma isiku kinnitamiseks.

Pea meeles, et viimane samm on suure tõenäosusega vajalik ära teha enne sissemakse tegemist. See on lihtsalt turvanõue ja tagab, et Bet365 lehel mängivad ainult inimesed, kes on sinna tulnud kasiino nautimiseks.

Kogu registreerumine ei võtnud mul aega rohkem kui 5 minutit ning ka dokumentide üleslaadimine polnud eriti keeruline.

Sissemakse- ja väljamakseviisid, piirangud ja tasud

Jõuan nüüd kõige olulisemani: kuidas töötavad Bet365 lehel sisse- ja väljamaksed.

Sissemaksete tegemiseks saab kasutada oma konto seadeid, miskaudu on maksete tegemine väga lihtne ja võtab paar hiireklõpsu. Oma kasiinokontole saab raha kanda eriti kiirelt, kui kasutada krediit/deebetkaarte, Skrilli, Trustly teenust, Netellerit või entropay’d.

Esimese hooga kartsin, et ei saagi teha oma internetipanga kaudu ülekannet, kuid selle mure lahendas Trustly, mille kaudu sain teha ülekande otse pangast ja seda otseses mõttes paari klõpsuga. Trustly nimelt ühendab endas pangalingid, võimaldades ikkagi teha ülekandeid panga kaudu. Seega ära muretse, kui tahad kasutada oma internetipanka – selle jaoks on olemas Trustly.

Olulisi piiranguid Bet365-l ei ole, minimaalselt saab kanda kasiinokontole 5-10 eurot. Samad piirangud on ka väljamaksetel. Mis puudutab maksete kiirust, siis kasiinokontole raha kandmine on reaalselt momentaalne, väljamaksed võtavad kuni 5 päeva, kuid e-rahakottide puhul vaid 24 tundi. Minu arvates on Bet365 makseviisid täiesti piisavad, et igaüks saaks muretult makseid teha.

Mobiilne kasiino ja panustamine

Kõige muu kõrval on minu jaoks oluline kasiino mobiilne võimekus – mulle meeldib teha panuseid või mängida lemmikmänge käigu pealt, kuna paratamatult pole pidevalt aega ega viitsimist arvuti taga olla.

Bet365 puhul ei pidanud ma pettuma ka mobiilse panustamise osas. Nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu mängimiseks tuleb lihtsalt võtta kasiino veebileht lahti oma mobiilse brauseri kaudu ning sulle avanevad samad mängud ja samad funktsioonid, mis täisversioonis. Kusjuures, Eesti mobiilses versioonis oli isegi rohkem mänge kui täisversiooni, mis oli omamoodi üllatav, sest tavaliselt on asjad teistpidi.

Mobiilne versioon on igas mõttes kasutajasõbralik – kohati isegi parem kui täisversioon. Ka kategooriate vahetamine on väga lihtne ning üleüldises võtmes jäin ma rahule mobiilse kogemusega, eriti, kuna ei pidanud alla laadima eraldi rakendust. Katsetasin Bet365 lehte nii nutitelefoni kui tahvelarvutiga ning kogemus oli täpselt sama, mistõttu julgen uskuda, et kasiinoleht töötab iga seadme peal samamoodi.

Klienditeenindus

Iga välismaise kasiino puhul on minu jaoks suurim küsimus see, kas mängukoha klienditeenindus jõuab Eesti kasiinode tasandile. Bet365 puhul saan julgustusega tõdeda, et klienditeenindus oli igati mõistlik ja vastab eriti kiirelt vestlusakna kaudu.

Küsimuste korral sain abi järgnevate viiside kaudu:

 • e-posti aadress: support-est@customerservices365.com, see on üks minu eelistatud variante;
 • live-chat: Bet365 kasutab seda funktsiooni, viidates funktsioonile „Vestluse“ nime all;
 • klienditoe tööajad: sain alati ühendust kellaaegade 11:00 ja 00:00 vahemikus, seda muideks iga päev;
 • telefoninumber: +441782 684 666 – paraku pole neil eesti kohalikku telefoninumbrit;
 • korduma kippuvate küsimuste sektsioon: täiesti olemas ning väga põhjalik, asub „Abi“ menüünupu all.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes olen igati rahul oma kogemusega Bet365 kasiinos. Ootasin portaali avanemist Eestis juba pikka aega ning nüüd, kus see on lõpuks ametlikult saadaval, ei oskakski midagi paremat tahta – mänguleht on täiesti eestikeelne ja pakub võimalust mängida sadu slotikaid, teha spordipanuseid ja kõike muud, mida vähegi oskad soovida.

Üheskoos hõlpsa registreerumise ja boonustega ei näe ma põhjust, miks Bet365 kasiino ei oleks eelistatud Eesti mängijate poolt. Julgen igati soovitada Bet365 tänu oma edukale kogemusele kasiinos mängides. Nagu iga kasiino puhul, tutvu kindlasti mängulehega ka ise enne otsuse tegemist ja mängi kasiinos vastutustundlikult.