Usaldusväärsed online kasiino arvustused

Kui paarikümne aasta eest tuli kasiinomängude mängimiseks võtta ette väike reis, et minna füüsilisse kasiinosse, siis tänapäeval on kasiino mängud hõlpsasti kättesaadavad tänu internetikasiinodele.

Lehekülje navigeerimine

Vaata meie 2019 online kasiinode nimekirja

  • Kasiino
  • Boonus
  • Hinnang
  • Tähtsündmused

See uuendus on kaasa toonud mitte üksnes mängude lihtsa kättesaadavuse ja mugavuse mängijate jaoks, vaid kümneid erinevaid online kasiinosid, kes loodavad kõik mängijad enda juurde meelitada.

Nagu iga ettevõtte puhul on ka online kasiinode hulgas häid ja halvemaid valikuid – on kasiinosid, kes on tuntud oma hea maine poolest ning on neid, kes on lausa keelatud või ebaseaduslikud.

Kuidas eristada head kasiinot halvast ning kuidas leida endale parim kasiino? Käesolevas ülevaates anname juhiseid, kuidas leida usaldusväärne mängukoht, kus oma aega veeta südamerahuga, kartmata petta saamist.

Kuidas kontrollida, kas kasiino töötab Eestis

Eesti mängijate jaoks on tehtud online hasartmängud eriti turvalisteks. Nimelt, kõik Eestis tegutsevad kasiinod peavad saama endale Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusloa. EMTA on organisatsioon, mis lisaks riiklike maksude kogumisele valvab ka hasartmängumaailma üle ning veendub selles, et kasiino näol oleks tegemist korraliku mängukohaga.

Seega, kõik kasiinod, kes tahavad Eesti mängijaid vastu võtta, peavad saama endale sellise riikliku tegevusloa, millega on lubatud ettevõttel korraldada internetis hasartmänge. Ilma sellise tegevusloata on Eestis hasartmängude korraldamine täiesti keelatud ja seadusevastane.

Kuidas aga kontrollida, kas kasiino on Eestis seaduslikult? Minevikus on olnud mängulehti, kes on pannud endale küll tiitliks „online casino Estonia“, kuid tegelikult tegutsetakse ebaseaduslikult. Isegi see, kui portaal on eestikeelne, ei pruugi tähendada, et tegemist on litsentseeritud kasiinoga.

Selleks, et välja selgitada, kas kasiino töötab Eestis seadusepäraselt, tasub kõigepealt uurida lähemalt kasiinoportaali jaluseosa ehk lehe kõige alumist äärt. Kõik tegevusloaga kasiinod sätivad oma tegevusloa numbri just sinna üheskoos väikese tekstiga, milles selgitatakse, et tegemist on riikliku tegevusloaga. Kui sellist tegevusloa numbrit lehelt ei leia, on juba põhjust kahelda.

Kui tahad olla sajaprotsendiliselt kindel, tasub avada Maksu- ja Tolliameti leht, kus on kirjas kõik litsentseeritud hasartmängukorraldajad. EMTA lehel olevas nimekirjas on ühtlasi nii tegevusloa saanud ettevõtte nimi kui ka ettevõtte brändid, mis tohivad kõik hasartmänge korraldada.

Niiviisi tegutsedes saad selgeks teha, kas leitud kasiino on tõesti Eestis seaduslik ning Eesti mängijate jaoks turvaline.

Kuidas teada, kas kasiino on mängimiseks turvaline

blackjack

Eesti mängijate jaoks on parim turvalisuse indikaator tegevusluba. Kui kasiinol on riiklik tegevusluba, näitab see, et tegemist on reaalse ettevõttega, kes on huvitatud Eesti mängijatele kvaliteetse teenuse pakkumisest.

Tegevusloa saamiseks peab kasiino esitama põhjaliku taotluse, millega käib käsikäes ka mitmekümne tuhande euro suurune riigilõiv ning kontrollitakse ka kasiinoga seotud inimeste tausta, seega ei saa tegevusluba igaüks.

Tegevusluba üksi ei ole aga ainus asjaolu, mille järgi veenduda kasiino turvalisuses. Sama oluline on sinu privaatsus ning see, kuidas sinu andmeid koheldakse. Kasiino ju käsitleb ometi sinu delikaatseid isikuandmeid.

Kui avad kasiinolehe, vaata kõigepealt seda, kas portaali aadressiribal on roheline lukusümbol. Kui see on olemas, tähendab see, et portaal kasutab turvasertifikaati, mis kaitseb portaali sisu.

Teise sammuna uuri, kas kasiinol on privaatsuspoliitika, kus on detailselt selgitatud, kuidas käsitletakse sinu isikuandmeid. Ebausaldusväärsed mängukohad võivad lausa müüa isikuandmeid ning panevad sellised punktid kavalalt kirja privaatsuspoliitikasse. Kui tahad hoida oma andmeid kaitstult, uuri kindlasti tingimusi põhjalikult.

Viimase sammuna võid vaadata, kas kasiinolehte haldav ettevõte on ka minevikus tunnustada saanud ja kuulub mõnda rahvusvahelisse organisatsiooni, mis tegeleb hasartmängude turvalisuse ja usaldusväärsusega. Sellised organisatsioonid on näiteks eCOGRA ja EGBA. Kui kasiino kuulub taolistesse ühendustesse, tähendab see, et mängulehe jaoks on mängija heaolu tähtis ning seega on see turvaline mängukoht.

Milline on mänguvalik

Ka mänguvalikul on oma osa selles, kuidas teada saada, kas kasiino on usaldusväärne või on tegemist hoopis petturliku portaaliga.

Iga Eesti online kasiino, kes on tunnustatud tegevusloaga, teeb koostööd rahvusvaheliselt tuntud mängutootjatega. Mõned kuulsad mängutootjad, kes on hea reputatsiooniga, on näiteks NetEnt, Microgaming ja Playtech, kuid ka Eesti kasiinodes kasutatakse veel kümneid teisi tunnustatud mängutootjaid.

Isegi mänguvaliku suurus või eksklusiivsus võib näidata üht-teist. Kui kasiinos on vaid paar mängu, ei ole selgelt selline leht kõige ahvatlevam, samas kui mitmesaja mänguga portfoolio annab mängurõõmu pikemaks ajaks ning on seetõttu ka eelistatum valik.

Kui valitud online mängukoht teeb koostööd tunnustatud tarkvaraloojatega ning mänguvalik on lai, tähendab see ühte: pakutavad mängud on eetilised. Teisisõnu, mängud on ausad ning tuginevad juhuslike numbrite generaatorile, mis muudab mängu tulemuse täiesti juhuslikuks.

Tänu sellisele süsteemile pole kasiinol mitte mingit võimalust kuidagi mängijat üle kavaldada või võimalusi enda suunas kallutada. Kui mängida kasiinos, mis pole litsentseeritud ning kasutab tundmatute tarkvaraloojate mänge, võib see tähendada, et portaal on loodud eesmärgiga petta inimestelt raha välja, selle asemel, et pakkuda kvaliteetset mängukogemust.

Boonus: 100% Kuni 500€
Mängi kohe

Keelatud kasiinolehed Eestis

Nagu eelnevalt mainitud, siis Eesti mängijad saavad mängida ainult sellistes kasiinodes, mis tegutsevad ametliku tegevusloa alusel. Kõik teised kasiinod, kes üritavad meelitada Eesti kliente ilma tegevusloata, vahel lausa lubades tasuta kasiino kogemust, on otseses mõttes ebaseaduslikud. Veelgi enam – tegevusloata tegutseva kasiino puhul pole mingit garantiid sellel, et saad oma võidusumma kätte.

Maksu- ja Tolliamet on teinud ka palju jõupingutusi selleks, et võimalikult palju mängijaid eemale hoida sellistest kasiinodest. Seetõttu on suur osa välismaisetest kasiinolehtedest täiesti suletud – kui üritad mõnele sellisele lehele minna, tuleb ette Maksu- ja Tolliameti leht, millel antakse teada, et soovitud leht on hoopistükkis blokeeritud.

Taolise tegevusega hoiab Maksu- ja Tolliamet mängijaid võimalike probleemide eest, mis võiksid tekkida keelatud kasiinodes. Eestis on kümmekond kvaliteetset ja litsentseeritud kasiinot, mille mänguvalik on enamgi kui külluslik, seega ei tohiks ükski Eesti mängija ka tegelikult puudust tunda kasiinomängudest.

Parem karta kui kahetseda – selle asemel, et üritada hiilida keelatud kasiinosse ning saada hiljem petta, on parem mängida tegevusloa alusel tegutsevas kohas, mis maksab korralikult makse ning tegutseb valvsa järelevalve all.

Kasiino boonused ja pakkumised

Ka Eestis litsentseeritud kasiinode valikus on ahvatlevad kasiino boonused, mida jagatakse uutele ja ka lojaalsetele klientidele. Usaldusväärsete kasiinode valikust võib enamasti leida järgnevaid boonuseid:

  • tervitusboonus – boonus, mille saab uue kliendina registreerudes;
  • sissemakseboonus – see on enamasti osa tervitusboonusest; tegemist on boonusega, mille saab siis, kui teed kasiinokontole sissemakse;
  • tasuta keerutused – ka see võib olla osa tervitusboonusest; keerutused on mõeldud slotikatele ning annavad võimaluse teha tasuta mänguautomaadil spinne.

Korraliku kasiino tunneb ära ka selle järgi, et boonused on alati mõistlike tingimustega ning kunagi ei lubata jagada nö tasuta raha ilma midagi vastu küsimata või ilma igasuguste tingimusteta. Ka kasiinoboonuste maailmas kehtib lause: kui miski on liiga hea, et tõsi olla, siis nii see ongi. Ära usalda pimesi iga boonuspakkumist ning tutvu enne tingimustega.

Kasiinoboonustel on alati teatud tingimused, nende hulgas läbimängimise nõue, mis tuleb täita teatud määral ja teatud aja jooksul. Sellised tingimused on boonuse info juures ning selgitavad alati detailselt, mida boonus endast kujutab ning millised piirangud sellega kaasas käivad.

Boonus: 100% Kuni 100€
Mängi kohe

Kokkuvõte

Usaldusväärse kasiino leidmine võib esialgu tunduda raske ülesandena, kuid kui järgid selles juhendis mainitud nõuandeid, ei tohiks see olla enam niivõrd suur takistus.

Kuna kasiinos tuleb aga kokku puutuda isikuandmete jagamise ja rahakannetega, on äärmine hoolikus täiesti hädavajalik. Ära mängi kunagi kasiinos, mille legitiimsuses sa pole täielikult veendunud. Pea meeles, et Eesti mängijad tohivad mängida üksnes Eesti tegevusloaga kasiinos ning kõik teised hasartmängukorraldajad on keelatud.

Kui sa ei leia tegevusloa kohta infot kasiino enda lehelt, uuri ka Maksu- ja Tolliameti infot ning kui tegevusluba ei ole olemas, tasub sellisest kasiinost eemale hoida. Mängi selle asemel hoopis litsentseeritud Eesti kasiinos, mis on tunnustatud riikliku tegevusloaga, pakub eestlastele kohandatud mängukogemust ning kasutab kõiki turvalisi lahendusi selleks, et tagada mängija privaatsus.